Problema: Argi neparadoksalu, kad Automatic Repair funkcija Windows sistemoje negali pašalinti problemos? Kažkur skaičiau straipsnį, kuriame Microsoft išreiškia pasididžiavimą Automatic Repair funkcija, padėsiančia žmonėms susidoroti su įvairiomis klaidomis ar sistemos paleidimu. Vis dėlto, panašu, kad ši funkcija taip pat neveikia taip, kaip turėtų.
Problema: Šiandien susidūriau su Boot configuration klaida, todėl negaliu prisijungti prie Windows. Dėl šios priežasties išbandžiau Windows Automatic Repair funkciją, tačiau galiausiai ir ji parodė klaidos langą, kuriame rašoma: „Automatic Repair couldn’t repair your PC”. Ar yra kas nors, ką aš galėčiau padaryti, kad pašalinčiau šią klaidą?
Patvirtintas atsakymas
Microsoft yra viena iš pirmaujančių technologijų kompanija pasaulyje ir niekas negali to paneigti. Windows operacinė sistema yra pagrindinis šios kompanijos produktas, kuris buvo išleistas dar 1983 metais ir yra naudojamas iki pat dabar. Nors pirmoji Windows versija nebuvo prieinama visiems žmonėms, Windows OS vartotojų pirmtakais galėjo tapti visi turintys asmeninį kompiuterį bei truputį IT žinių.
Microsoft tobulino savo siūlomą operacinę sistemą gana greitai, tačiau inicijuodavo visus pakeitimus apgalvotai, tam, kad kiekviena nauja versija ar jos papildymas pašalintų ankstenės versijos trūkumus. Taip ir turėtų būti, ar ne? Deja, bet operacinė sistema yra labai sudėtingas, painus, detalus ir, jeigu galima taip pavadinti, paslaptingas išradimas, kurį vargu ar įmanoma tobulai suprogramuoti.
Kai kurios Windows klaidos pasirodo metai iš metų, kitas sukuria sistemos atnaujinimai, pataisymai, naujos operacinės sistemos versijos ir t.t. Vienaa iš problemų, pasirodžiusių gana neseniai ir sukėlusių tikrą sąmyšį tarp Windows vartotojų tai Windows 10 Automatic Repair funkcijos sutrikimas.
Automatic Repair – tai viena iš įmontuotų Windows 10 funkcijų, kurią galima paleisti naudojant startinę diegimo laikmeną ir naudoti kaip Windows paleisties problemų šalinimko įrankį. Deja, bet užregistruota labai daug atvejų, kuomet žmonės, norėdami paleisti Automatic Repair funkciją, susiduria su „Automatic Repair couldn’t repair your PC” klaida.
Daug žmonių šia problemą vadina paradoksalia, tačiau, mūsų manymu, čia nėra nieko stebėtino, nes kiekviena programa, paslauga ar procesas Windows 10 operacinėje sistemoje gali sugesti ir nustoti veikti. Automatic Repair nėra išimtis.
Svarbiausias dalykas šioje istorijoje yra tas, kad „Automatic Repair couldn’t repair your PC” klaida gali būti pašalinti ir yra gana daug būdų tai padaryti. Vis dėlto, šiame straipsnyje nevardinsime visų problemos sprendimo būdų, o pateiksime tuos, kurie, pasak žmonių, susidūrusių su „Automatic Repair couldn’t repair your PC” klaida, yra veiksmingi.
Pastaba: norint atlikri visus žemiau nurodytus klaidos šalinimo būdus jums prireiks startinio diegimo laikmenos (angl. Bootable installation media). Jeigu šiuo metu tokios neturite, galite ją susikurti, o instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite čia. Jeigu negalite prisijungti prie savo kompiuterio, tuomet turėtumėte naudoti draugo ar kito pažįstamo asmens kompiuterį.
Labai tikimės, kad pateikti Automatic Repair couldn’t repair your PC klaidos šalinimo būdai buvo veiksmingi. Jeigu jus visdar susiduriate su šia problema, informuokite mus ir mes pasistengsime jums padėti.
Beje, jeigu sėkmingai pašalinote šią problema, rekomenduojame įsirašyti Fortect optimizavimo įrankį, kuriame įmontuotas antivirusinės programos variklis. Tai reiškia, kad ji galės pasirūpinti tiek jūsų kompiuterio veikla, sistemos failų, registrų būkle, tiek apsauga nuo virusų ir kitų kenksmingų programų.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.
Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „Automatic Repair couldn’t repair your PC” klaidą iš Windows 10?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.