Kaip pašalinti ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR triktį Google Chrome naršyklėje?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR triktį Google Chrome naršyklėje?

Jaučiuosi beviltiškai! Kai naršiau internete naudojant Google Chrome naršyklę, ekrane atsirado klaidos langas. Jame rašoma:  Error code: ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR. Negaliu atsidaryti jokios su Google susijusios svetainės. Keista, tačiau kai naršau įsijungęs Incognito režimą, šis klaidos langas neatsiranda. Gal galėtumėte padėti?

Patvirtintas atsakymas

ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR klaidos šalinimas Google Chrome naršyklėje

Pastaruosius keletą metų Google Chrome naršyklė yra laikoma viena geriausių. Joje gausu naudingų funkcijų, ji palaiko tūkstančius naršyklės priedų, pasižymi patogia vartotojo sąsaja ir veikia taip greitai, kaip nei viena iš kitų rinkoje esančių naršyklių.

Vis dėlto, kaip ir visos kitos programos, Google Chrome kartais nustoja tinkamai veikusi. Visai neseniai keletas kompiuterių vartotojų ėmė teirautis, ką reiškia klaidos pranešimas ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR Google Chrome naršyklėje. Visa žinutė atrodo taip:

This Webpage is Not Available
The webpage at “xxx” might be temporary down or it may have moved permanently to a new web address.
Error Code: ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR.

ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR klaidos šalinimas Google Chrome naršyklėje

Deja, bet tiksli šios problemos priežastis nėra aiški. Manoma, kad ji gali atsirasti dėl neteisingo Google Chrome nustatymų sukonfigūravimo, programinės įrangos nesuderinamumo, ryšio problemų ar pan. Laimei, pašalinti ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR triktį yra gana paprasta. Tam jums tereikia atlikti apačioje nurodytus veiksmus.

Kaip pašalinti ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR klaidą iš Google Chrome?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pirmas būdas. Išjunkite Experimental QUIC protokolą

 • Atsidarykite Google Chrome.
 • Atsidarykite naują skirtuką ir URL adreso laukelyje įveskite chrome://flags/ ir spustelėkite Enter.
 • Neišsigąskite įspėjamojo pranešimo, kuriame teigiama: „Careful, these experiment may bite.” Kai pamatysite tokią žinutę, vienu metu paspauskite Ctrl + F tam, kad atidarytumėte paieškos laukelį.
 • Įvesikite Experimental QUIC protocol į paieškos laukelį ir išskleidžiamąjame meniu pasirinkite Disable.
 • Baigiant iš naujo atsidarykite Google Chrome.

Antras būdas. Patikrinkite Windows Firewall ir Local Proxy nustatymus

 • Atsidarykite Start -> Control Panel -> Internet Options.
 • Iššokančiame lange spustelėkite Connection ir atsidarykite LAN nustatymus.
 • Jeigu atrasite problemų, susijusių su interneto ryšiu, jums reikės jas pašalinti tam, kad atsikratytumėte ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR klaida.

Trečias būdas. Išjunkite naršyklės priedus

 • Atsidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite and click on the Menu (thys horizontalios linijos dešiniajame ekrano kampe viršuje).
 • Pasirinkite More Tools ir spustelėkite Extensions.
 • Dabar jums reikia pašalinti visas varneles, kuriomis yra pažymėti naršyklės priedai.
 • Pašalindami varneles, išjungsite nepageidaujamus naršyklės plėtinius.
 • Po to paspauskite Remove ir išjunkite nuorodas, esančias po naršyklės plėtinio vardu.
 • Kai baigsite, uždarykite ir iš naujo atsidarykite Google Chrome naršyklę.

Labai tikimės, kad aukščiau patekti problemos sprendimo būdai padėjo pašalinti ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR triktį. Be to, labai rekomenduojame įsirašyti ir reguliariai nuskenuoti savo kompiuterį su profesionalia, sistemos optimizavimui skirta, programa. Tokiu būdu užkisite kelią klaidų atsiradimui, sistemos sulėtėjimui, kenkėjiškų programų įsirašymui, ir panašioms problemoms. Mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR triktį Google Chrome naršyklėje?"