Kaip pašalinti ALRES409.dll klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti ALRES409.dll klaidą?

ALRES409.dll klaida vis pasirodo mano kompiuterio ekrane. Kai tik bandau paleisti tam tikras programas ar jas pašalinti, klaidos pranešimas to padaryti man neleidžia. Prašau padėkite pašalinti ALRES409.dll klaidą kuo greičiau!

Patvirtintas atsakymas

ALRES409.dll yra vienas iš sistemos failų, atsakingų už sklandų sistemos darbą. Windows sistema dažniausiai susideda iš šimtų .dll ir .exe failų, o kiekvienas iš jų yra glaudžiai susijęs su tam tikra programine įranga ir jos veikla. ALRES409.dll failą galima sutikti visose Windows versijose (8, 7, XP, ir t.t.). Taigi, nepaisant to, kurią versiją jūs naudojate, galite pradėti gauti ALRES409.dll klaidos pranešimus kiekvienoje iš jų. Dažniausiai tokiuose pranešimuose teigiama:

Explorer caused an invalid page fault in module ALRES409.DLL
Iexplore caused an invalid page fault in module ALRES409.DLL
Commgr32 caused an invalid page fault in module ALRES409.DLL
Error in ALRES409.DLL
[programos pavadinimas] has caused an error in ALRES409.DLL

Pirmas dalykas, kurį jūs turėtumėte padaryti vos tik išvydę ALRES409.dll klaidą – tai jos neignoruoti. .dll failų klaidos yra rimtas signala reiškiantis, kad jūsų kompiuterio sistema susiduria su tam tikromis problemomis, kurių be jūsų įsikišimo nebegali išspręsti. Žinoma, gali būti ir taip, kad ši klaida yra laikina, todėl pirmą kartą gavus ALRES409.dll klaidos pranešimą, siūloma perkrauti kompiuterį ir pažiūrėti ar klaida vėl pasikartos. Jeigu šis būdas nepadeda, vadinas vienas iš žemiau išvardintų veiksnių lemia ALRES409.dll klaidos atsiradimą:

 • Problema Windows registruose;
 • Kompiuterinio viruso infekcija;
 • Netyčinis susijusių failų pašalinimas;
 • Netyčinis ALRES409.dll failo pašalinimas arba gedimas;
 • Netinkamas programinės įrangos įrašymas/išinstaliavimas;
 • Vietos nepakankamumas RAM ir diske;
 • Failų dubliavimasis;
 • Techninės įrangos ir operacinės sistemos nesuderinamumas.

Žinoma, aptikti ALRES409.dll klaidos priežastį nenaudojant atitinkamos programinės įrangos, o taip pat ir pašalinti ALRES409.dll klaidą gali būti sunku, nors įmanoma. Norint šį procesą palengvinti ir pagreitinti, mes rekomenduojame naudoti RegCure Pro ar kitą sistemos optimizavimui skirtą programą.

Kaip pašalinti ALRES409.dll klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Visų pirma, būtina įvardinti, kokios pasekmės laukia jeigu ignoruosite ALRES409.dll klaidą ir jos nepašalinsite. Tiesą sakant, jūsų kompiuteris gali pradėti iniciuoti įvairius techninius gedimus, pvz.: sistemos sulėtėjimus, užstrigimus, perkrovimo problemas, Task Manager sutrikimus, registrų problemas, mėlyno mirties ekrano (angl. Blue Screen of Death) pasirodymą ir t.t. Taigi, jeigu norite išlaikyti savo kompiuterio stabilumą, rekomenduojame nedelsiant pašalinti ALRES409.dll klaidą.

1. Perkraukite kompiuterį.

Kaip jau minėjome, vos tik ALRES409.dll klaida pasirodo jūsų kompiuterio ekrane, perkraukite sistemą ir pažiūrėkite, ar šis pranešimas vėl pasirodys. Tokios klaidos dažnai būna laikinos, todėl perkrovimas gali padėti. Jeigu vis dėlto tai nepadėjo, turėtumėte sekti tolimesnius nurodymus.

2. Patikrinkite sistemą su patikima antivirusine programas

Turint omenyje, kad ALRES409.dll klaida galėjo būti iššaukta kompiuterinio viruso, sistemos patikrinimas su patikima antivirusine programa padėtų jums pašalinti tiek potencialiai nepageidaujamas, tiek pavojingas programas.

3. Sukurkite atsarginę Windows registro kopiją

Jeigu minėtą klaidą sukelia gedimai Windows registruose, siūlome sukurti atsarginę registų kopiją ir vėliau ją atnaujinti. Norint taip padaryti, jums reikės:

 • Atidaryti ‘Start’ menu;
 • Paieškos laukelyje įvesti ‘regedit’ ir spustelėti ‘OK’ tam, kad atsidarytumėte ‘Registry Editor’;
 • Dukart spustelėti ant ‘File’ ir pasirinkti ‘Export’;
 • Kai pasirodys iššokantis langas, pasirinkite aplanką, į kurį perkelti registro kopiją;
 • ‘Export Range’ aplanke pasirinkite ‘All’;
 • Įveskite atsarginės kopinjos pavadinimą ir spustelėkite ‘Save’ mygtuką;

Registų atnaujinimui turėsite atlikti šiuos veiksmus:

 • Atsidarykite ‘Registry Editor’;
 • Pasirinkite ‘File’ → ‘Import’;
 • Suraskite atsarginę failo kopiją, kurią ką tik sukūrėte;
 • Pasirinkite ją ir spustelėkite ‘Open’ mygtuką’;
 • Po to, perkraukite kompiuterį.

4. Iš naujo įsirašykite ALRES409.dll failą

Gali būti, kad problemą sukėlėte jūs patys netyčia ištrindami ALRES409.dll failą. Tagi, patariame jums susirasti patikimą šaltinį ir atsisiųsti šį failą dar kartą. PASTABA: įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas šaltinis failui atsisiųsti yra patikimas, nes labai dažnai .dll ir .exe failai yra naudojami virusams platinti.

5. Atnaujinkite operacinę sistemą arba tvarkykles

Kaip ir minėjome, operacinės sistemos ir tvarkyklių nesuderinamumas taip pat gali būti ALRES409.dll klaidos priežastimi, todėl turėtumėte atnaujinti arba tvarkykles arba operacinę sistemą. Problema yra ta, kad tokiems atnaujinimas neužtenka žinių, kurias apie kompiuterius sukaupę turi pradedantys ar vidutiniai vartotojai. Taigi, jeigu ketinate tai atlikti patys, rizikuojate neteisingai atlikti šiuos atnaujinimus ir sukelti dar daugiau problemų.

Jeigu ketinote pašalinti ALRES409.dll klaidą patys, nes manėte, kad tai yra taip pat lengva kaip ir pašalinti programėlę iš sistemos, mes turime jums blogų žinių. Šios klaidos pašalinimas gali pasirodyti gana varginantis, laiką eikvojantis ir rizikingas procesas, todėl mes rekomenduojame perleisti šią užduotį speciliai tam skirtai programinei įrangai, tokiai kaip RegCure Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti ALRES409.dll klaidą?"