Kaip pašalinti Dropzone iš Mac OS X?

Problema: Prašau padėkite man pašalinti Dropzone iš Mac OS X. Daug kartų bandžiau nuvilkti programos ikoną į šiukšlinę, tačiau vis tiek atrandu šią programą įrašytą kitame aplanke, todėl nebesusigaudau, ką reikia daryti, kad pašalinti šią programą visam laikui. Gal galėtumėte nurodyti pagrindinius veiksmus, kuriuos reikia atlikti šalinant Dropzone iš Mac’o?

Problema:

Patvirtintas atsakymas

Jeigu skaitote ši straipsnį, veikiausiai ir jūs negalite suprasti kaip pašalinti Dropzone iš Mac OS X. Tiesą sakant, programinė įranga, skirta Mac operacinei sistemai, yra šiek tiek apgaulinga, nes įsirašyti programas yra labai lengva, o jų pašalinimas gali kelti sunkumų. Programėlių, įskaitant Dropzone, šalinimas yra painus ir gali išvaryti Mac’o vartotojus iš proto, todėl ekspertai pataria naudoti specialias programas, tokias kaip MacKeeper, kurios automatiškai pašalina nereikalingus failus ir programas.

Tiesą sakant, pašalinti Dropzone iš Mac OS X nėra sudėtinga. Pagrindinė priežastis, kodėl vartotojams dažnai nepavyksta to padaryti, yra susijusi su klaidingu manymu, kad pašalinti programą iš Mac’o tereikia nuvilkti programos piktogramą į Trash aplanką. Tačiau, norint išmokti visiškai pašalinti programas, būtina suprasti, kad ‘pašalinimas’ skiriasi nuo ‘išinstaliavimo’. Paprastai tariant, ‘išinstaliavimas’ yra išplėstinis procesas, apimantis tam tikros programos ir su ja susijusių failų ‘pašalinimą’. Kai kalbame apie ‘pašalinimą’, dažniausiai norime pasakyti, kad tam tikros programs piktograma buvo nuvilkta ir patalpinta Trash aplanke. Jeigu ilgą laiką ‘šalinote’ programas iš savo Mac’o, greičiausiai jis yra kimšte prikimštas nereikalingų failų ir veikia kur kas lėčiau nei galėtų. Jeigu norite pagerinti savo Mac’o darbą, turėtumėte tinkamai jį išvalyti. Tam, kad išinstaliuotumėte Dropzone iš Mac OS X, galite taikyti vieną iš dviejų šalinimo metodų, kuriuos aptarsime sekančioje pastraipoje.

Kaip išinstaliuoti Dropzone iš Mac OS X

Nė nereikia sakyti, kad rankinis programų šalinimas atima laiko. Kaip jau minėjome, tam, kad atsikratytumėte Dropzone iš Mac OS X, pirmiausia turite ją pašalinti. Po to, turėtumėte surasti visas papildomas programas ir taip pat pasirūpinti jų pašalinimu. Taigi, pirmiausia turite atlikti tokius veiksmus:

  1. Atidarykite Applications aplanką.
  2. Spustelėkite ant Dropzone piktogramos ir palaikykite ją, kol galėsite perkelti.
  3. Nuvilkite šią piktogramą į Trash aplanką.
  4. Vienu metu paspauskite Ctrl ir Trash ir pasirinkite funkciją Empty Trash.

Greičiausiai jūs jau įsisavinote ‘pašalinimo’ procesui reikalingus veiksmus ir greičiausiai detalesnio paaiškinimo nebereikia. Vis dėlto, turite nepamiršti, kad šie žingsniai nepašalino su Dropzone susijusių failų ir jie gali pradėti lėtinti sistemos darbą. Dėl to jūs taip pat turėtumėte nepamiršti patikrinti visų vietų, kuriose yra išsaugomi šie failai. Aplankai, kuriuose jie dažniausiai aptinkami, yra:

  • /Library/Preferences/
  • /Library/Application Support/.

Taigi, pirmiausia patikrinkite juos ir pašalinkite visus nereikalingus failus. Vis dėlto, greitesniam ir efektyvesniam šių failų pašalinimui mes rekomenduojame naudoti automatinį programos išinstaliavimo metodą, kurį galima įgyvendinti MacKeeper pagalba.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Dropzone šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Dropzone.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Dropzone iš Mac OS X?"