Kaip pašalinti Crashplan iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Crashplan iš Mac OS X?

Galbūt kažkam ir pasirodys juokinga, bet nežinau kaip ištrinti Crashplan programėlę iš savo Mac’o. Esu gana naujas Mac OS vartotojas, todėl nelabai suprantu, kaip reikėtų teisingai šalinti programas. Galbūt jūs galite man padėti pašalinti Crashplan iš Mac OS X?

Patvirtintas atsakymas

Akvaizdu, kad turite sunkumų šalinant programas iš savo Mac’o. Laimei, užsukote į tinkamą svetainę. Mūsų komanda parengė trumpą paaiškinimą apie programų “šalinimą” ir “išinstaliavimą” iš Mac’o bei paruošė detalias išinstaliavimo instrukcijas. Pastebėjome, kad daug vartotojų ieško būdų, kaip pašalinti Crashplan iš Mac OS X. Taigi, šį kartą paaiškinsime jums kaip tai padaryti.

Kaip jau minėjome, visų pirma du terminai – “šalinimas” ir “išinstaliavimas” – turi būti teisingai suprantami tam, kad išmoktumėte teisingai pašalinti nereikalingas programas. Žmonės vis dar mano, kad užtenka nutempti programos piktogramą į Trash aplanką norint ja atsikratyti. Jeigu jūs esate vienas iš taip manančių, tai nenustebkite, kai jūsų Mac’as pradės veikti kur kas lėčiau. Taip yra dėl to, kad pašalinę programą (nutempę ją į Trash aplanką), paliekate dešimtis susijusių failų ir po truputį kešuojate sistemą. Vietoj to, turėtumėte išinstaliuoti programas, o tai reiškia, kad turite ištrinti Crashplan ir visus kitus susijusius failus. Visa tai galima atlikti rankiniu būdu, tačiau Crashplan išinstaliavimas reikalauja daug laiko. Jeigu norite tai atlikti greitai ir užtikrintai, rekomenduojame naudoti MacKeeper. Šią programą galima atsisiųsti nemokamai. Vis dėlto, trumpai paaiškinsime, kaip galite išinstaliuoti Crashplan iš Mac OS rankiniu būdu.

Kaip išinstaliuoti Crashplan iš Mac

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Tikriausiai puikiai žinote, kaip ‘šalinti’ programas. Nepaisant to, priminsime, kokius veiksmus reikėtų atlikti norint pašalinti Crashplan iš Mac OS X. Turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidaryti Applications aplanką.
  2. Spustelėti ant Crashplan piktogramos ir palaikyti ją, kol galėsite perkelti.
  3. Nuvilkite piktogramą į Trash aplanką.
  4. Paspauskite Ctrl ir Trash vienu metu ir pasirinkite funkciją „Empty Trash“.

Vis dėlto, šių veiksmų atlikimas nereiškia, kad Crashplan programėlė yra išinstaliuota. Nepamirškite, kad jūsų Mac’e liko daugybė failų, susijusių su šia programa ir kuriuos taip pat būtina pašalinti. Norint juos surasti ir ištrinti, turite peržiūrėti visus aplankus (pavyzdžiui.: /Library/Application Support/; /Library/ Preferences/), kuriuose laikomi įvairūs failai. Taigi, akivaizdu, kad tai užims daug laiko.

Laimei, yra pažangesnis būdas, galintis jums padėti pašalinti Crashplan iš Mac kompiuterio. Pabandykite įsirašyti MacKeeper programą, kurią išbandė ir vertina daugybė Mac varotojų.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Crashplan šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Crashplan.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Crashplan iš Mac OS X?"