Kaip pašalinti "api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing" klaidą?

Problema: Reikia pagalbos su api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidos šalinimu. Ačiū

Patvirtintas atsakymas

Api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll yra vienas iš failų, sudarančių Microsoft Visual C++. Tai vienas iš sistemos failų, kurio paskirtis – užtikrinti sklandų šiuolaikinių žaidimų, tokių kaip League of Legends, Age of Mythology, Arma, Dragon Age, ir t.t., paleidimą.

Labai gaila, kad savo laiške neįvardinote, kokiomis aplinkybėmis problemos, susijusios su api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, atsiranda, tačiau greičiausiai jūs negalite atidaryti tam tikrų programų, nes ekrane atsiranda šis pranešimas:

The program can’t start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

Akivaizdu, kad api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaida atsiranda dėl vieno iš .dll sistemos failo trūkumo. To pasekoje, dalis Visual C++ perskirstomojo paketo, būtino Visual Studio, negali būti įdiegta. Taigi, šią problemą jums reikėtų spręsti tokiu būdu:

  1. Spustelėkite StartControl PanelWindows UpdateCheck for Updates
  2. Minutėlę palaukite tam, kad visi prieinami Windows atnaujinimai butų įdiegti.
  3. Po to, perkraukite savo kompiuterį ir dar kartą atlikite aukščiau nurodytus veiksmus.

Daugumai kompiuterių savininkų pavyko pašalinti api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidą tokiu būdu. Jeigu jums pasisekė mažiau, tuomet turėtumėte išbandyti kitus sprendimo būdus, nes trūkstami sistemos atnaujinimai nėra vienintelė .dll failų gedimo priežastis.

Api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidos sprendimo būdai:

Tiems, kurie iešsko greičiausio būdo api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidos pašalinimui, siūlome įsirašyti Fortect, RegCure Pro arba SpeedyPC Pro programą. Visos jos yra skirtos kompiuterio optimizavimui, o tai reiškia, kad jos automatiškai patikrins kompiuterį, aptiks ir pataisys esamas sistemos klaidas, įskaitant pažeistą api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll failą.

  • Jeigu atsitiko taip, kad netyčia pašalinote .dll failą, turėtumėte atsidaryti šiukšlinę (angl. Recycle bin) ir įvesti api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll į šiukšlinėje esančią paiešką. Jeigu toks failas ten yra, reikėtų spustelėti jį ir pasirinkti Restore.
  • Patikrinkite kompiuterį su patikima antivirusine programa. Venkite trečiosioms šalims priklausančių programų, nes neretai jos nesugeba aptikti nepageidaujamų ar pavojingų failų, o tai taip pat gali būti priežastis, kodėl sugedo api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll failas.
  • Jeigu jūsų kompiuteryje yra viena ar keletas programų, kurių negalite atsidaryti dėl api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidos, rekomenduojame tokias programas pašalinti ir įsirašyti iš naujo. Jeigu nežinote, kaip tai reikėtų padaryti, pateiksime programų šalinimo instrukcijas apačioje:

-Atsidarykite Start menu (arba spustelėkite Windows piktogramą kairiajame kampe apačioje) – atsidarykite Control Panel – pasirinkite Programs – eikite į Programs and Features.
-Suraskite reikiamas programas, dešiniu pelės klavišu juos spustėkite ir pasirinkite Uninstall.
-Po to, pašalintas programas atsisiųskite ir įsirašykite iš naujo (patartina tai daryti iš oficialių svetainių, nes trečiųjų šalių svetainės neretai platina programinės įrangos paketus).

  • Atnaujinkite tvarkykles. Pasenusios tvarkyklės gali nesutarti tarpusavyje ir sukelti api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll gedimą. Taigi, eikite į Start, suraskite Update Device Drivers funckiją ir paleiskite ją.
  • Pasinaudokite sfc /scannow comanda. Tam jums reikėtų atsidaryti Start meniu, įvesti sfc /scannow į paieškos laukelį ir į dialogo langą įvesti minėtą komandą. Ši funkcija yra skirta sistemos failams patikrinti ir pašalinti jų gedimams, tačiau tai padaryti galima tik tuomet, jeigu Windows sistema turi pažeistų failų kopijas. Taigi, paleisdami ši funkcija gali padėti pašalinti pažeistą Api-ms-win-crt-runtime-l1-1.0.dll failą ir pakeisti jį kitu.

Jeigu jums nepavyko pašalinti api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidos rankiniu būdu, mes labai rekomenduojame šią užduotį patikėti profesionaliai programinei įrangai. Programos, kurias mes rekomenduojame šioje svetainėje, yra patikrintos, patikimos, o atsisiųsti jas galite nemokamai. Taigi, daugiau nešvaistykite savo laiko ieškodami kitų būdų kaip pašalinti api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll klaidą, nes rankinio šalinimo būdus mes išvardinome šiame straipsnyje. Vietoj to, atsisiųskite vieną iš žemiau išvardintų programų ir sutvarkykite šią problemą kartą ir visam laikui:
Fortect
RegCure Pro
SpeedyPC Pro

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing" klaidą?"