Kaip pašalinti Epson klaidą 0x97?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Epson klaidą 0x97?

Sveiki. Netikėtai mano spausdintuvas nustojo spausdinti, o LED ekrane pastebėjau Epson error 0x97 klaidą. Nežinau kas galėjo sukelti šią klaidą ir kaip man ją pašalinti, kad galėčiau atsispausdinti dokumentus. Galbūt jūs galėtumėte pateikti sprendimo būdą?

Patvirtintas atsakymas

Epson Error Code 0x97 – tai žinutė, pranešanti apie Epson spausdintuvo gedimą. Ji pasirodo spausdintuvo LED ekrane, dokumentų spausdinimo metu ir nutraukia spausdinimo procesą. Dauguma žmonių, susidūrusių su šia klaida naudoja Epson WF-4630, WF-3640 bei WF-7610 spausdintuvo modelį.

Epson error 0x97

Daugumoje internetinių svetainių siūloma atsisiųsti atnaujinimą, skirtą Epson klaidai 0x97 šalinti arba 0x97 klaidos šalinimo įrankį. Jeigu manote, kad įtartinas atnaujinimas, kurį platina nepopuliari trečiųjų šalių svetainė, gali pataisyti jūsų spausdintuvą – tai jūs klystate. Mes rekomenduojame laikytis atstumo nuo nepatikimų trečiųjų šalių internetinių svetainių, nes galite atsisiųsti labai pavojingą failą ar net kenksmingą programą.

Didžiausia problema yra ta, kad klaida pasirodo visiškai netikėtai, be jokių įspėjamųjų ženklų ar pranešimų, todėl labai sunku suprasti, kokia yra jos priežastis ir koks būdas geriausiai tiktų jos pašalinimui. Laimei, UgetFix ekspertai atidžiai išanalizavo šią klaidą ir paruošė išsamias instrukcijas, padėsiančias pašalinti Epson klaidą 0x97 ir toliau sėkmingai naudotis spausdintuvu.

Būtina pabrėžti, kad ši klaida nebūtinai yra susijusi su spausdintuvo technine ar programine įranga. Ją sukelti gali ir kenkėjiškos programos, esančios jūsų kompiuteryje. Pastaruoju atveju, patartina Epson 0x97 klaidą šalinti automatiniu būdu, o tam jums prireiks žinomos bei patikimos antivirusinės programos, galinčios išvalyti jūsų kompiuterį bei pašalinti spausdintuvo gedimus.

Rekomenduotina perskaityti programų recenzijas, esančias mūsų svetainėje, ir pasirinkti sprendimo būdą, kuris jums atrodo tinkamiausias. Reimage yra programa, kurią mūsų komanda dažniausiai siūlo pavojingų programų šalinimui.

Vis dėlto, dažniausiai Epson 0x97 klaidą sukelia techninės įrangos gedimai, o visą reikiamą informaciją apie jų šalinimą galite rasti apačioje pateiktose instrukcijose.

Epson klaidos 0x97 šalinimas spausdintuvo veiklos atstatymui

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pirmas būdas. Atjunkite ir vėl prijunkite spausdintuvą, išimkite įstrigusį popierių

 1. Pirmiausia atšaukite spausdintuvo darbą.
 2. Atjunkite USB jungtį ir kitus, prie spausdintuvo prijungtus, kabelius. Įsitikinkite, kad atjungėte spausdintuvą nuo kompiuterio.
 3. Atidarykite spausdintuvo dangtį ir atsargiai pašalinkite užstrigusį popierių. Remove jammed paper from Epson printer
 4. Išimkite ir vėl įdėkite kasetes.
 5. Paspauskite spausdintuvo Power mygtuką tam, kad atšauktumėte visas užsilikusias komandas.
 6. Iš naujo prijunkite kabelį prie spausdintuvo, o tada prie kompiuterio. Tada iš naujo įdėkite popierių ir pabandykite atspausdinti kitą dokumentą tam, kad patikrintumėte, ar problema buvo išspręsta.

Antras būdas. Alternatyvus būdas išjungti ir įjungti spausdintuvą

 1. Paspauskite Power mygtuką, esantį ant jūsų spausdintuvo ir išjunkite įrenginį.Shut down Epson printer
 2. Dabar pašalinkite visus kabelius, prijungtus prie spausdintuvo.
 3. Palaukite apie penkias minutes (nieko nedarykite!).
 4. Tada paspauskite Power mygtuką ir laikykite jį vieną minutę.
 5. Laikykite Power mygtuką nuspaustą ir tuo pačiu metu įkiškite maitinimo kabelį į spausdintuvą. Jeigu nepavyksta to padaryti pačiam, paprašykite pagalbos.
 6. Kai prijungsite maitinimo kabelį, vis dar laikykite Power mygtuką nuspaustą dar vieną minutę. Po to, atleiskite jį.
 7. Prijunkite spausdintuvą prie kompiuterio, prijunkite visus kitus kabelius, kuriuos prieš tai pašalinote, ir pabandykite atspausdinti reikiamą dokumentą. Patikrinkite ar klaida 0x97 buvo pašalinta.

Trečias būdas. Išvalykite užsikimšusius Epson spausdintuvo antgalius

Keletas kompiuterių savininkų pastebėjo, kad tinkamiausias būdas pašalinti 0x97 klaidą – paprasčiausiai išvalyti spausdintuvo galvutės purkštukus. Apačioje pateiksime instrukcijas, kaip išvalyti spausdintuvą, kad nepadarytumėte žalos techninei įrangai.

 1. Išjunkite spausdintuvą ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio ir kompiuterio.
 2. Atidarykite spausdintuvo korpusą.
 3. Paimkite popierinio rankšluosčio gabalėlį, sulenkite jį taip, kad jis tilptų žemiau spausdintuvo galvutės. Sudrėkinkite jį valymo skysčiu, kuriame yra amoniako.
 4. Patalpinkite sudrėkintą popierinį rankšluostį spausdintuvo galvutės judėjimo trasos centre.Place the folded paper towel with cleaning solution under print head
 5. Padėkite spausdinimo galvutę į centrą (sudrėkintas popierius turi būti po juo).
 6. Taip palikite spausdintuvą 24 valandoms.

Ketvirtas būdas. Naudokite Windows Printer Troubleshooter ir įsirašykite trūkstamas tvarkykles

 1. Atsisiųskite Windows Printing Troubleshooter.
 2. Paleiskite vykdomąjį failą ir pamatysite, kokias problemas šis įrankis aptiko.
 3. Po to, įsirašykite trūkstamas spausdintuvo tvarkykles. Dešiniu pelės klavišu paspauskite Windows mygtuką ir pasirinkite Device Manager.
 4. Atsiradusiame lange pasirinkite Printers.
 5. Suraskite spausdintuvą, kuris šiuo metu neveikia, dešiniu pelės klavišu paspauskite ant jo įrašo ir pasirinkite Update Driver.

Penktas būdas. Susisiekite su spausdintuvo gamintoju

Epson Error 0x97 klaidos pranešimas gali būti susijęs su pagrindinės plokštės gedimu, todėl patartume susisiekti su spausdintuvo gamintoju, tiesiogiai informuoti juos apie problemą ir paprašyti profesionalų pagalbos.

Patarimas: Patikrinkite, ar kompiuteryje nėra pavojingų programų

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pasak kompiuterių savininkų, kartais šią problemą sukelia kompiuteryje esančios kenkėjiškos programos. Taigi, Epson Error 0x97 klaidos šalinimui rekomenduojame atlikti žemiau nurodytus veiksmus. Norint tinkamai išvalyti kompiuterį, jums prireiks patikimos antivirusinės programos.

Neatidėliokite Epson 0x97 klaidos šalinimo, nes jos atsiradimą galėjo sukelti daug rimtesnės problemos nei jūs įsivaizduojate. Pavyzdžiui, gali būti, kad operacinė sistema yra užsikrėsta virusu, kuris blokuoja prieigą prie įrenginių, prijungtų prie kompiuterio. Reimage programa geba greitai identifikuoti ir pašalinti tokias problemas.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Epson klaidą 0x97?"