Kaip pašalinti BitLord iš Windows?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti BitLord iš Windows?

Turiu problemų su BitLord šalinimu. Man atrodo, kad pašalinau ne visus failus, susijusių su šia programa, o tik dalį jų. Dabar esu šiek tiek pasimetusi, nes nežinau kaip pašalinti likučius. Gal galėtumėte pateikti detalias BitLord šalinimo instrukcijas?

Patvirtintas atsakymas

BitLord – tai Torrent kliento programa, kuria labai paprasta naudotis. Torrent failų duombazėje lengvai rasite įvairių failų, įskaitant vaizdo, garso, tekstinius ir t.t. Be to, galėsite žiūrėti vaizdo įrašus naudodami vaizdo grotuvą, integruotą į BitLord programą, bei paleisti juos naudojant Apple TV torrent failų siuntimo metu.

Taip pat reikėtų pridurti, kad naudojant šią programą galėsite atsisiųsti vaizdo įrašų subtitrus jūsų gimtąja kalba. Ši galimybė išspręndžia daugybės žmonių problemą, kadangi internete gausu filmų, prieinamų tik tam tikra kalba. Vis dėlto, jeigu norite pašalinti BitLord programą, mes mielai jums padėsime.

How to Uninstall BitLord on Windows?

Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kad šios programos šalinimui galite rinktis vieną iš dviejų būdų. Galite išinstaliuoti programą rankiniu būdu arba alikti šią procedūrą automatiškai. Pastarasis būdas gali būti atliktas tik specialios programinės įrangos pagalba, pavyzdžiui, Perfect Uninstaller.Ši programa yra naudinga tuo, kad gali greitai išinstaliuoti įvairiausias nebereikalingas programas.

Pirmas būdas. Kaip pašalinti BitLord iš Windows?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Prieš pradedant BitLord šalinimą, prisijunkite prie savo kompiuterio kaip administratorius. Priešingu atveju, atliekant kai kuriuos veiksmus (programų/failų šalinimo metu), sistema jūsų reikalaus administratoriaus slaptažodžio.

 1. Jeigu prisijungėte prie kompiuterio su administratoriaus teisėmis, „System Tray” laukelyje suraskite BitLord piktogramą. Dešiniu pelės klavišu ją spustelėkite, o kai pasirodys parinkčių langas, pasirinkite “Quit”.
 2. Po to, atsidarykite Windows Task Manager (tuopat metu spustelėkite tris klavišus – Ctrl+Alt+Del). Atsidarykite „Processes” stulpelį, suraskite procesus, susijusius su BitLord, ir juos išjunkite. Paspauskite ant kiekvieno proceso atskirai ir pasirinkite End Task.
 3. Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows Start piktogramos ir pasirinkite Control Panel. Dabar suraskite Programs > Programs and Features skyrelį ir jį atsidarykite.Turėtumete gauti neseniai įrašytų programų sąrašą.
 4. Sąraše suraskite ir ištrinkite šias programas (po vieną!):BitLord, REACHit ir Foxit PhantomPDF Business. Paprasčiausiai paspauskite ant programos pavadinimo ir pasirinkite Uninstall. Kai pasirodys iššokantis langas, kuriame klausiama, ar norite tęsti, patvirtinkite savo sprendimą.
 5. Atlikus šiuos veiksmus, jums reikės pašalinti visus registrų įrašus, susijusius su programomis, kurias ką tik pašalinote. Paspauskite Windows mygtuką +S klavišą. Į paieškos laukelį įveskite regedit ir paspauskite Enter. Registry Editor aplinkoje, sutaskite ir pašalinkite šiuos aplankus:
  1. HKEY_CURRENT_USER/Software/bitlord.com,
  2. HKEY_CURRENT_USER/Software/Lenovo,
  3. HKEY_CURRENT_USER/Software/Foxit Software,
  4. HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Foxit Software.
 6. Kai pašalinsite visus aplankus, spustelėkite Edit>Find ir įveskite BitLord. Tai surasite visus BitLord, programos likučius. Visus juos pašalinkite.
 7. Perkraukite kompiuterį.

Antras būdas. Išinstaliuokite BitLord automatiškai

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Pašalinti programas iš kompiuterio rankiniu būdu gali būti sudėtinga. Nors BitLord šalinimas ir nėra labai sudėtingas, nepatartina koreguoti Windows Registry įrašų rankiniu būdu, nes netinkami pakeitimai sistemos valdyklėje gali sutrikdyti sistemos stabilumą.

Nors sistemos stabilumą galima atstatyti naudojant programas, tokias kaip Reimage, programų šalinimui patartina naudoti specialią programinę įrangą, pvz.: Perfect Uninstaller.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti BitLord iš Windows?"