Kaip pašalinti DSRegistryService.exe klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti DSRegistryService.exe klaidą?

Labas! Mano kompiuteryje yra kažkokių problemų, susijusių su DSRegistryService.exe failu, todėl dažnai negaliu atidaryti kai kurių programų. Gal galite paaiškinti kokios galimos DSRegistryService.exe klaidos priežastys ir kaip jas pašalinti? Beje, įdomu, ar įmanoma tai padaryti rankiniu būdu?

Patvirtintas atsakymas

Visų pirma, paaiškinsime kas yra DSRegistryService.exe failas ir už ką jis yra atsakingas. Tiesą sakant, DSRegistryService.exe yra vykdomasis failas, kuris yra laikomas būtinu komponentu tam tikroms programoms paleisti. Jis yra glaudžiai susijęs su keletu .dll failų, taigi jeigu bent vienas iš jų sugenda, žmonės pradeda gauti DSRegistryService.exe klaidos pranešimus. Be to, kadangi šio failo atsakomybė – paleisti ir užtikrinti sklandų tam tikrų programų darbą, atsiradus bet kokiam DSRegistryService.exe vykdomojo failo gedimui, tam tikros programos gali nebeatsidaryti. Jeigu neseniai gavote nors vieną pranešimą iš žemiau pateiktų, nėra jokios abejonės, kad iškilo problemų su DSRegistryService.exe failu:

“Windows cannot find C:\Windows\DSRegistryService.exe make sure you typed the name correctly and try again.”
“Application failed to initialize properly or specified module could not be found.”
“DSRegistryService.exe has generated errors and will be closed by Windows.”
“DSRegistryService.exe failed to initialize.”
“DSRegistryService.exe is missing.”
“explorer.exe class not registered.”
“Windows host process (winword) has stopped working.”

Būkite atsargūs, nes ši failo klaida ne tik gali trukdyti atidaryti tam tikras programas, bet taip pat sulėtinti jūsų kompiuterį, inicijuoti erzinančius pranešimus, dažnai priversti sistemą užstrigti, ir pan. Taigi, būtina kuo greičiau pašalinti DSRegistryService.exe klaidą ir jos priežastis. Pasak Windows operacinės sistemos ekspertų, būtent šį failo gedimą gali sukelti keletas priežasčių, t.y:

  • Pažeistas arba trūkstamas DSRegistryService.exe failas;
  • Viruso ar kitos kenksmingos kompiuterinės programos infekcija, sukėlusi DSRegistryService.exe failo pakitimus;
  • DSRegistryService.exe failas gali būti perrašytas kitos programinės įrangos;
  • Techninės įrangos nesuderinamumas su programine įranga.

Taigi, norint pašalinti DSRegistryService.exe klaidą, būtina aptikti jos priežastį. Jeigu norite sutaupyti laiko, pinigų ir užtikrinti sėkmingą failo atstatymą, rekomenduojame RegCure Pro programą, kuri patikrins jūsų kompiuterio sistemą, automatiškai suras ir pašalins DSRegistryService.exe klaidą. Vis dėlto, jeigu nenorite naudoti papildomos programinės įrangos, galite pasinaudoti žemiau pateiktais patarimais:

Kaip pašalinti DSRegistryService.exe klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

1. Patikrinkite kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip jau minėjome, DSRegistryService.exe klaidą gali sukelti kompiuteriniai virusai ar kitos infekcijos. Taigi, visų pirma rekomenduojame paleisti patikimą antivirusinę programą ir patikrinti sistemą ar joje nėra pavojingų programų.

2. Iš naujo įsirašyti DSRegistryService.exe failą.

Kaip jau minėjome, DSRegistryService.exe klaidą gali sukelti pačio failo trūkumas, sugadinimas ar užviršavimas kitu failu, todėl naujo failo atsisiuntimas gali išspręsti šią problemą. Nepaisant to, būkite labai atsargūs ir venkite siųstis šį failą iš abejotinų svetainių, siūlančių platų .exe bei .dll failų asortimentą, nes tokiose svetainėse minėti failai gali būti užkrėsti virusais ar pažeisti.

3. Atnaujinkite tvarkykles bei operacinę sistemą.

Šis sprendimo būdas gali būti veiksmingas tuo atveju jeigu jūsų kompiuterio tvarkyklės yra nesuderinamos su operacine sistema. Būtina paminėti, kad tokiems atnaujinimams būtina turėti gilesnių žinių apie kompiuterius, todėl būkite atsargūs.

4. Leiskite RegCure Pro pašalinti DSRegistryService.exe klaidą automatiškai.

Kadangi DSRegistryService.exe klaidą gali sukelti daugiau nei viena priežastis, rekomenduojame leisti specialiai kompiuterių optimizavimui skirtai programai. Ji automatiškai suras visas registrų klaidas, failų klaidas, potencialiai pavojingas bei kenksmingas programas, ir panašias problemas, kurios gali sukelti sistemos sulėtėjimus ir galybę kitų problemų. Be to, RegCure Pro yra nemokama, todėl nedelskite ir išbandykite ją.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti DSRegistryService.exe klaidą?"