Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?

Sveiki, bandau atnaujinti Windows, tačiau nesėkmingai. Atnaujinimo parsisiuntimas nutrūksta, o man parodoma tokia žinutė: „Windows could not search for new updates. An error occurred while checking for new updates for your computer. Error found: Code 80072EE2.” Ką tai reiškia ir kaip išspręsti šią problemą? 

Patvirtintas atsakymas

Klaidos kodas 80072EE2 reiškia, jog Windows serveriai yra pernelyg apkrauti, nes tuo pačiu metu operacinės sistemos atnaujinimus bando atsisiųsti daugybė vartotojų. Tačiau yra net keletas šios problemos sprendimo būdų. Sekite žemiau pateiktas instrukcijas, ir sutvarkykite 80072EE2 kodo klaidą Windows:

Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

1 metodas.

Tai lengviausias būdas sutvarkyti šiai problemai. Uždarykite „Windows Update” skydelį, palaukite apie 15 minučių ir pabandykite parsisiusti sistemos atnaujinimą iš naujo. Jei nepadeda, bandykite kitus šios problemos sprendimo metodus.

2 metodas. Sutvarkykite problemą naudojant Windows Update Troubleshooter.

 1. Atverkite paiešką kompiuteryje, įrašykite „Troubleshooter„. (be kabučių) Atverkite šią programą;
 2. System and Security skiltyje raskite bei paspauskite „Fix problems with Windows Update„;
 3. Palaukite, kol ši Windows naujinimo klaida bus rasta bei pataisyta.

Jei šis būdas nepadėjo išspręsti problemos, yra dar keli būdai, kaip galite sutvarkyti šią Windows klaidą rankiniu būdu.

3 metodas. Ištrinkite Software Distribution folderį.

Dauguma kompiuterių vartotojų teigia, jog tai paprasčiausias būdas sutvarkyti 80072EE2 klaidą:

 1. Atverkite šį aplanką: C:\Windows\SoftwareDistribution\Download ir ištrinkite visus failus, esančius jame.
 2. Dešiniuoju klavišu spustelėkite Start MenuAll Programs. Tuomet spauskite ant AccessoriesCommand Prompt. Jūs taip pat galite atverti Command Prompt vienu metu spausdami Windows klavišą + R. Po to, į Run langą įrašykite cmd or cmd.exe ir spustelėkite Enter.
 3. Atvėrus Command Prompt, įrašykite tokią komandą: „exe/updatenow” (be kabučių).
 4. Vėl atverkite Windows Update ir pažiūrėkite, ar problema buvo sutvarkyta.

4 metodas.

 1. Vienu metu spauskite Windows klavišą + R, tuomet į Run langą įrašykite „regedit” (be kabučių), ir spauskite Enter;
 2. Windows Registrų tvarkyklėje suraskite šį aplanką: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate. Ištrinkite jame esančius raktus pavadinimu WUServer ir WIStatusServer.
 3. Vėl spustekėkite Windows Key + R , įrašykite „services.exe” (be kabučių), spauskite Enter.
 4. Suraskite Windows Update procesą, spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Restart.

Vienas šių metodų turėtų sutvarkyti 80072EE2 klaidą. Tačiau jei jums nepavyksta sutvarkyti problemos arba jei norite tai padaryti automatiniu būdu, siulome pabandyti vieną iš šių programų: RegCure Pro arba SpeedyPC Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?"