Kaip pašalinti ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidą?

Problema: Pastebėjau, kad Internet Explorer ir Chrome naršyklės neleidžia atidaryti kai kurių svetainių, nes ekrane pasirodo ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaida. Tokios problemos nėra kai naudoju Firefox naršyklę, bet Chrome mėgstu labiausiai, todėl labai prašau pasakykite, ką man reikėtų daryti, kad pašalinčiau ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidą iš Chrome ir IE?

Patvirtintas atsakymas

ERR SSL VERSION OR CIPHER MISMATCH klaida blokuoja prieigą prie tam tikrų internetinių svetainių. Dažniausiai ji atsiranda bandant atsidaryti svetaines, kurių lankymas reikalauja asmeninės žmonių informacijos, tokios kaip vardas, pavardė, kreditinės kortelės duomenys, elektroninio pašto adresas ir t.t. ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidos langas atrodo taip:

This site can’t provide a secure connection
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
Unsupported protocol
The client and server don’t support a common SSL protocol version or cipher suite.

Šios klaidos priežastis – nesaugiai sukonfigūruoti svetainės serverio protokolai. Naršyklė tikrina svetainės SSL sertifikatą, kuris skirtas užtikrinti saugų prisijungimą iš žiniatinklio serverių į naršykles.

How To Fix ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH Error?

Taigi, ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaida blokuoja prieigą prie svetainių, kurios yra identifikuojamos kaip nesaugios. Šią problemą taip pat gali sukelti svetainės, kurią norite aplankyti, protokolai. Pastarieji gali būti pasenę, todėl jūsų naršyklė svetainę priskiria nesaugių kategorijai.

Savaime suprantama, kad ši klaida pasirodo ir neleidžia jums aplankyti tam tikrų svetainių tik dėl jūsų pačių saugumo. Jeigu, vis dėlto, jums reikia atsidaryti tam tikrą svetainę, kuri yra blokuojama, pabandykite atlikti žemiau pateiktus klaidos šalinimo būdus.

Nr 1. Norint pašalinti ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidą, išjunkite SSL/HTTPS Scan funkciją

Jeigu jūsų kompiuteryje veikia antivirusinė programa, kurioje aktyvuoti tam tikri saugumo nustatymai, patikrinkite ir laikinai išjunkite vieną specifinę funkciją. Įprastai kompiuterio apsaugos programos atlieka SSL patikrą, kurią galima išjungti.

Instrukcijas, kurias pateiksime apačioje, yra skirtos Bitdefender programos vartotojams, kadangi pastaroji gana dažnai sukelia ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidą. Prisiminkite, kad išjungdami SSL patikrą rizikuojate savo kompiuterio saugumu, todėl aplankius reikiamą svetainę, rekomenduojama aktyvuoti SSL patikrą.

  1. Atsidarykite Bitdefender.
  2. Eikite į Modules > Web Protection.
  3. Paspauskite Scan SSL ir stumtelėkite jungtuką ties Off.

How To Fix ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH Error?

Jeigu naudojate Avast, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite Avast. Eikite į Settings > Main Settings.
  2. Nužymėkite Enable Web scanning ir HTTPS scanning parinktis. Labai rekomenduojame atstatyti pakeistus nustatymus vos tik aplankysite reikiamas svetaines.

How To Fix ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH Error?

Nr 2. Pakeiskite Google Chrome žymas

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
  1. Atsidarykite Google Chrome naršyklę.
  2. Dabar įveskite chrome://flags į adreso juostą ir paspauskite Enter.
  3. Suraskite Minimum SSL/TLS version supported, ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite TLS 1.3.

How To Fix ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH Error?

PASTABA. Šis būdas veikia tik senesnėse Chrome versijose. Naujose naršyklės versijose SSLv3 yra visiškai išjungtas.

Nr3. Naudokite ankstesnę naršyklės versiją (nerekomenduotina)

Jeigu jums būtinai reikia aplankyti blokuojamą svetainę, pasvarstykite apie senesnės naršyklės versijos įsirašymą. Vis dėlto, tokio kraštutinio būdo imtis mes nerekomenduojame, ypač jeigu norite patekti į abejotinos reputacijos svetainę.

Senos naršyklės turi gana daug saugumo spragų, kuriomis kibernetiniai nusikaltėliai gali gana lengvai pasinaudoti. Jeigu naudosite pasenusią naršyklę, pasinaudoję paprasčiausiu nelegaliu triuku hakeriai gali perimti jūsų kompiuterį. Vos kartą apsilankę nelegalioje svetainėje galite užkrėsti kompiuterį virusu.

Užuot bandę apeiti saugumo apribojimus, gerai pagalvokite apie savo saugumą. Svetainė, į kurią norite patekti, yra blokuojama ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidos, nes naršyklė nori apsaugoti jus nuo asmeninės informacijos nutekėjimo arba apsilankymo itin nesaugiose internetinėse svetainėse. Jeigu esate įsitikinęs, kad blokuojama svetainė yra saugi, pabandykite nuskenuoti kompiuterį su Fortect.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH klaidą?"