Kaip pašalinti COMODO Internet Security 2017?

Problema: Naudojau COMODO Internet Security 2017 nuo tada, kai ji buvo išleista, tačiau pastebėjau, kad programa nesugeba aptikti kenkėjiškų programų. Be to, atsitiktiniai iššokantys langai, kuriuos ji generuoja, yra gana erzinantys.

Problema: Bandžiau pašalinti, tačiau kažkokiu būdu ji vėl įsirašo. Nuolat randu šia programą Program Files ir User Data aplankuose. Bandžiau šalinti ją įsijungus kompiuterį Safe Mode režimu, tačiau vis tiek nepavyko. Ką aš darau ne taip?

Patvirtintas atsakymas

Comodo Internet Security 2017 skenerio iliustracija

COMODO Internet Security 2017 – tai antivirusinė programa, kurią sukūrė Comodo CA Limited, Comodo Group, Inc., Comodo Security Solutions, Inc ir Comodo Communications, Inc. Ji pristatoma kaip daugiafunkcė apsaugos programa, kuri apjungia antivirusinę apsaugą, filtravimo užkardą, pažangią įsilaužimo į sistemą prevenciją bei automatinį nežinomų failų atskyrimą.

Comodo Internet Security 2017 skenerio iliustracija

Pilną antivirusinės programos versiją, galinčią tiek šalinti kenkėjiškas programas, tiek nuo jų apsaugoti sistemą, galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios svetainės. Nepaisant to, žmonės dar gali įsigyti ir „Pro” versiją už $27.99 metinį mokestį, kuri leidžia vartotojams susisiekti su ekspertais, teikiančias virusų šalinimo pagalbą tiesiogiai, bei išskirtinę „Virus Free Guarantee” paslaugą.

Sprendžiant iš žmonių pranešimų, susijusių su COMODO Internet Security programa, panašu, kad dažniausiai ji pateisina lūkesčius. Vis dėlto, norintys pašalinti COMODO gali susidurti su keletu problemų.

Antivirusinių programų pasiūla internete yra gana didelė, todėl natūralu, kad žmonės, norėdami išbandyti naujas funkcijas bei atrasti jiems tinkamiausią programą, pakeičia vieną antivirusinę kita. Problema yra ta, kad neretai žmonėms nepavyksta sėkmingai pašalinti COMODO Internet Security 2017, nes ji automatiškai įsirašo iš naujo.

Tiesą sakant, šios saugos programos šalinimas nesiskiria nuo betkurios kitos programos, o nesėkmingo COMODO Internet Security 2017 šalinimo priežastis gali būti neištrinti įrašai registruose bei programos, susijusios su COMODO. Taigi, paaiškinsime, kaip reikėtų teisingai išinstaliuoti šią programą.

COMODO Internet Security 2017 šalinimas

Pirmas žingsnis. Išjunkite COMODO Task Manager valdyklėje

 1. Spustelėkite Ctrl + Shift + Del tam, kad atidarytumėte Task Manager.
 2. Suraskite COMODO Internet Security Complete 2017 ir spustelėkite ją.
 3. Pasirinkite End Task.

Antras žingsnis. Pašalinkite programą iš Programs & Features sąrašo

 1. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite Right-click on Windows mygtuką ir pasirinkite Control Panel.
 2. Atsidarykite Programs & Features ir suraskite COMODO Internet Security Complete.
 3. Spustelėkite minėtą įrašą ir pasirinkite Uninstall.
 4. Taip pat reikėtų patikrinti, ar sistemoje nėra šių programų: Acronis Backup Agent, COMODO Secure Shopping, GeekBuddy ir Internet Security Essentials. Šios programos neretai plinta kartu su COMODO Internet Security 2017 kaip nemokami priedai.
 5. Jeigu aptikote nors vieną iš šių programų, spustelėkite jos įrašą ir pasirinkite Uninstall.

Trečias žingsnis. Ištinkite likučius

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + R, įveskite regedit ir paspauskite Enter.
 2. Suraskite HKEY_CURRENT_USER\\Software\\ComodoGroup\\ aplanką ir jį pašalinkite.
 3. Tada tą patį padarykite su HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\COMODO\\ aplanku.
 4. Lango viršuje spustelėkite Edit ir pasirinkite Find.
 5. Įveskite COMODO ir pašalinkite visus surastus įrašus.
 6. Po to, perkraukite kompiuterį.

Vietoj to, galite naudoti Perfect Uninstaller programą. Ji pašalinis COMODO programą ir visus su ja susijusius failus automatiškai.

Jeigu jau pašalinote šią kompiuterio apsaugai skirtą programą rankiniu būdu, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su Fortect. Ši programa – tai pažangus sistemos optimizavimo įrankis, kuris užtikrins pilnavertišką operacinės sistemos priežiūrą, atnaujinimą bei apsaugą nuo virusų.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti COMODO Internet Security 2017?"