Kaip pašalinti Advanced Mac Cleaner?

Problema: Sveiki. Jau kurį laiką vargstu su viena programa, nes ji dėl kažkokių priežasčių niekaip nenori dingti iš mano kompiuterio (beje, naudoju Mac). Negaliu kreiptis į šią programą niekaip kitaip kaip tik Advanced Mac Cleaner virusas. Veiklos monitoriuje matau ją nuolat veikiant.

Problema: Net jeigu rankiniu būdu uždarau programą, netrukus ji automatičkai vėl atsiranda veikiančių programų sąraše. Kaip man pašalinti Advanced Mac Cleaner programą kartą ir viesiems laikams?

Patvirtintas atsakymas

Techniškai Advanced Mac Cleaner programa nėra virusas, tačiau ji kelia daug abejonių, nes dažniausiai patenka į kompiuterius kartu su nemokamomis trečiųjų šalių programomis. Kitaip tariant, ji plinta per programinės įrangos paketus, todėl yra įrašoma į sistemą tinkamai neatsiklausus kompiuterio savininko leidimo.

Toks platinimo būdas nėra būdingas legalioms ir patikimoms programos, todėl tos, kurių platinimui jis yra naudojamas, yra laikomos potencialiai pavojingomis. Vis dėlto, kompiuterių saugumo ekspertų dėmesį Advanced Mac Cleaner patraukė ne vien tik dėl įtartinų platinimo metodų.

How to uninstall Advanced Mac Cleaner?

Kaip teigiama, šis Mac OS X sistemos optimizavimo įrankis turėtų atlikti sudėtingą kompiuterinę diagnostiką, pašalinti aptiktus gedimus ir pagerinti sistemos veiklą, tačiau programą naudoję žmonės teigia, kad jos diagnostikos rezultatai atrodo įtartini, galimai perdėti tam, kad priverstų žmones manyti, kad jų kompiuterių būklė yra kritinė.

Tiesą sakant, vargu ar Mac Cleaner gali pataisyti sistemos gedimus nepaisant to ar jie egzistuoja ar ne. Lygiai taip pat vargu ar ji gali pagerinti kompiuterio darbą.

Visos problemos, kurias ši programa aptinka, gali būti išgalvotos tam, kad įtikintų kompiuterio savininką nusipirkti pilną Mac Cleaner programos versiją. Pranešimai, kurie pasirodo po to, kai sistema atlieka numatytą sistemos patikrinimą – tai vienas įbauginimo būdas, kurį programa yra užprogramuota atlikti tam, kad paskatintų žmones nuspirkti pilną programos versiją.

Tokie pranešimai gali pasirodyti visai netikėtai ir užstoti kitas veikiančias programas, o tai neabejotinai trukdo normaliai naudotis kompiuteriu.

Be abejonės, ne tokios veiklos žmonės tikisi iš modernaus sistemos optimizavimo įrankio, todėl, nors jos kūrėjai ateityje galbūt ir pašalins visus minėtus trūkumus, šiuo metu optimizavimui skirtų įrankių rinkoje yra kur kas patikimesnių programų, kurias patartina naudoti vietoj Advanced Mac Cleaner. Taigi, rekomenduojame nedelsiant šią programą pašalinti, o tai padaryti padės žėliau pateiktos instrukcijos:

Kaip pašalinti Advanced Mac Cleaner iš Mac?

Geriausias būdas pašalinti betkokį virusč – tai patikrinti sistemą su efektyvia antivirusine programa, tokia kaip MacKeeper. Vis dėlto, kaip jau minėjome, Advanced Mac Cleaner nėra virusas, todėl kai kurioms antivirusinėms programoms gali kilti sunkumų identifikuojant ir šalinant šią programą. Tokiu atveju, ją reikėtų pašalinti rankiniu būdu.

  1. Uždarykit Advanced Mac Cleaner programą. Tam spustelėkite “Menu” ir “Quit.”
  2. Tuomet atsidarykite Find meniu ekrano viršuje, pasirinkite Go find the library catalog. Jeigu katalogas neatsidaro, spustelėkite ir palaikykiye Option(Alt) mygtuką.
  3. Kai atsidarys katalogas, suraskite Cache ir pašalinkite visus aplankus, susijusius su Advanced Mac Cleaner.
  4. Grįžkite į katalogą ir atsidarykite Applications.
  5. Suraskite Advanced Mac Cleaner aplanką ir pašalinkite jį. Kad tai padarytumėte, paspauskite aplanką, palaikykite jį ir nuvilkite į šiukšlinę.
  6. Tuomet atsidarykite Find meniu dar kartą ir pasirinkite Secure empty trash.
  7. Baigiant perkraukite savo Mac‘ą.

Norime įsitinkinti, kad supratote, jog norint tinkamai pašalinti Advanced Mac Cleaner iš sistemos, būtina iš kompiuterio pašalinti visus failus, susijusius su šia programa. Be to, neretai ji pakeičia pradžios puslapį naršyklėje į oficialią Advanced Mac Cleaner svetainės puslapį. Jeigu taip nutiktų, reikėtų atidžiai patikrinti kiekvieną naršyklę ir įsitikinti, ar joje nėra potencialiai nepageidaujamų komponentų. Aptikus tokius komponentus, reikėtų juos pašalinti ir iš naujo nustatyti naršyklės parametrus.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Advanced Mac Cleaner?"