Kaip pašalinti Amazon Assistant?

Problema: Gal galėtumėte man pasakyti, kaip pašalinti Amazon Assistant?? Neseniai pastebėjau Amazon Assistant piktogramą Chrome naršyklėje, o patikrinus radau šią programą veikiančią užduočių tvarkyklėje. Labai daug kartų bandžiau šią programą pašalinti, tačiau ji automatiškai atsinaujina. Ji manęs taip labai neerzintų, jeigu tai nebūtų mano darbo kompiuteris. Būčiau labai dėkinga už bet kokią pagalbą.

Patvirtintas atsakymas

Amazon Assistant – tai programinė įranga, kurią sukūrė Amazon kompanija. Nors ji yra legali, dėl įtartino įsirašymo būdo, žmonės dažnai šią programą vadina kenksminga. Kompiuterių saugumo ekspertų duomenimis, Amazo Assistant plinta kaip įvairių nemokamų programų priedas, kurį galima pastebėti tik pasirinkus Advanced arba Custom įrašymo parinktį.

Priešingu atveju, toks priedas yra įrašomas į sistemą pagal numatytuosius parametrus. Dėl šios priežasties, ši programėlė yra priskiriama potencialiai nepageidaujamų programų grupei (angl. Potentially Unwanted Programs). Įrašymo metu Amazon Assistant automatiškai įsirašo į paliesties programų sąrašą bei įdiegia naršyklės plėtinį Google Chrome, IE, Firefox ar bet kurioje kitoje naryklėje, kurią kompiuterio savininkas naudoja kaip numatytąją.

How to Uninstall Amazon Assistant?

Nors ši programėlė ir yra vadinama potencialiai nepageidaujama, iš tiesų ji nėra skirta reklamų rodymui ar kitoms erzinančios/potencialiai pavojingoms užduotims atlikti. Ji veikia kaip „asmeninis pagalbininkas“, kuris palengvina apsipirkinėjimą internetinėje Amazon parduotuvėje. Jos tikslas – informuoti žmones apie didžiausias, apsipirkinėjimo metu esančias, nuolaidas.

Vis dėlto, tuo atveju kai žmonės ją įsirašo ne savo noru, Amazon Assistant yra nereikalinga ir tik bereikalingai naudoja sistemos resursus. Problema yra ta, kad Amazon Assistant pašalinimas gali būti gana sudėtingas, nes, pasak kompiuterių vartotojų, pašalinta ši programa dažniausiai atsinaujina arba jos nėra Add/Remove aplanke. Taigi, jeigu negalite išinstaliuoti Amazon Assistant, mes pateiksime instrukcijas, kurios paaiškins, kaip tai padaryti.

Kaip pašalinti Amazon Assistant?

Amazon Assistant nėra pavojinga programa, todėl jos pašalinimui antivirusinė programa nėra būtina. Vis dėlto, jeigu negalite šios programos pašalinti įprastu būdu, tuomet rekomenduojame naudoti Fortect. Spustelėkite ant šios nuorodos ir sekite instrukcijas, kad įdiegtumėte programą į savo kompiuterį.

Kai įrašymo procesas bus baigtas, nustatykite programą, kad ji pašalintų Amazon Assistant. Jeigu norite programą pašalinti rankiniu būdu, tuomet pabandykite atlikti apačioje nurodytus veiksmus:

 • Visų pirma, prisijunkite prie savo kompiuterio kaip administratorius.
 • Tuomet dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows piktograma pažymėtą mygtuką ir pasirinkite Control Panel.
 • Spustelėkite Uninstall a Program, esančią po Programs parinktimi.
 • Suraskite Amazon Assistant, spustelėkite ant programos ir pasirinkite Uninstall.
  How to Uninstall Amazon Assistant?
 • Po to, atsidarykite System and Security ir pasirinkite Administrative Tools.
 • Patikrinkite ar Amazon Assistant procesas vis dar yra ten. Jeigu jį aptikote, spustelėkite ant jo dešiniu pelės klavišu, kad atidarytumėte Properties. Pakeiskite paleisties tipą (angl. Startup type) iš Automatic į Disabled.
 • Baigiant, dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows piktograma pažymėtą mygtuką ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 • Įveskite sc delete Amazon Assistant Service komandą ir spustelėkite Enter.
 • Jeigu pastenėjote ir Amazon Assistant naršyklės priedą, pašalinkite jį ir iš naujo nustatykite naršyklės parametrus.
 • Perkraukite kompiuterį.

PASTABA: kai pašalinsite Amazon Assistant, patartina patikrinti kompiuterį su profesionalia, sistemos optimizavimui skirta programa, pavyzdžiui, Fortect. Ji pašalins/pataisys pažeistus registrų įrašus ir pakeis sugadintus Windows sistemos failus (jeigu tokių yra). Be to, ji apsaugos kompiuterį nuo kenksmingų programų.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Amazon Assistant?"