Kaip pašalinti Error Code 16384?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Error Code 16384?

Ar čia tik aš vienas ar ir jūs gaunate pranešimą „Error code: 16384“ ir negalite prisijungti prie The Call of Duty žaidimo? Jeigu ir jums teko susidurti su šia problema, gal žinote kaip ją išspręsti?

Patvirtintas atsakymas

Deja, bet internetiniai forumai yra pilni pranešimų, susijusių su Error Code 16384 klaida, kuri pasirodo tada, kai kompiuterio vartotojas bando pasiekti Call of Duty: Ghosts serverį naudojant Xbox 360 konsolę. Jeigu jūs vis dar galite lengvai prie šio serverio prisijungti ir nesate matęs Error Code 16384 pranešimo, tačiau domitės panašiomis problemomis, turėtumėte žinoti, kad šiame pranešime dažniausiai teigiama, kad:

The Call of Duty: Ghosts server is not available at this time.
Please try again later or visit
http://www.callofduty.com/ghosts/status for updates.

Error Code 16384

Dažniausiai toks pranešimas pasirodo visiškai netikėtai kai vartotojas bando įsirašyti žaidimą/programinę įrangą, kai jis/ji nori vienu metu aktyvuoti kelias programas, kurios naudoja per daug resursų ir sistema negali su tuo susitvarkyti, kai sistemoje nėra tam tikro failo arba tam tikras reikalingas failas yra pažeistas.

Būtina prisiminti, kad Error Code 16384 klaidos atsiradimas nėra tik erzinantis dalykas. Šį pranešimą gali lydėti sistemos sulėtėjimai, įvairūs gedimai, paleidimo problemos, netikėti sistemos išsijungimai, programinės įrangos diegimo klaidos ir t.t. Taigi, turėtumėte ne tik graužtis dėl to, kad negalite pažaisti savo mėgiamo žaidimo, bet taip pat jausti atsakomybe ir pašalinti Error Code 16384 klaidą tam, kad išvengtumėte įvairių problemų ateityje.

Jeigu jums jau teko susidurti su šia problema ir siekiate ją tuoj pat sutvarkyti, toliau skaitykite šį straipsnį ir susiraskite instrukcijas, padėsiančias pašalinti Error Code 16384 klaidos langą.

Kaip pašalinti Error Code 16384

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Panašu, kad pašalinti Error Code 16384 nėra itin lengva užduotis, todėl ekspertai rekomenduoja naudoti patikimą kompiuterio optimizavimo įrankį ir pašalinti visus nereikalingus, sugadintus bei pasenusius registrus, kurie taip pat gali būti šios klaidos sukėlėjai. Mes išbandėme ir rekomenduojame naudoti XXXX programą. Jeigu nuolat patikrinsite savo kompiuterį su šia programa, tai ne tik pašalinsite Error Code 16384 klaidą, bet taip pat išvengsite tokių problemų ateityje.

Vis dėlto, jeigu ketinate pašalinti šią klaidą be papildomos programinės įrangos pagalbos, žinoma, galite pabandyti pašalinti Error Code 16384 klaidą rankiniu būdu. Beje, tam jums reikės prijungti Xbox 360 konsolę prie interneto ryšio. Po to, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pasirinkite System Settings, kurį galima rasti po Settings parinktimi.
  2. Jeigu iššokantis langas pareikalaus išjungti žaidimą, spustelėkite ‘Yes’.
  3. Pasirinkite Storage Device → Hard drive → Games and Apps → Call of Duty: Ghosts.
  4. Suraskite “Call of Duty: Ghosts Title Update” failą, kuris apytiksliai užima apie 106 MB, ir jį pašalinkite.
  5. Po to pabandykite perkrauti Call of Duty: Ghosts žaidimą.
  6. Tam, kad galėtumėte tai padaryti, jums gali tekti atnaujinti žaidimą (kad būtų pakeistas trūkstamas failas).
  7. Plaukite kol atnaujinimo procesas bus baigtas.

Jeigu atliksite šiuos veiksmus teisingai, Error Code 16384 klaida turėtų būti sėkmingai pašalinta. Jeigu, vis dėlto, ji neišnyko, pabandykite perkrauti Xbox 360 konsolę bei prisijungti prie kito interneto šaltinio (jeigu tai įmanoma). Jeigu net atlikus šį veiksmą Error Code 16384 atsiranda jūsų ekrane, tada vienintelis būdas ja atsikratyt – tai naudoti specialiai tam skirtą programą, tokią kaip RegCure Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code 16384 Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code 16384 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa pataisyti Error Code 16384.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Error Code 16384?"