Kaip pašalinti Error code 0x80004005?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Error code 0x80004005?

Naudoju Windows XP ir visai neseniai badžiau į savo kompiuterį įsirašyti Adobe Photoshop CS3 bandomąją versiją, tačiau įrašymo metu gavau pranešimą apie error code 0x80004005, kuris neleido užbaigti proceso. Įdomu, dėl kokių priežasčių šis pranešimas pasirodė? Gal tai reiškia, kad aš bandžiau parsisiųsti sugadintą Adobe Photoshop CS3 versiją? Vienu ar kitu atveju, gal galite padėti man pašalinti Error code 0x80004005 klaidą, nes minėta programinė įranga man labai reikalinga.

Iš anksto dėkoju už bet kokią pagalbą.
Tomas

Patvirtintas atsakymas

Laiškų, susijusių su Error code 0x80004005, jau gavome daugybę, todėl šiame straipsnyje norime paaiškinti, kokios pagrindinės priežastys nulemia šios klaidos atsiradimą, kaip jos išvengti ir kaip ją pašalinti. Visų pirma norime pabrėžti kad Error code 0x80004005 klaidos atsiradimas yra labai rimtas perspėjimas, kurio negalima ignoruoti. Ši klaida reiškia, kad jūsų kompiuteryje iškilo kritinių problemų, kurios anksčiau ar vėliau gali sukelti sistemos sulėtėjimus, įvairias klaidas siunčiantis programinę įrangą, ir panašius nesklandumus.

Dažniausiai Error code 0x80004005 atsiranda ekrane diegiant naują programinę įrangą, kaip ir mūsų vartotojo atveju – Adobe Photoshop CS3. Yra keletas priežasčių, kurios gali sukelti šią klaidą, pvz.: sugadintas .dll failas/registras, trūkstamas .dll failas ar sugadintas/trūkstamas itin svarbus failas. Taigi, Error code 0x80004005 klaidą galima laikyti kaip pranešimą apie konfigūracijos problemas arba kritinio failo nebuvimą, todėl būtina į tai reaguoti, nes šie trukdžiai neleidžia sistemai tinkamai veikti.

Keletas žmonių pranešė, kad susidūrė su šia klaida kai siuntė arba gavo elektroninius laiškus, taigi, panašu, kad ši klaida gali trukdyti jums atlikti net kasdienius reikalus. Tokie klaidos pranešimai atsirasdavo siuntimo metu ir atrodydavo taip:

Sending and receiving reported error “0x80004005″: The operation failed.

This message could not be sent. Try sending the message again or contact your network administrator. The client operation failed. Error is [OX80004005- 0X0004B9-OXOO501].

Jeigu jums labai įdomu kaip pašalinti Error code 0x80004005 klaidą, tai pirmiausia turėtumėte sužinoti kaip reikėtų šios klaidos išvengti. Pagrindinė priežastis kodėl pažeisti failai lieka jūsų kompiuteryje, kodėl tam tikrų failų trūksta bei kodėl kai kurie failai tinkamai nefunkcionuoja yra susijusi su netinkama kompiuterio priežiūra. Kitaip tariant, tam, kad jūsų kompiuteris veiktų nepriekaištingai, rekomenduotina ne tik įsirašyti antivirusinę programą, bet taip pat ir naudoti kompiuterio optimizavimo įrankius, pavyzdžiui, RegCure Pro. Tokiu būdu, jūsų kompiuteryje neliks nereikalingų, pasenusių, pažeistų failų/registrų bei išvengsite Error code 0x80004005 ir panašių klaidų. Jeigu norite tiksliai sužinoti, kaip pašalinti Error code 0x80004005 klaidą, turėtumėte perskaityti sekančią pastraipą.

Kaip pašalinti Error code 0x80004005 iš Windows operacinės sistemos?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip jau minėjome, greičiausias ir patikimiausias būdas pašalinti Error code 0x80004005 ir panašias klaidas – tai patikrinti savo kompiuterį su RegCure Pro ar kita patikima komkpiuterio optimizavimo programa, kuri automatiškai suras ir pašalins visas rastas klaidas.

Tačiau jeigu jūs esate įsitikinęs, kad pajėgsite pašalinti Error code 0x80004005 klaidą rankiniu būdu, galbūt jums padės žemiau esančios instrukcijos:

  1. Įsijunkite kompiuterį administratoriaus režimu (angl. Administrator mode). Tam jums prireiks slaptažodžio.
  2. Atsidarykite Start menu → All Programs → Accessories → System Tools → System Restore.
  3. Susiraskite „Restore my computer to an earlier time“ ir spustelėkite ‘Next’.
  4. Pasirinkite „On this list, click a restore point“ ir spustelėkite ‘Next’.
  5. Kai pasirodys konfigūracijos langas, spustelėkite ‘Next’.
  6. Palaukite kol atkūrimo procesas bus baigtas ir tik tada perkraukite savo kompiuterį.

Žinoma, net atlikus šiuos veiksmus Error code 0x80004005 pašalinimas gali nepavykti. Tokiu atveju, turėtumėte automatinis Error code 0x80004005 klaidos pašalinimas turėtų jums padėti išspręsti problemą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error code 0x80004005 Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error code 0x80004005 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa pataisyti Error code 0x80004005.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Error code 0x80004005?"