Kaip pašalinti Eclipse iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Eclipse iš Mac OS X?

Šiandien įsirašiau Eclipse programą, bet po to pamačiau, kad ne ši programa man buvo reikalinga. Išbandžiau įvairiausius būdus, tačiau niekaip nepavyko jos pašalinti. Galbūt jūs galėtumėte man padėti ir paaiškinti kaip tinkamai išinstaliuoti Eclipse iš Mac kompiuterio? Būčiau labai dėkingas jeigu pateiktumėte detalias instrukcijas. 

Patvirtintas atsakymas

Eclipse yra nemokama programa, kuri gali būti įrašyta į Mac OS X operacinę sistemą. Ji yra skirta pradedantiesiems programuotojams, todėl jeigu jūs neesate vienas iš jų, ji jums gali tapti nereikalinga. Pagrindinė priežastis, dėl kurios jūs turėtumėte pagalvoti apie jums nereikalingų programų pašalinimą, yra sistemos sulėtėjmai, kurie gali atsirasti jūsų Mac kompiuteryje. Jeigu Eclipse yra būtent ta programa, kurios jums nereikia, mes jaučiame pareigą supažindinti jus su visais šios programos išinstaliavimo būdais. Pagrindinis iš jų yra automatinis, tačiau jūs taip pat galite pasinaudoti ir mūsų pačių sukurtomis instrukcijomis. Taigi, kaip išinstaliuoti Eclipse iš Mac OS X?

Pagrindinė priežastis, kodėl jums gali nepavykti išinstaliuoti programos iš Mac OS X, yra susijusi su klaidingu ‘išinstaliavimo’ ir ‘pašalinimo’ proceso suvokimu. Dažniausiai šie žodžiai yra laikomi sinonimais ir yra sutapatinami su programos nuvilkimu į šiukšlinės aplanką (angl. Trash). Vis dėlto, šis procesas tiksliau turėtų būti vadinamas programos ištrynimu, tačiu ne išinstaliavimu. Atlikdami tik prieš tai paminėtus veiksmus, jūs paliekate daugybę susijusių failų, kurie gali lėtinti jūsų kompiuterio darbą.

Norint išvengti Mac sulėtėjimo, programas reikia išinstaliuoti, bet ne šalinti. Tai reiškia, kad turite ne tik nuvilkti programos ikoną į Trash aplanką, bet ir surasti visus užsilikusius programos komponentus, kurie gali būti išsaugoti įvairiuose aplankuose. Didžiausia problema yra surasti kiekvieną iš šių failų.

Kadangi jūs prašėte pateikti detalias instrukcijas ir padėti jums pašalinti Eclipse iš Mac OS X, skubame tai padaryti. Perskaitykite visą žemiau pateiktą informaciją ir išinstaliuokite Eclipse iš Mac OS X. Tai galite padaryti tiek rankiniu būdu, tiek ir naudodami MacKeeper programą.

Kaip išinstaliuoti Eclipse iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Tam, kad visam laikui pašalintumėte Eclipse iš Mac OS X, turite pašalinti visus jos komponentus. Kitaip tariant, turite nuvilkti visas nebereikalingų programų piktogramas į Trash aplanką, jį ištuštinti ir tada surasti visus kitus šioms programoms priklausančius komponentus, kuriuos taip pat reikia ištrinti. Eclipse failai dažniausiai yra aptinkami šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/
  • /Library/Preferences/

Suraskite visus programos likučius ir pašalinkite juos. Tik tokiu būdu jūs galėsite būti tikras/a, kad Eclipse buvo visiškai išinstaliuota iš jūsų Mac’o. Tiems, kurie tiksliai nežino kaip reikia pašalinti programą, kitaip tariant, kaip ją patalpinti į šiukšlinę, pateikiame šiuos nurodymus:

  1. Atidarykite Applications aplanką.
  2. Spustelėkite ant Eclipse piktogramos ir laikykite ją tol, kol galėsite nuvilkti į kitą vietą.
  3. Nuvilkite ikoną į Trash aplanką.
  4. Ištuštinkite Trash aplanką (paspauskite Ctrl ir Empty Trash mygtukus vienu metu).

Vis dėlto, jeigu norite būti tikras/a, kad jūs pašalinote visus Eclipse failus, turėtumėte pagalvoti apie automatinį programos išinstaliavimą..

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Eclipse šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Eclipse.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Eclipse iš Mac OS X?"