Kaip pašalinti Error 927

Problema: Kai bandau įdiegti naują programą iš Google Play parduotuvės, dažnai gaunu šį klaidos pranešimą: 
Download error. Error No: 927. Kartais programas visgi pavyksta atsisiųsti, tačiau dažnai visgi matau šią klaidą. Kad jos atsikratyčiau tenka programą siųstis kelis kartus. Ar yra koks būdas ją išspręsti?

Patvirtintas atsakymas

Egzistuoja daug klaidų, kurios gali atsirasti Jūsų išmaniajame telefone bei nuolatos erzinti trikdydamos Jūsų darbą. Error 927 gali būti ypatingai įkyri – ji pasirodo tada, kai norite į savo Android telefoną atsiųsti programą iš Google Play Store. Šis klaidos kodas gali atsirasti dėl kelių priežasčių. Mes aptarsime tiek šias priežastis, tiek būdus atsikratyti error 927.

KAIP PAŠALINTI 927 error RANKINIU BŪDU?

Atlikite šias procedūras ir nieko nelaukdami atsikratykite error 927:

1 metodas

  1. Eikite į Settings > All> ir pasirinkite Google Play Store.

  2. Sustabdykite Google Play Store programą su Force Stop funkcija. Tada pasirinkite Clear Data ir Cache files pasirinkdami žemiau pateiktą išvalymo pasirinktį.

  3. Pabandykite atsisiųsti programą dar kartą.

  4. Jei metodas neveiksmingas, taip pat galite pabandyti pašalinti atnaujintą Google Play Store versiją: eikite į Application settings> All > Google Play Store > Uninstall updates.

Šis metodas problemą turėtų išspręsti. Dabar programas turėtumėte parsisiųsti sėkmingai. Jums nebereikės eikvoti laiko ir vietos savo telefone bandant nesėkmingai įsidiegti programas iš Google Play Store. Tačiau, jei jūs vis dar matote šią klaidą, pabandykite kai kuriuos iš žemiau pateiktų variantų. Kartais gali prireikti tiesiog įdiegti naujausią Google Play Store versiją arba imtis tam tikrų papildomų veiksmų. Vienas iš jų – atsijungimas ir prisijungimas prie Gmail paskyros.

2 metodas

  1. Prisijunkite prie kitos Gmail paskyros: eikite į System Settings > Accounts > Google > Remove your Gmail accounts.

  2. Dar kartą pasirinkite parinktį Force Stop ir Clear Data and Cache File.

  3. Eikite į paskyros parametrus (angl. Account settings) ir pridėkite Gmail paskyrą.

  4. Pabandykite atsisiųsti programą iš parduotuvės dar kartą.

3 metodas

Kita priežastis, dėl kurios atsiranda error 927 – telefone nepakankamai vietos atsisiųsti programai. Pasitikrinkite savo telefono atmintį ir pabandykite atsisiųsti programą dar kartą. Pašalinkite programas, kurių jums nebereikia, ir palikite daugiau laisvos vietos naujoms programoms.

Štai ir viskas! Tikimės, kad radote keletą vertingų patarimų, kurie padės jums atsikratyti error 927 kartą ir visiems laikams. Jei susidūrėte su kitomis problemomis, nedvejodami jų sprendimų ieškokite mūsų svetainėje.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error 927 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa pataisyti Error 927.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Error 927"