Kaip pašalinti "Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client" klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti "Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client" klaidą?

Gal galite man pasakyti, kodėl negaliu nei išsaugoti, nei kopijuoti, nei ištrinti failų bei dokumentų iš C:/ disko? Kiekvieną kartą kai bandau atlikti vieną ar kitą veiksmą, gaunu tokį pranešimą: Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client. Ar sunku šią klaidą ištaisyti? Prašau pagalbos!

Patvirtintas atsakymas

Klaidos pranešimas 0x800700522 – tai svarbus signalas, kuris reiškia, kad bandote atlikti veiksmus, kurių Windows operacinėje sistemoje patiems geriau neatlikinėti. Šis klaidos kodas yra skirtas tam, kad neleistų jums pakeisti Windows aplankų, kurie operacinėje sistemoje turi likti tokie, kokie yra. Taigi, jeigu jūsų ekrane atsiranda pranešimas „Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client” kai bandote nukopijuoti, įklijuoti ar pašalinti failus iš tam tikrų aplankų, tai reiškia, kad nereikėtų to daryti. Dažniausiai šis klaidos pranešimas pasirodo Windows, Program Files arba System32 aplankuose. Taigi, jeigu bandote patalpinti, nukopijuoti ar pašalinti duomenis iš minėtų aplankų, tačiau neturite tam rimto pagrindo, geriau susiraskite kitą, mažiau svarbų, aplanką ir disponuokite reikiamais failais ten jeigu norite išvengti 0x800700522 klaidos. Jeigu turite svarią priežastį, dėl kurios jums būtina pakeisti minėtus sistemos aplankus, pateiksime keletą patarimų, kurie gali jums padėti pašalinti „Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client” klaidą.

Kaip pašalinti „Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client” klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

1 Būdas. Atsidarykite reikiamą programą/failą/aplanką naudojant administratorius

Pasak Appuals specialistų, norint sukurti ar įterpti failus į vieną iš esminių Windows sistemos aplankų, atsidarykite reikiamą failą ar dokumentą kaip administratorius. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia sukurti Microsoft Word dokumentą, tuomet dešiniu pelės klavišu ant jo spustelėkite ir pasirinkite Run as Administrator. Tą patį galite padaryti ir su kitomis programomis (Notepad, Photoshopt, ir t.t). Vis dėlto, perspėjame, kad programų naudojimas administratoriaus režimu gali sulėtinti jūsų kompiuterį.

2 Būdas. Nukopijuokite failus per Command Prompt

Norint atsidaryti Command Prompt langą, reikią atlikti žemiau pateiktus žingsnius:

  • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows piktogramos (apatiniame kairiajame kampe) ir pasirinkite Command Prompt (Admin). Šis būdas tinka Windows 10/8 vartotojams. Tie, kurie naudoja Windows 7/XP, turėtų paspausti ant Start ir pasirinkti Run as Administrator.

Aukščiau įvardinti metodai yra paprasti ir saugūs atlikti. Žemiau pateiksime kiek sudėtingesnius „Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client” klaidos šalinimo būdus, todėl būkite atsargūs ir visus veiksmus atlikite kaip nurodyta.

3 Būdas. Išjunkite Admin Approval režimą

  • Spustelėkite Windows piktograma pažymėtą mygtuką ir R ant savo klaviatūros vienu metu, tam, kad atidarytumėte Run dialogue langą.
  • Įveskite secpol.msc komandą ir paspauskite Enter.
  • Jeigu pasirodys patvirtinimo langas, paspauskite OK.
  • Dabar turėtumėte matyti Local Security Policy langą. Tuomet eikite į Local Policies (kairėje) ir paspauskite ant Security Options.
  • Slinkite pele žemyn ir suraskite User Account Control: Run all administrators in Admin Approval Mode.
  • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant minėtos parinkties, pasirinkite Properties, o tada Disable.
  • Nepamirškite paspausti Apply ir tada OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.
  • Baigiant, uždarykite Local Security Policy langą ir perkraukite savo kompiuterį.

Dabar pabandykite nukopijuoti reikiamus failus ir įklijuoti į reikiamą aplanką, kuriame anksčiau pasirodydavo 0x80070522 klaida.

Labai tikimės, kad aukščiau išvardinti būdai padėjo jums pašalinti „Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client” klaidą.

PASTABA: jeigu susiduriate su Windows sistemos klaida, rekomenduojame įsirašyti į savo kompiuterį programinę įrangą, skirtą sistemos optimizavimui. Tokia programa yra labai naudinga, kai norite pašalinti klaidas, kompiuterio paleidimo problemas, paslėptus failus, kenksmingas problemas ir pan. Taigi, rekomenduojame atsisiųsti ir įsirašyti Reimage arba RegCure Pro programą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "Error 0x80070522: A required privilege is not held by the client" klaidą?"