Kaip pašalinti 0xc7700112 klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 0xc7700112 klaidą?

Neseniai formatavau savo kompiuterį ir ketinau atnaujinti Windows 8.1. į Windows 10, tačiau procesas sustabdomas ir ekrane atsiranda pranešimas apie Error Code 0xc7700112. Ar įtariate kas tai galėtų būti ir kaip man tai sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

Vos tik mums pranešėte apie 0xc7700112 klaidą, iškart pradėjome tuo domėtis. Nustebome pamatę, kiek daug Windows operacinės sistemos vartotojų susiduria su šia problema ir jaučiasi bejėgiai, nes internete neranda jokio išsamaus atsakymo į klausimą kaip pašalinti 0xc7700112 klaidą.

Remiantis žmonių pranešimais internete, panašu, kad dažniausiai 0xc7700112 klaida pažeidžia kompiuterius, kuriuose įdiegta Windows 8.1. sistema. Vis dėlto, mūsų tyrimai parodė, kad ši problema gali atsirasti ir Windows 7 sistemose, tačiau ne taip dažnai.

Deja, kolkas technikai dar neatrado priežasties/-čių, sukeliančių 0xc7700112 klaidą, tačiau dalis su ja susidūrusių vartotojų teigia, kad ją pašalino išjungę ir antivirusinę programą, konkrečiau Norton. Ši versija gana įtikinama, nes antivirusinės programos gana dažnai yra nesuderinamos su kita programine įranga, įskaitant naujinius. Taigi, ši klaida gali būti antivirusinės programos ir Windows 10 atnaujinimo nesuderinamumo pasekmė. Taigi, jeigu norite pašalinti 0xc7700112 klaidą, pabandykite išjungti antivirusinę programą ir paleisti Windows 10 atnaujinimą. Jeigu tai nepadeda, tuomet išbanykite žemiau aprašytus metodus.

Kita dalis Windows vartotojų spėja, kad 0xc7700112 klaida gali atsirasti dėl dviejų atnaujinimų nesuderinamumo. Tiksliau tariant, automatinis Windows atnaujinimas gali būti sugadintas to, kurį jūs atsisiuntėte, tačiau tokie spėliojimai nėra pagrįsti.

Jau žinoma, kad Windows sistemos atnaujinimas iš 8.1 ar 7 atnaujinimas į Windows 10 dažnai sukelia sistemos klaidas, todėl ši klaida nieko nenustebino. Tiesą sakant, ši klaida atsiranda tada, kai Windows sistema yra netinkamai naujinama.

Norint atnaujinti sistemą į Windows 10, jums reikės medijos kūrimo įrankio (angl. Media Creation tool), kuris suteikia “Upgrade this PC” funkciją. Deja, bet naudojant šią funkciją dažnai susiduriama su klaidomis, todėl jeigu jums būtent tai ir nutiko, pabandykite pašalinti 0xc7700112 klaidą įdiegdami Windows 10 naudojant kitus metodus. Mes rekomenduojame:

 • Įsirašyti atnaujinimą į USB atmintinę;
 • atsisiųsti ISO failą.

Kaip pašalinti 0xc7700112 klaidą?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Nepaisant to, kurį metodą pasirinksite, Jums reikės Windows Media Creation įrankio, nebent jūs jį jau turite. Tam jums reikės nueiti į oficialią Microsoft svetainę ir įrankį atsisiųsti.

Metodas 1: USB atmintinė

 1. Kai tik atsisiųsite Media Creation įrankį, įjunkite jį.
 2. Kai ekrane atsiras pasiųlymas “Accept the T&C”, tęskite.
 3. Atsidariusiame lange galėsite rinktis arba “Atnaujinti šį kompiuterį” (anlg. “Upgrade this PC”) arba “Norite sukurti USB, DVD ar ISO?” (anlg. “Create Installation Media for another PC”). Čia turėtumėte rinktis antrąjį variantą.
 4. Po to jums reikės pasirinkti kalbą, struktūrą bei leidimą.
 5. Atlikus šiuos veiksmus galėsite pasirinkti arba įrašyti Windows 10 atnaujinimą į USB atmintinę arba sukurti ISO failą. Pasirinkite USB atimintinę ir prijunkite tą, kurioje būtų mažiausiai 8 GB laisvos vietos.
 6. Baigiant atsidarykite atmintinę ir spustelėkite “Next”. Media Creation įrankis automatiškai atsiųs Windows atnaujinimą į atmintinę ir tada galėsite atnaujinti sistemą.

Metodas 2: ISO failas

 1. Šis būdas labai panašus į pirmąjį, todėl atlikite pirmus 4 veiksmus taip pat.
 2. Toliau pasirinkite antrąjį būdą, t.y. įrašyti ISO failą.
 3. Paspauskite ant šios parinkties ir leiskite atsisiuntimo procesui automatiškai užsibaigti.
 4. Įdėkite USB atmintinę (su mažiausiai 8 GB laisvos vietos).
 5. Suraskite atsisiųstą ISO failiuką, dešiniu pelės klavišu ant jo spustelėkite ir pasirinkite MOUNT.
 6. Po to, įrankių juostoje susiraskite “File Explorer” ir pasirinkite Open CD Drive.
 7. Kai pamatysite “Setup” failą, du kartus ant jo spustelėkite ir palaukite kol atnaujinimas bus baigtas.

Šie du metodai gali padėti pašalinti 0xc7700112 klaidą, tačiau jeigu ir juos išbandžius vis dar negalite sėkmingai atnaujinti Windows sistemos, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį. Gali būti, kad jūsų kompiuteris užpildytas nereikalingais failais, kurie trukdo atnaujinti sistemą. Taigi, mes siūlome pabandyti RegCure Pro arba Reimage programą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0xc7700112 klaidą?"