Kaip pašalinti "Compile Error in Hidden Module" klaidos pranešimą, kuris atsiranda bandant atverti word/excel formato failus?

Problema: Sveiki. Kai bandau atsidaryti Office 2016, skirtą Mac OS, ekrane atsiranda šis pranešimas: “Compile error in hidden module”. Nežinau kodėl jis atsiranda, nes iki šiol sistema viekė tikrai nepriekaištingai. Ar galėtumėte ką nors patarti?

Patvirtintas atsakymas

Nuo 2016 metų rugpjūčio 22d. Microsoft kompanija pradėjo Office 2016 Mac OS atnaujinimą iš 32-bit į 64-bit versiją. Šiuo metu, visos 32-bit versijos jau turėtų būti atnaujintos. Nors dauguma žmonių, naudojančių Office 2016 Mac operacinei sistemai, nepastebėjo jokių pokyčių, vis dėlto keletas iš jų pranešė apie dažnai pasirodantį klaidos pranešimą, kuriame rašoma: “Compile error in hidden module: Link”. Šis pranešimas pradėjo atsirasti iškart po Office 2016 atnaujinimo paleidimo. Manoma, kad taip galėjo nutikti dėl 32-bit papildinio ir Office paketo nesuderinamumo. Kitaip tariant, kai kurie Mac OS papildiniai yra pažymėti kodu, kuris gali būti nesuderinamas su dabartine Office 2016 Mac versija. Norint tai patikrinti, reikėtų atsidaryti bet kurią Office 2016 programėlę, skirtą Mac OS, ir peržiūrėti visus priedėlių mygtukus. Jeigu kai kurie iš jų yra pažymėti pilka spalva arba jeigu jų visai nėra įrankių juostoje, tai reiškia, Mac OS skirtas Office 2016 programų paketas buvo sėkmingai atnaujintas į 64-bit versiją, tačiau kai kurie 32-bit sistemos priedai liko nepakeisti. Taigi, vienintelis būdas pašalinti „Compile error in hidden module: Link” klaidą – tai pašalinti nesuderinamus priedus.

  • Atsidarykite Mac sistemai skirtą Office 2016 programą ir išjunkite priedus.
  • Po to, eikite į Tools ir atsidarykite Templates and Add-ins.
  • Visi prieinami priedėliai turėtų būti matomi Global Templates and Add-ins sąraše.
  • Išjunkite tuos, kurie yra nesuderinami su Office 2016, kuris buvo atnaujintas į 64-bit versiją. Tam jums reikia paspausti + arba -.
    Baigiant, paspauskite OK ir iš naujo atsidarykite programą.

Windows OS

Tas pats “Compile error in hidden module” klaidos pranešimas gali atsirasti ir Windows operacinėje sistemoje tuo atveju, jeigu Microsoft Office arba Microsoft Excel paleisties aplanke yra Pdfmaker.dot arba Pdfmaker.xla failai, priklausantys Adobe Acrobat PDFMaker priedėlio šablonui. Be to, neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad “Compile error in hidden module” klaida dažniau pasitaiko kompiuteriuose, kuriuose veikia Norton AntiVirus antivirusinė programa. Laimei, norint pašalinti “Compile error in hidden module” klaidą Windows OS, tereikia atlikiti keletą paprastų žingsnių:

Fix 1. Atsisiųskite naujausią Adobe Acrobat 5.0 priedėlio versiją

Tam, kad atsisiųstumėte naujausią Adobe Acrobat 5.0 priedėlio versiją, turėtumėte apsilankyti oficialioje Adobe svetainėje ir įsirašyti ją rankiniu būdu.

Fix 2. Pakeiskite Pdfmaker.dot ir Pdfmaker.xla failų buvimo vietą

Eikite į Office arba Excel Startup (paleisties) aplanką ir patikrinkite ar jame yra Pdfmaker.dot ir Pdfmaker.xla failai. Jeigu ten radote abu šiuos failus, tuomet rekomenduojame juos perkelti į My Documents aplanką.

Reikėtų paminėti, kad pašalinus “Compile error in hidden module” klaidą, tiek Mac, tiek Windows OS vartotojai turėtų visapusiškai patikrinti savo sistemą ir ją optimizuoti. Windows vartotojai gali pasikliauti Fortect programa, o MacKeeper puikiai tiks Mac OS priežiūrai.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "Compile Error in Hidden Module" klaidos pranešimą, kuris atsiranda bandant atverti word/excel formato failus?"