Kaip pašalinti 0xC00702E4 klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 0xC00702E4 klaidą?

Sveiki. Būčiau labai dėkinga jeigu kas nors man padėtų pataisyti Error Code 0xC00702E4 klaidą, kuri atsirada kai bandau įsirašyti AVG antivirusinę program. Turbūt reikėtų paminėti, kad bandau įsirašyti MOKAMĄ versiją, todėl šita klaida labai labai erzina. Prašau padėkite kuo greičiau.

Patvirtintas atsakymas

Vis dėlto, panašu, kad AVG Antivirus kūrėjai kažkur suklydo, nes daugybė žmonių, bandančių šią programą įsirašyti, negali to padaryti dėl Error Code 0xC00702E4 klaidos. Nesvarbu ar mokamą ar nemokamą programos versiją norima įsirašyti, tiek vienos, tiek kitos versijos įrašymas dažnai baigiasi klaida, kur teigiama:

„Sorry, we’ve experienced a problem during initialization. Please try again. Error code: 0xC00702E4”

Yra dvi galimos priežastys, galinčios sukelti Error Code 0xC00702E4 klaidą:

 • Dviejų progamų susipriešinimas
 • Nepilnai įdiegti failai.

Taigi, norint įsirašyti AVG Antivirus programą, būtina pašalinti Error Code 0xC00702E4 klaidą, o tai padaryti galima arba automatiškai arba rankiniu būdu. Paruošėme detalias instrukcijas, nurodančias kai rankiniu būdu ištrinti Error Code 0xC00702E4 klaidą ir pateikiame jas apačioje. Jeigu, vis dėlto, jums labiau tinka automatinis Error Code 0xC00702E4 klaidos šalinimas, rekomenduojame naudoti Reimage program.

Kaip pašalinti Error Code 0xC00702E4 klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Visų pirma, turėtumėte patikrinti ar jūsų kompiuteryje nėra program, kurios negali veikti kartu su AVG Antivirus, pvz.: McAfee, Norton ir kitus antivirusinės programos. Kad patikrintumėte, ar turite nors vieną iš jų jums reikia:

 1. Atsidaryti Start meniuControl PanelPrograms and Feature (Windows 7 arba Vista)
 2. Eiti į Start meniuControl PanelAdd/Remove Programs (Windows XP)
 3. Dešiniu pelės klavišu spustelėti apatinį kampą kairėje ekrano pusėje ir palaukti, kol atsidarys Quick Access Menu.
 4. Tada eikite į Control PanelUninstall a Program (Windows 8/10).
 5. Peržiūrėkite programų sąrašą ir suraskite antivirusines programas.
 6. Jeigu radote, pašalinkite.

Jeigu tokių programų savo kompiuteryje neradote, tai reiškia, kad Error Code 0xC00702E4 klaidos priežastis yra kita. Kitas būdas sužinoti ir pataisyti šią klaidą – tai naudoti AVG Remover. Tai yra įrankis, specialiai sukurtas AVG Antivirus ir jos komponentams šalinti. Taigi, norint atsisiųsti ir paleisti šį įrankį reikia:

 • Spustelėti ant šios nuorodos http://aa-download.avg.com/filedir/util/AVG_Remover.exe ir palaukti kol programa bus atsiųsta. Po to, ją paleiskite.
 • Pasirinkite AVG programos komponentus, kurie nurodyti šalinamų komponentų lange ir pradėkite šalinimo procesą.
 • Kai šalinimo procesas baigiamas, perkraukite savo kompiuterį.
 • Po to, rankiniu būdu pašalinkite AVG Remover aplanką. Tam atsidarykite My Computer ir C diską.

Pašalinus AVG Remover, Error Code 0xC00702E4 klaidos langas nebeturėtų pasirodyti jūsų ekrane. Jeigu vis dar norite įsirašyti AVG Antivirus program, teks iš naujo tai padaryti. Taigi:

 • Atsidarykite oficialią AVG Antivirus svetainę ir iš ten atsisiųskite programą.
 • Spustelėkite paleidimo failiuką ir pradėkite įrašymo procesą.
 • Sekite instrukcijas pasirodančias ekrane.
 • Kai įrašymo procesas bus baigtas, perkraukite savo kompiuterį.

Jeigu visų aukščiau nurodytų veiksmų nenorite atlikti rankiniu būdu, tuomet pabandykite pašalinti Error Code 0xC00702E4 klaidą su Reimage pagalba. Ši programa yra naudingas kompiuterio optimizavimo įrankis, kuriame įdiegta Avirua antivirusinė programa. Taigi, ji gali optimizuoti sistemą, pašalinti įvairias klaidas bei pavojingas programas.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0xC00702E4 klaidą?"