Kaip pašalinti „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ klaidą?

Problema: Sveiki, turiu problemą su Windows kompiuteriu ir ieškau sprendimo būdo, nes kol kas tokio rasti nepavyko. „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ atsiranda ekrane norint paleisti įrenginį. Bandžiau atnaujinti operacinę sistemą, bet tas pats langas iššoko ir tada. Ko turėčiau imtis?

Patvirtintas atsakymas

„Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“Klaidos žinutė pasirodanti su šiuo tekstu gali būti pašalinta.

Ši klaidos žinutė paprastai atsiranda ekrane kai norima paleisti programa yra priklausoma nuo kito proceso. „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ iššokantis langas dažniausiai ir nurodo konkrečią problemą, programą ir procesą, kuris trukdo paleisti norimą aplikaciją.

Dažniausiai tokia klaida ir pasirodo norint įjungti kompiuterį ar programą, kuri galimai buvo pašalinta arba yra paruošta išinstaliavimui. Keli vartotojai internetiniuose forumuose teigė, kad konkreti „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ žinutė pasirodė po operacinės sistemos atnaujinimų instaliavimo.

„Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ dažnai yra susijusi su Saugumo Centro, Microsoft Exchange, Print Spooler, Temų ir kitomis programomis. Deja, senesni Windows 10 naujiniai gali lemti šią ar kitas sistemos klaidas. Vienas greitų būdų ir būtų atnaujinti sistemą.

Deja, jei tai neveikia ir „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ žinutė toliau trukdo jūsų kokybiškam laikui dirbant kompiuteriu, jums reiktų imtis priemonių, kuria klaidos langas ir nurodo. Jums reikia įsitikinti kuris procesas, programa ar aplikacija sukelia problemas ir neleidžia tinkamai paleisti įrenginio. „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“

Kaip pataisyti „The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ klaidą

Apmaudu, bet „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ klaidą ne visada lengva išspręsti, net kai sistema nurodo konkrečią programą ir procesą. Kartais konkretūs žingsniai įtraukia ir pakeitimus sistemos aplankuose ir nustatymuose, bet tokie veiksmai gali sukelti ir daugiau problemų jei atlikti neteisingai. Pirmiausia būtų tikslinga patikrinti sistemą automatiniu būdu su Fortect programa, kuri gali aptikti virusus, kitokias problemas, pasiūlyti jas automatiškai sutvarkyti. Po to galite imtis toliau nurodytų metodų, tik labai atidžiai sekite žingsnius. Video paaiškinimai (anglų kalba) taip pat gali būti naudingi.

Ištrinkite konkrečius Windows registro įrašus

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Spauskite Windows mygtuką ir R vienu metu. Atsidariusiame lange įveskite regedit ir spauskite Enter.
 • Raskite HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\SYSTEM\\\\CurrentControlSet\\\\Services\\\\Dhcp aplanką ir dešiniu pelės klavišu pasirinkę DependOnService įrašą, ištrinkite. Windows registro įrašų modifikavimas

Sutvarkykite „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ klaidą paleisdami Failų Tikrinimo komandą

 • Atsidarykite Komandos eilutę is paleiskite programą su administratoriaus teisėmis.
 • Įrašykite lange sfc /scannow ir paspauskite Enter klaviatūroje.
 • Plaukite kol sistema patikrins kompiuterį ir identifikuose rastas problemas.
 • Perkraukite įreginį.Sistemos failų tikrinimas

Patikrinkite DNS nustatymus

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Paleiskite Komandus eilutę ir įveskite ipconfig /flushdns, spauskite Enter.
 • Pasirodžius DNS resolver cache is flushed žinutei, perkraukite kompiuterį.

Atnaujinkite tinklo adapterius

 • Suraskite Device Manager paleidimo mygtuko pagalba arba eidami per sistemos nustatymus.
 • Išplėskite Network Adapters sekciją ir pasirinkite pagrindinį įrenginį, spauskite jį dešiniu klavišu ir pasirinkite Update.
  Įrenginių atnaujinimas
 • Leiskite sistemai rasti naują įrenginį ir jį įrašyti.
 • Įjunkite iš naujo kompiuterį.

Pakeiskite automatinius paleidimo nustatymus

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Atidarykite automatinį langą ir įrašykite services.msc, spauskite OK.
 • Keliaudami žemyn raskite Windows Defender Firewall.
 • Dešinio klavišu pasirnkite Properties.
  Paleidimo nustatymai
 • General sekcijoje rinkitės Automatic/ automatinį paleidimo tipą.
 • Perkraukite.
 • Padarykite tą patį pasirinkę Windows Management Instrumentation ir vėl perkraukite langą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „Error 1075: The dependency service does not exist or has been marked for deletion“ klaidą?"