Kaip pašalinti CyberLink PowerDVD16 iš Windows?

Problema: Neseniai įsirašiau CyberLink PowerDVD program, tačiau man atrodo, kad ji nekaip veikia. Kas kartą kai bandau ją paleisti, pasirodo klaidos langas, kuriame rašoma: “CyberLink PowerDVD has crashed”. Pašalinau šią program, tačiau kai pabandžiau paleisti vaizdo įrašą, CyberLink PowerDVD  programa pradeda veikti ir užstringa. Labai prašau padėkite man pašalinti CyberLink PowerDVD!

Patvirtintas atsakymas

CyberLink PowerDVD yra filmų bei vaizdo įrašų grotuvas, kurį sukūrė CyberLink Corp. Ši programa yra pristatoma kaip vertingas aukštos kokybės medijos leistuvas, kuris namuose gali sukurti kino teatro efektą. Yra keletas anksčiau pasirodžiusių šios programos versijų, įskaitant Ultra, Standard, and Pro. Visos minėtos programos turi sąrašą failų, kuriuos palaiko, tačiau PowerDVD 16 šiuo metu yra pažangiausia iš jų. Ji yra multifunkcionali: palaiko 360 laipsnių transliaciją, leidžia siųsti vaizdo įrašus į didžiuosius namų ekranus naudojant bevielį ryšį, pagerina originalią vaizdo kokybę, garantuoja kino teatro lygio vaizdo garso takelį, leidžia sulėtinti vaizdą, ir t.t. Taigi, CyberLink PowerDVD programa tikrai verta dėmesio.

TAČIAU. Jeigu į Google paiešką įvestumėte PowerDVD + removal, pamatytumėte, kad ji dažnai sukelia rūpesčių. Neketiname šiame straipsnyje vardinti kiekvieno atskiro atvejo, kada ji sukėlė rūpesčių, tačiau panašu, kad ji gana dažnai užstringa, sukelia klaidas, įsirašo į kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis, o pašalinti ją yra gana sudėtinga. Taigi, jeigu įsirašėte šią programą, o dabar nebegalite pašalinti PowerDVD 16 iš Windows, pabandysime jums padėti.

Lengviausias būdas pašalinti PowerDVD iš Windows – tai atsisiųsti Perfect Uninstaller programą, kuri viską padarys už jus. Jeigu neketinate šios programos šalinti automatiškai, skaitykite sekančią pastraipą.

Kaip pašalinti CyberLink PowerDVD16 iš Windows?

Jeigu norite pašalinti CyberLink PowerDVD16 kartą ir visiems laikams, įsitikinkite, skirkite tam pakankamai laiko ir jėgų. Apačioje pateiksime būdus, kaip pašalinti šią programą, todėl išsirinkite tą, kuris jums priimtiniausias ir pirmyn.

1 Būdas

 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite Start (apačioje kairiajame kampe) ir pasirinkite File Explorer.
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant CyberLink PowerDVD16 tam, kad išsiaiškintumėte, kur rasti šią programą.
 • Tada atsidarykite Program Files (x86) > CyberLink > PowerDVD16.
 • Šiame aplanke suraskite uninstall.exe, du kartus ant šio failo spustelėkite ir palaukite kol failiukas aktyvuosis.
 • Turėtumėte gauti patvirtinimo reikalaujantį langą, kuriame rašoma: “Would you like to keep your personal settings for PowerDVD?” Jeigu ketina iš naujo įsirašyti šią program ateityje, tada spauskite Taip, o priešingu atveju, Ne.
 • Po to, pašalinkite visus šiai programai priklausančius failus iš Windows registrų. Tam jums reikia atsidaryti Start meniu ir įvesti regedit į paiešką.
 • Kai atsidarys Registrų tvarkyklė (angl. Registry Editor), eikite į HKEY_CURRENT_USER\Software\ ir suraskite CyberLink ar panašiai pavadintą aplanką. Norint visiškai pašalinti CyberLink PowerDVD, visą aplanką ir ištrinkite.
 • Baigiant, perkraukite savo kompiuterį.

2 Būdas.

 • Spustelėkite Start (apačioje kairiame kampe) ir pasirinkite Programs and Features. Turėtumėte išvysti ilgą sąrašą programų, esančių jūsų kompiuteryje.
 • Suraskite CyberLink PowerDVD ir pasirinkite Uninstall.
 • Po to, pakartokite 4,5,6 ir 7 žingsnius, išvardintus 1 šalinimo metodo aprašyme viršuje.

3 Būdas.

Įsirašykite programinę įrangą, kurios paskirtis pašalinti ir optimizuoti kompiuterio sistemą. Norint pašalinti CyberLink PowerDVD, rekomenduojame naudoti Fortect arba Perfect Uninstaller.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti CyberLink PowerDVD16 iš Windows?"