Kaip pašalinti error 0x80070057?

Problema:

Mano „Windows Update” programa išmeta pranešimą apie klaidą. Jame teigiama, kad kilo tam tikrų problemų diegiant naujinius. Taip pat pasirodo ir klaidos kodas error 0x80070057. Gal kas nors susidūrė su panašia problema ir gali patarti, kaip ją spręsti?

Patvirtintas atsakymas

Kaip patvirtina pranešimai forumuose, error 0x80070057 Windows vartotojus vargina jau kurį laiką. Šis straipsnis padės jums išspręsti šią problemą, bet pirmiausia greitai apžvelkime jos priežastis. Ši klaida pasirodo trimis atvejais:
1) Kuriant atsarginius failus numatytąja programa Windows 7 OS;
2) Diegiant Windows 7, kai pažeistas System Reserved skaidinys (angl. partition);
3) Taip pat yra įmanoma, kad jūsų Windows registro įrašuose yra klaidų.

Siekiant išvengti tokių problemų ateityje, turėtumėte naudotis specializuotomis programomis kaip, pavyzdžiui RegCure Pro, kurios optimizuos Jūsų sistemos našumą ir padės išvengti įvairių klaidų ateityje. Dabar apžvelkime galimas klaidos priežastis.

1. Susidūriau su error 0x80070057 kurdamas atsarginius failus

Šiuo atveju klaida įvyksta, kai vartotojas kuria atsargines failų kopijas naudodamasis numatytąja atsarginių failų kūrimo programa. Klaida gali pasirodyti proceso pradžioje arba viduryje. Mes siūlome du šios problemos sprendimus:

#1 variantas. Koreguokite savo registrą rankiniu būdu

Norėdami tai padaryti, turite rankiniu būdu pridėti registro rakto reikšmę. Turėkite omenyje, kad suklydus keičiant registrą gali kilti rimtų problemų. Už registro pakeitimus būsite atsakingi patys. Jei visgi nusprendėte išbandyti šį būdą, atlikite šiuos veiksmus:
1. Nueikite į Start menu, įrašykite Regedit.exe paieškos lauke ir paspauskite ENTER;
2. Raskite ir paspauskite ant dalinio registro rakto (angl. registry subkey) HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\System;
3. Pasirinkite Edit meniu, perkelkite žymeklį ant New ir spustelėkite DWORD reikšmę;
4. Įrašykite CopyFileBufferedSynchronousIo ir spustelėkite ENTER;
5. Spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką ant CopyFileBufferedSynchronousIo ir pasirinkite Modify pasirinktį;
6. Reikšmės duomenų lauke (angl. Value data box) įveskite 1 ir spustelėkite OK.
7. Išeikite iš Registry Editor.

Variantas #2. Pakeiskite dešimtainio simbolio parametrą

Problemų gali kilti ir dėl to, kad dešimtainis simbolis nėra taškas (.). Šiuo atveju problemos sprendimas yra paprastas:

1. Nueikite į Control Panel, pasirinkite Clock, Language, and Region ir tada pasirinkite Region and Language;
2. Skirtuke Formats spustelėkite ir pasirinkite Additional parametrus;
3. Raskite dešimtainio simbolio laukelį ir jame padėkite tašką (.). Spustelėkite OK du kartus;
4. Perkraukite kompiuterį.
Viskas!

2. Šį klaidos pranešimą matau savo kompiuteryje diegdamas „Microsoft Outlook“

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Dažniausia šios klaidos priežastis – System Reserved skaidinio pažeidimas. Šis skaidinys yra svarbus įkrovos tvarkyklei (angl. boot manager) ir įkrovos konfigūravimui. Čia taip pat pagal numatytuosius nustatymus saugomi svarbūs įkrovos failai.

Kaip pašalinti error 0x80070057 iš Windows 7 OS?

Išspręsti šią problemą paprasta, jei atliksite šiuos veiksmus:

1. Įdėkite Windows 7 DVD ir pradėkite diegimo procesą;
2. Pasirinkite Custom (ar Advanced) diegimo režimą;
3. Pasirinkite Disk 0 partition 1 ir paspauskite klavišą Delete. Tokiu būdu ištrinsite System Reserved vietą;
4. Kai pasirodo dialogo langas, spustelėkite OK;
5. Pasirinkite Disk 0 partition 2 ir pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus;
6. Jūs ką tik sugeneravote niekam nepaskirtos vietos. Pasirinkite šią vietą ir sukurti naują skaidinį. Prašome atkreipti dėmesį, kad kuriant naują diską, reikėtų būti atsargiems ir apskaičiuoti naują disko dydį. Spustelėkite Apply;
7. Kai pasirodo kitas dialogo langas, spustelėkite OK dar kartą;
8. Viskas, ką jums reikia padaryti – pasirinkti Disk 0 partition 2 ir suformatuoti jį dar kartą.

Tikimės, kad vieną iš šių pasirinkčių padės išspręsti Jūsų problemą. Tačiau siekdami išvengti jų ateityje, turėtumėte rūpintis savo sistema ir naudoti patikimą apsaugos programą kaip, pavyzdžiui RegCure Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti error code 0x80070057 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa pataisyti error code 0x80070057.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti error 0x80070057?"