Kaip pašalinti AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) iš Windows OS?

Problema: Sveiki! Aš noriu pašalinti tokią programą, kuri vadinasi AOMEI Partition Assistant (Standard Edition). Deja, aš nežinau, kaip tai padaryti. Ar galite man padėti?

Patvirtintas atsakymas

AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) yra disko skyrių valdymo programinė įranga, kurią galima parsisiųsti visiškai nemokamai. Ši programinė įranga suteikia galimybę sutvarkyti jūsų standžiojo disko skyrių problemas. Su šia programa galite keisti diskų dydį, sukurti, sujungti, padalinti, arba naikinti juos. Šios programos pagalba jūs taip pat galite atkurti, ištrinti, paslėpti arba rodyti diskus arba jų skyrius, pervadinti diskų pavadinimų raides ir daug daugiau. Ši programinė įranga yra suderinama su Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, bei XP operacinėmis sistemomis. Nėra abejonių, kad AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) yra naudinga programa, skirti redaguoti ir valdyti kietojo disko skyrius. Tačiau jei manote, kad ši programa jums nėra itin reikalinga ar naudinga, mes jums padėsime bei paaiškinsime, kaip ją ištrinti teisingu būdu.

Kaip pašalinti AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) iš Windows OS?

Yra keletas skirtingų būdų kaip galite ištrinti AOMEI Partition Assistant (Standard Edition).

1 metodas:

 1. Spauskite ant ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 2. Suraskite AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) folderį, atidarykite jį ir raskite ‘Uninstaller.’
 3. Du kartus spustelėkite jį ir sekite procesą.

2 metodas:

 1. Atverkite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
 2. Atverkite ‘Start’ → ‘Programs and Features’ (Windows Vista/Windows 8.1/Windows 10)
 3. Spauskite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 4. Suraskite AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) ir spustelėkite ‘Change/Remove’.
 5. Spustelėkite „Yes” tam, jog pašalintumėte programą. Palaukite, kol šalinimo procesas bus baigtas.

Atlikus pirmą arba antrą AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) šalinimo metodą, jums reikia peržvelgti Windows registrą ir patikrinti, ar yra užsilikusių AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) failų. Norėdami tai padaryti, atidžiai sekite instrukcijas ir atlikite šiuos veiksmus:

 1. Suraskite aplanką, kuris priklauso AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) ir pašalinkite visus ten esančius failus.
 2. Po to, atidarykite „Start Menu„, įveskite „regedit” į paieškos juostą ir paspauskite „Enter„. Taip jūs atidarysite Windows registrų tvarkymo aplinką.
 3. Čia jums reikia rasti ir pašalinti visus registro įrašus , kurie priklauso AOMEI Partition Assistant (Standard Edition). Ieškokite susijusių failų šiuose aplankuose:
  1. HKEY_CURRENT_USER\Software\AOMEI Partition Assistant (Standard Edition),
  2. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\AOMEI Partition Assistant (Standard Edition),
  3. (HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui).
 4. Raskite ir pašalinkite visus programos failus sistemos aplankuose:
  1. C:\Program Files\AOMEI Partition Assistant (Standard Edition),
  2. C:\Document and Settings\All Users\Application Data\AOMEI Partition Assistant (Standard Edition),
  3. C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\AOMEI Partition Assistant (Standard Edition).

Mes suprantame, kad kai kuriems vartotojams šios instrukcijos gali atrodyti painios ir sudėtingos, ir tai visiškai suprantama. Pašalinti tokias programas, kaip AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) iš kompiuterio rankiniu būdu yra gana sudėtinga. Todėl mes siūlome sutaupyti laiko ir pašalinti šią programą su patikima Perfect Uninstaller programine įranga.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti AOMEI Partition Assistant (Standard Edition) iš Windows OS?"