Kaip pašalinti CoBook iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti CoBook iš Mac OS X?

Sveiki,

Niekaip negaliu ištrinti Cobook programos iš savo Mac’o. Nors ji nėra virusas ar kažkas panašaus, bet tiesiog niekada nenaudojau ir neketinu naudotis šia programa. Anksčiau jau susidūriau su programų šalinimu iš Mac, bet pastebėjau, kad jis veikia kur kas lėčiau nei anksčiau, todėl manau, kad kažką darau ne taip. Gal galite patarti kaip pašalinti Cobook iš Mac OS X ir kaip jį išvalyti, kad veiktų kaip anksčiau?

Patvirtintas atsakymas

Kaip jūs ir minėjote, Cobook tikrai nėra virusas. Ši programėlė, žadanti surasti ir sudėti visus jūsų kontaktus į vieną vietą, nepaisant to, kur jie yra laikomi, yra legali. Nepaisant to, daug žmonių liko ja nepatenkinti ir ieško būdų kaip pašalinti Cobook iš Mac OS X. Jeigu norite sužinoti kaip tai padaryti gana nesudėtingai, perskaitykite šį straipsnį iki galo ir įsiminkite kiekvieną detalę, nes čia pateikta informacija padės jums išvalyti savo Mac’ą.

Prieš pateikdami instrukcijas, nurodančias kaip atsikratyti Cobook iš Mac OS, norime jūsų paklausti, ar žinote kuo skiriasi ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo’ procesai? Paprastai tariant, ‘pašalinimas’ yra atliekamas nuvelkant programos ikoną į Trash folderį. Tai yra primityvus būdas, kurį taikant programos nėra galutinai išinstaliuojamos iš Mac’o, nes daugybė nereiklaingų failų lieka sistemoje, užima jūsų kompiuterio atmintį ir gali stipriai jį sulėtinti. Norint to išvengti, programas būtina ‘išinstaliuoti’. Tai reiškia, kad jūs turite ne tik patalpinti programinę įrangą Trash aplanke, bet taip pat surasti visus susijusius failus įvairiuose aplankuose ir juos ištrinti.

Visa tai gali būti aplikta dviem būdais. Vartotojai, turintys pakankamai laiko, gali išinstaliuoti Cobook iš Mac OS X rankiniu būdu (žemiau pateikiame detalias instrukcijas), tuo tarpu nepatyrę vartotojai, kurie nelabai domisi rankiniu Mac’o valymo procesu, gali parisiųsti ir naudoti MacKeeper programą nemokamai.

Kaip išinstaliuoti Cobook iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu siekiate galutinai išinstaliuoti Cobook iš Mac OS, pirmiausia pašalinkite programėlę. Tam jūs turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite Applications aplanką.
  2. Spustelėkite ant Cobook ir nuvilkite šią piktogramą į Trash aplanką.
  3. Paspauskite Ctrl ir Trash vienu metu ir pasirinkite Empty Trash.

Vis dėlto, turite suprasti, jog atlikę šiuos paprastus veiksmus jūs negalėsite visiškai išinstaliuoti Cobook iš savo Mac kompiuterio. Jeigu iki šiol šalinote programas vien tik nuvilkdami jų ikonas į šiukšlinę, greičiausiai jūsų Mac’as jau tapo nereikalingų ir pasenusių failų saugykla. Norint visiškai pašalinti Cobook iš Mac OS, taip pat turite surasti visą su šia programa susijusių failų paketą. Tam turėtumėte patikrinti šiuos aplankus

  • /Library/Preferences/
  • /Library/Application Support/

Be abejo šis procesas atims laiko, tad jeigu norite jį pagreitinti ir garantuotai išinstaliuoti visus užsilikusius failus, rekomenduojame Cobook išinstaliavimui iš Mac OS X naudoti MacKeeper.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Cobook šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Cobook.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti CoBook iš Mac OS X?"