Kaip pašalinti Error 492

Problema:

Aš turiu telefoną su Android OS ir kai siunčiuosi programas iš Google Play Store, matau error 492. Bandžiau atstatyti gamyklinius telefono parametrus, bet tai nepadėjo. Ar yra būdas išspręsti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

Google Play Store – tai patogi programa, iš kurios galima parsisiųsti įvairias programas į Android mobilųjį įrenginį. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo klaidų. Google Play Store – ne išimtis, todėl kartais norint parsisiųsti naują ar atnaujinti jau esamą programą galima pamatyti ekrane pasirodžiusį užrašą error 492. Tai gana reta klaida, bet Jūs turėtumėte žinoti, ką daryti, jei tektų su ja susidurti.

Visų pirma turėtumėte žinoti šios klaidos priežastis. Tada aptarsime būdus, kaip ją spręsti kiekvienu atveju. Galimos error 492 atsiradimo priežastys yra šios:

1. Laikinų programos failų (angl. cache) sukeltos problemos;

2. Problemos su pačia programa;

3. Problemos su SD kortele;

4. Problemos su Play Store paskyra.

Apžvelgę problemas, suraskime geriausius jų sprendimo būdus.

Kaip pašalinti Error 492 rankiniu būdu

Pradėkime nuo metodo, kuris turėtų padėti išspręsti labiausiai tikėtinas šios klaidos atsiradimo priežastis:

1 metodas

Pirmas dalykas, kurį jūs turėtumėte pabandyti, tai išvalyti laikinus programos failus (angl. cache) iš Google Play Store. Tą padaryti galite taip:

Nueikite į Settings > Manage Apps > Click on Google Play store > Clear Cache & Data.

Štai ir viskas! Pabandykite atnaujinti programą ir patikrinti, ar ji veikia. Tikimės – kad taip. Tačiau jei error 492 vis dar atsiranda, kai bandote atnaujinti arba atsisiųsti naują programą, galite pabandyti žemiau pateiktus metodus.

2 metodas Iš naujo įdiegti programą

Jei #1 variantas neveikia, problema gali būti susijusi su pačia programa. Šiuo atveju lengviausiai išspręsite problemą pašalindami ir iš naujo įdiegdami programą savo mobiliajame telefone. Jei programa sudaryta iš .apk failų, ištrinti bus lengva. Suraskite šį .apk failą naudodami failų tvarkyklę (angl. file manager) ir spustelėkite ant ikonėlės kad programą įdiegtumėte iš naujo. Patikrinkite, ar viskas veikia.

3 metodas formato SD kortelė

Vis dar nesiseka rasti sprendimo? Yra dar vienas būdas, kurį verta išbandyti, jei programa, kurios nepavyksta atnaujinti, yra SD kortelėje. Tai gali reikšti, kad SD kortelė yra sugadinta. Jums reikės ją suformatuoti iš naujo. Nepamirškite pasidaryti atsarginių svarbių duomenų kopijų ir suformatuokite kortelę. Dar kartą įdiekite programą.

Tikimės, kad jūs radote būdą išspręsti šiai problemai ir error 492 – dabar jau istorija. Jei turite kokių nors kitų problemų, prašome nedvejoti ir sprendimų ieškoti mūsų svetainėje.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error 492 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa pataisyti Error 492.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Error 492"