Kaip pašalinti „An administrator has blocked you from running this app” klaidą iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti „An administrator has blocked you from running this app” klaidą iš Windows 10?

Microsoft ir Windows 10 jau ėmė mane erzinti. Viena problema paskui kitą! Įdomu, ar kadanors galėsiu atsipūsti nuo Windows 10 klaidų šalinimo?

Šį kartą, sistema blokuoja visus bandymus atsisiųsti ar įsirašyti programinę įrangą. Kaskart ekrane pasirodo „An administrator has blocked you from running this app“ klaida. Aš esu vienintelis sistemos administratorius, bet vis tiek gaunu tokį pranešimą. Ką man reikėtų daryti?

Patvirtintas atsakymas

"An administrator has blocked you from running this app klaida kompiuterio ekrane

Anksčiau Windows operacinės sistemos apsauga buvo laikoma silpna. Senesnėse Windows versijose nebuvo jokios funkcijos, kuri tikrintų failų bei programų, kurias kompiuterio savininkas nori atsisiųsti ar įdiegti, saugumą. Visa atsakomybė užtikrinti sistemos apsaugą buvo patikėta antivirusinėms programoms.

Kadangi Microsoft stengiasi pagerinti Windows sistemos apsaugą, buvo sukurta daugybė į saugumą orientuotų funkcijų, tokių kaip įmontuota Windows Defender programa ar User Account Control (UAC) paslauga. Deja, bet pastaroji dažnai veikia pernelyg agresyviai.

Labai daug žmonių susidūrė su User Account Control arba UAC klaidos pranešimu, kuris neleidžia atisiųsti programų ir pateikia nieko nepaaiškinantį įspėjamąjį pranešimą „An administrator has blocked you from running this app“, kurio tikslas – apsaugoti sistemą nuo pavojingų setup.exe failų, galimai pernešančių virusus, paleidimo.

Taigi, jeigu nesate įsitikinęs/-usi tam tikro failo ar programos patikimumu bei saugumu, ypač jeigu atisiuntėte ją iš abejotinos svetainės, neturėtumėte ignoruoti „An administrator has blocked you from running this app” klaidos ir paleisti programą ar failą.

"An administrator has blocked you from running this app klaida kompiuterio ekrane

Problema yra ta, kad „An administrator has blocked you from running this app“ pranešimas dažniausiai nėra tiesiogiai susijęs su atsisiųstais failais ar programomis. Dažniausiai jis pasirodo tada, kai kompiuterio savininkas nori įsirašyti 100% patikimą programą, pavyzdžiui, sistemos tvarkyklę, kuri buvo atsiųsta tiesiai iš gamintojo svetainės.

Be to, ji atsiranda net tada, kai kompiuterio savininkas yra prisijungęs kaip administratorius. Norėdami patikrinti, ar „An administrator has blocked you from running this app“ klaida pasirodo dėl atisiųstos netinkamos programos ar klaidingų Windows nustatymų, atsidarykite Command Prompt kaip administratorius.

Norint tai padaryti, dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant Windows piktograma pažymėto mygtuko ir pasirinkite Command Prompt (Admin). Jeigu Command Prompt langas yra blokuojamas ir ekrane atiranda žemiau esantis pranešimas, tuomet turėtumėte atlikti klaidos šalinimo žingsnius, nurodytus toliau šiame straipsnyje.

An administrator has blocked you from running this app. For more information, contact the administrator.

„An administrator has blocked you from running this app“ klaidos šalinimas iš Windows 10

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

SVARBU: failo paleidimas ar programos atsisiuntimas, kuris išprovokuoja „An administrator has blocked you from running this app“ klaidą, nerekomenduojamas, nebent esate šimtu procentų įsitikinęs, kad failo/programos kūrėjas/savininkas bei platintojas yra patikimi.

Naudokite Command Prompt aplinką

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Prisijunkite prie savo kompiuterio kaip administratorius.
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows mygtuką ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 • Į laukelį įveskite pilną nuorodą į reikiamos programos buvimo vietą, pavyzdžiui: C:\\Dell\\Drivers\\24T1W\\R235168\\Setup.exe.Command Prompt komandos paleidimas

Aktyvuokite paslėptą administratoriaus paskyrą (Hidden Administrator Account)

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows mygtuką ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 • Įveskite net user administrator /active:yes komandą ir spustelėkite Enter.
  Hidden Administrator Account funkcijos paleidimas
 • Uždarykite Command Prompt langą ir atsijunkite iš savo paskyros.
 • Administratoriaus paskyrą turėtumėte rasti apatiniame kairiajame ekrano kampe.
  Administratoriaus profilis kompiuterio ekrane
 • Prisijunkite prie kompiuterio su administratoriaus paskyra.
 • Suraskite programą arba .exe failą, kurio anksčiau negalėjote įsirašyti/paleisti.
 • Jeigu „An administrator has blocked you from running this app“ klaida nepasirodė, tuomet atisjunkite iš administratoriaus paskyros ir prisijunkite prie paskyros, kurią įprastai naudojate.
 • Baigiant dar kartą atsidarykite Command Prompt langą ir įveskite net user administrator /active:no komandą. Ji išjungs paslėptą administratoriaus paskyrą (Hidden Administrator account.)
  Net user administrator /active:no komandos paleidimas

Beje, nepamirškite nuskenuoti savo kompiuterio su Reimage ar kita profesionalia programa tam, kad užtikrintumėte pinavertišką sistemos optimizavimą bei apsaugą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „An administrator has blocked you from running this app” klaidą iš Windows 10?"