Kaip pašalinti atnaujinimo klaidą 0x800f0845 iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti atnaujinimo klaidą 0x800f0845 iš Windows 10?

Sveiki. Kaip galėčiau pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x800f0845, kuri pasirodo išimtinai tik KB4056892 atnaujinimo įrašymo metu? Ačiū. 

Patvirtintas atsakymas

Nors 0x800f0845 klaida yra priskiriamas Windows 10 atnaujinimo problemų kategorijai, ji nėra įprasta. Tai reiškia, kad jos pašalinimui neužteks iš naujo nustatyti Windows Update komponentų ar perkrauti Windows update paslaugos.

0x800f0845 klaida pasirodo tik tuomet, kai kompiuterio vartotojas nori įsirašyti Windows 10 kaupiamąjį atnaujinimą KB4056892 (16299.192). Šis atnaujinimas nebuvo numatytas iš anksto. Microsoft jį išleido skubos tvarka tam, kad imunizuotų Meltdown ir Spectre pažeidžiamumus AMD ir Intel sistemose. Nuo 2018m. sausio pradžios Microsoft kartu su AMD, Intel ir ARM kūrėjais deda visas pastangas, kad kuo greičiau pašalintų pavojingą dizaino spragą, dėl kurios daugybė kompiuterių, išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir serverių atsiduria kibernetinės atakos pavojuje.

Windows 10 atnaujinimas KB4056892 – tai vienas ir pagrindinis problemos sprendimo būdas, kuris yra platinamas kaip vienas iš automatiškai įdiegiamų Windows 10 atnaujinimų. Deja, bet tūkstančiai AMD sistemų negalėjo persikrauti po KB4056892 atnaujinimo įsirašymo dėl užstrigusio įkrovimo proceso. Kiti žmonės pranešė, kad minėtas atnaujinimas išprovokavo mėlyno mirties lango atsiradimą, kuriame teigiama, kad atnaujinimo įrašyti nepavyko ir nurodomas 0x800f0845 klaidos kodas. 0x800f0845 error

Microsoft buvo informuota apie KB4056892 atnaujinimo problemas ir iškart atšaukė atnaujinimo platinimą tiek Windows 7, tiek Windows 10 sistemoms.

Be to, tiems, kurie jau įsirašė KB4056892 atnaujinimą ir sistema užstrigo persikrovimo metu, kompanija pateikė instrukcijas, kaip pašalinti 0x800f0845 BSOD. Jeigu jums tai aktualu, atlikite šiuos veiksmus:

 • Pabandykite perkrauti Windows sistemą keletą kartų iš eilės. Nepavykę perkrovimai turėtų iššaukti Automatic Repair langą.
 • Automatic Repair lange pasirinkite Troubleshoot -> Advanced Options.
 • Tada atsidarykite Startup Settings ir spustelėkite Restart.
 • Paspauskite F4 arba 4 tam, kad aktyvuotumėte Safe Mode.
 • Safe Mode aplinkoje paspauskite Windows mygtuką + I tam, kad atsidarytų Settings.
 • Atsidarykite Update & Security skyrių ir pasirinkite Windows update.
 • Dabar paspauskite ant KB4056892 atnaujinimo update history lange ir pasirinkite Uninstall.

Uninstall the update

Atšaukite atnaujinimą Repair Your Computer lange

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu negalite patekti į Safe Mode aplinką, pašalinti 0x800f0845 klaidą galėsite Repair Your Computer lange. Šis būdas veiks tiek Windows 10, tiek Windows 7 sistemose.

 • Windows paleidimo metu paspauskite F8 tam, kad atsidarytų Repair Your Computer langas.
 • Atsidarykite Command Prompt langą ir į jį įklijuokite žemiau pateiktas komandas. PASTABA: po kiekvienos iš jų paspauskite Enter:
  • dir d:
  • dism /image:d:\\ /remove-package
  • /packagename:Package_for_RollupFix~31bf3856ad364e35~amd64~~7601.24002.1.4 /norestart

Run Command Prompt

Šiuo metu Microsoft laikinai sustabdė KB4056892 atnaujinimo platinimą ir žada jį atnaujinti vos tik jis bus pataisytas ir atnaujintas.

Beje, Microsoft paaiškino, kodėl kai kurios AMD sistemos nepriėmė KB4056892 atnaujinimo. Microsoft atstovas spaudai teigia, kad „some AMD chipsets do not conform to the documentation previously provided to Microsoft to develop the Windows operating system mitigations to protect against the chipset vulnerabilities known as Spectre and Meltdown.”

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti atnaujinimo klaidą 0x800f0845 iš Windows 10?"