Kaip pašalinti 0x8024402F klaidą iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 0x8024402F klaidą iš Windows 10?

Turiu problemą su Windows klaida, kuri yra žymima kaip 0x8024402f. Kiek man žinoma, šis gedimas yra susijęs su Windows programinės įrangos atnaujinimais. Problema yra ta, kad ‘Fix’ sistema nepadėjo šios klaidos sutaisyti dėl to, kad Windows ugniasienė nėra numatytoji ir dėl to kyla problemų. Gal turite idėjų kaip pašalinti 0x8024402F klaidą?

Patvirtintas atsakymas

Jūs esate teisus sakydamas, kad 0x8024402F klaida yra susijusi su Windows naujinimais. Windows ekspertai išanalizavo šią problemą ir teigia, kad vartotojai susiduria su šia problema tik tada, kai nori atnaujinti programinę įrangą. Dažniausiai ją sukelia Interneto ryšio problemos arba Windows ugniasienės (angl. Windows Firewall) nustatymų pakitimai. Dėl minėtų priežasčių Windows sistema negali tinkamai sujungti kompiuterio su Microsoft serveriu, o tai ir sukelia problemas.

Dažniausiai kompiuterių vartotojai yra labai susirūpinę dėl 0x8024402F klaidos atsiradimo, kadangi ji sukelia problemų tiems, kuriems reikia atsisiųsti ir įdiegti Microsoft atnaujinimus. Dažniausiai su tuo tenka susidurti Windows 10 vartotojams, tačiau Windows 8 ir 7 taip pat nėra išimtis. Taigi, jeigu jūsų operacinė sistema pranešė jums apie 0x8024402F gedimą, nelaukite kol tokie pranešimai išves jus iš kantrybės, pradės įtakoti sistemos darbą arba paskatins programinę įrangą nereaguoti į jūsų komandas.

Kaip pašalinti 0x8024402F klaidą iš Windows 10?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Norint sutaisyti 0x8024402F klaidą, jums reikės atlikti keletą veiksmų. Yra du būdai, galintys sutvarkyti šią problemą.

Visų pirma turėtumėte patikrinti ar nėra jokių problemų su Interneto prieiga. Jeigu naudojate Windows 10, tuomet galėsite pasinaudoti integruota paieška, kuri automatiškai nustatys problemas jeigu tokių yra.

Taigi, jeigu norite patikrinti sistemą, suraskite “Identify and Repair Network Problems” parinktį (tam pasinaudokite paieška), spustelėkite ją ir palaukite paieškos rezultatų. Jeigu sistema praneša apie tam tikras Interneto ryšio problemas, spustelėkite ‘Fix’ mygtuką tam, kad sistema jas sutaisytų. Jeigu jokių gedimų neaptinkama, tuomet pereikite prie kito būdo, kuris galbūt padės jums pašalinti „Update Error Code 0x8024402f“ iš Windows 10.

Taigi, jums gali prireikti pakeisti Windows ugniasienės nustatymus. Gali būti, kad antivirusinė programa, įdiegta jūsų Windows sistemoje, išjungė Windows ugniasienę be jokio įspėjimo. Dar daugiau, labai tikėtina, kad ji galėjo nustatyti savąją ugniasienę kaip numatytąją. Norint patikrinti ar taip ir atsitiko, jums reikės:

  • Atsidaryti paiešką ir į laukelį įvesti „Firewall“;
  • Po to, pasirinkite „Windows Firewall“;
  • Kairėje lango pusėje suraskite ir spustelėkite “Turn Windows Firewall on or off”;
  • Pažymėkite “Turn on Windows Firewall” ir spustelėkite „OK“ tam, kad patvirtintumėte pakeitimus.

Po to, pabandykite atsisiųsti programinės įrangos atnaujinimą Windows 10 sistemai ir pažiūrėkite ar tai vėl iššauks 0x8024402f klaidą. Jeigu minėti būdai nepadėjo atsikratyti šio gedimo, tuomet rekomenduojame pabandyti šį jį pašalinti automatiškai. Esame įsitikinę, kad sėkmingai pašalinsite 0x8024402f gedimą naudodami RegCure Pro programą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0x8024402F klaidą iš Windows 10?"