Kaip pašalinti Box iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Box iš Mac OS X?

Savo Mac kompiuteryje turiu programą, kuri vadinasi Box, bet man jos nebereikia. Koks geriausias būdas pašalinti ją iš Mac kompiuterio?

Patvirtintas atsakymas

Kiekvienas, kuris naudojasi Mac’o kompiuteriu anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe pašalinti programas, kurių jiems daugiau nebereikia. Neatrodo kaip sunki užduotis, tiesa? Tačiau norint pašalinti programą visam laikui, reikia turėti tam tikrų žinių, apie kurias mes ir kalbėsime šiame straipsnyje. Galbūt Jums ir atrodo, kad laikyti Mac kompiuteryje nereikalingas programas jam nekenkia, bet pagalvokite apie visą vietą, kurią šios programos užima, ir kaip tai paveikia Jūsų Mac kompiuterio funkcionavimui.

Box – tai viena programų, kurią nusprendėte pašalinti iš savo Mac’o, nes Jums daugiau jos nebereikia. Yra mažiausiai du būdai, padėsiantys Jums pašalinti Box iš Mac OS X – pašalinimas (angl. Uninstalling) ir ištrynimas (angl. Removing). Nors šios sąvokos ir skamba kaip sinonimai, jų funkcija iš tiesų smarkiai skiriasi. Programos ištrynimas iš Mac kompiuterio iš tiesų yra nesudėtinga procedūra, kurią galite atlikti greitai ir paprastai. Pašalinimui reikia specialios programos, kurią aptarsime toliau tekste.

Kalbant apie programos ištrynimą, viskas, ko Jums prireiks kad išinstaliuoti Box iš Mac OS X – tai labai elementarios žinios apie Mac kompiuterius. Tačiau kad ir koks greitas ir paprastas šis metodas bebūtų, jis turi ir kelis trūkumus. Pats svarbiausias trūkumas yra tas, kad paprasčiausiai pašalindami pagrindinį programos failą visos programos neištrinsite. Jei tą suprantate, programą iš Mac’o ištrinsite atlikę keturis paprastus žingsnius:

  1. Nueikite į Applications aplanką.
  2. Paspauskite ant Box ikonos ir laikykite ją.
  3. Nutempkite šią ikoną į Trash aplanką.
  4. Spustelėkite Ctrl+Trash ir pasirinkite Empty Trash funkciją.

Taip, viskas taip paprasta!

Tačiau jei programą sudaro daugiau nei vienas failas, šie failai nebuvo ištrinti. Jie vis dar užima vietą Jūsų Mac kompiuteryje ir lėtina jame vykstančius procesus. Jei dėl to kyla problemų ir iš tiesų Jūs norėtumėte Box pašalinti visam laikui, mes Jums padėsime ir išsamiai paaiškinsime, kaip pašalinti progrmą rankiniu būdu arba naudojatis MacKeeper programa, kuri viską padarys už Jus!

Kaip pašalinti Box programą iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Ištrynėte Box programą, bet Jūsų Mac’as neveikia greičiau? Tai gali būti susiję su kompiuteryje likusiais failais, kurie nebuvo pašalinti ir dabar tiesiog užima vietą išsibarstę po Mac kompiuterį ir lėtina jo darbą. Dėl šios priežasties gali būti sunku juos visus surasti ir ištrinti. Visgi pabandykite paieškoti šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/
  • /Library/ Preferences/.

Vis dėlto, mums kyla klausimas: kam jums gaišti savo laiką bandant pašalinti visus šiuos failus rankiniu būdu? Tai jūs galite atlikti naudodami MacKeeper, kuri padės jums pašalinti visus nereikalingus failus.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Box šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Box.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Box iš Mac OS X?"