Kaip pašalinti AccuWeather?

Problema: Kaip man pašalinti AccuWeather iš savo telefono? Naudoju Android sistemą, bet visiškai praradau pasitikėjimą šia programa dėl naujausių, su privatumu susijusių, problemų.

Patvirtintas atsakymas

AccuWeather šalinimas

AccuWeather – tai viena iš populiariausių programų, teikiančių informaciją apie orus. Ji yra suderinama su iOS, Android ir Windows operacinėmis sistemomis. Programa informuoja žmones apie tam tikros vietos dienos bei visos savaitės orus, tad žmonėms ji gali būti labai naudinga padedant apsispręsti, imti skėtį einant į lauką ar ne.

Turint nuolat atnaujinamą informaciją apie artėjančius orus pašonėje tikrai pravartu, tačiau nemažai išmaniųjų telefonų naudotojų pastebėjo, kad minėta programa labai eikvoja baterijos sąnaudas. Dėl šios priežasties, nemažai žmonių nusprenė šią programą pašalinti. Be to, informacijos, kurią pateikia ši programėlė, tikslumas taip pat kelia įtarimų, mat panašu, kad pateikiamos prognozės dažnai neatitinka realybės.

AccuWeather šalinimas

Buvo pastebėta, kad AccuWeather programa dalinasi vartotojų duomenimis su įvairiomis reklamos kompanijomis ir tai yra didžiausia jos bėda. Vartotojai apie tokį elgesį nebuvo įspėti ir, nors programos kūrėjai ir pažadėjo nebeužsiimti šešėline veikla, šis pažadas nebuvo ištesėtas.

Nors su privatumu susijusi problema palietė tik iPhone programos versiją, kitų operacinių sistemų vartotojai taip pat susirūpino savo privatumu. Norėtume žmones nuraminti, nes jokia įtartina veikla, susijusi su informacijos rinkimu ir pardavimu, nebuvo pastebėta Android ir Windows Desktop programos versijose.

Vienu ar kitu atveju, jeigu jūs nebepasitikite šios programos kūrėjų veikla ir norite pašalinti šią programą, apačioje pateiktos instrukcijos padės jums tai padaryti.

AccuWeather šalinimo instrukcijos

Apačioje rasite informaciją, paaiškinančią, kaip pašalinti AccuWeather iš iPhone ir Android telefonų bei Windows operacinės sistemos.

Pašalinkite AccuWeather orų prognozės programėlę iš iPhone

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 1. Savo iPhone telefone suraskite šią programėlę.
 2. Spustelėkite programos piktogramą ir ją laikykite.
 3. Vos tik ji pajudės, viršutiniame kampe, kairėje programos piktogramos pusėje, pamatysite X ženką.
 4. Paspauskite X.
 5. Ekrane gali pasirodyti patvirtinimo langas, klausiantis, ar tikrai norite pašalinti programą. Jeigu taip, patvirtinkite.
  How to Uninstall AccuWeather?

Išinstaliuokite AccuWeather iš Android operacinės sistemos

 1. Eikite į Settings > Applications > Manage applications.
 2. Suraskite orų prognozes rodančia programėlę ir spustelėkite Uninstall.

Kai kuriuose Samsung ir kituose išmaniuosiuose telefonuose AccuWeather programa būna įdiegta iš anksto. Tokiu atveju, taip paprastai jos pašalinti negalėsite, todėl patartume naudoti trečiųjų šalių programą, skirtą programų šalinimui.

Beje, šią programėlę galite paprasčiausiai išjungti. Norint tai padaryti, jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

 1. Eikite į Settings > Applications > Application Manager.
 2. Suraskite programėlę ir spustelėkite ją.
 3. Turėtumėte pamatyti “Disable” mygtuką. Spustelėkite jį.

Išinstaliuokite AccuWeather iš Windows

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Norėdami ištrinti šią programą, Windows 8/10 vartotojai turėtų atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atsidarykite pradinį ekraną.
 2. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant programos piktogramos.
 3. Spustelėkite Delete.

Be to, AccuWeather pašalinti reikėtų ir iš valdymo skydo (angl. Control Panel). Tos pašios instrukcijos tinka ir Windows 7, XP bei senesnėms Windows versijosm, kurių vartotojai patys įsirašė šią programą:

 1. Atsidarykite Control Panel.
 2. Atverkite Programs and Features (arba Uninstall a program) aplanką.
 3. Programų sąraše suraskite Accueather.com Desktop.
 4. Spustelėkite Uninstall mygtuką ir sekite išinstaliavimo nurodymus.
  How to Uninstall AccuWeather?

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti AccuWeather?"