Kaip pašalinti klaidą 1962 “No Operating System Found”?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti klaidą 1962 “No Operating System Found”?

Sveiki, parsisiunčiau Windows 10 operacinės sistemos atnaujinimus į savo kompiuterį, bet dabar kas kartą jį įjungus pasirodo langas su klaida Error Code 1962 “No Operating System Found”. Po šitokios žinutės, sistema kuriam laikui užstringa. Bandžiau perkrauti kompiuterį iš naujo, bet kitą dieną, jį įjungus, klaidos langas vėl pasirodė. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

Error 1962 – No Operating System klaidos taisymasError 1962 – No Operating System klaidos langas, iškylantis sistemos krovimosi metu.

Užstrigęs paleidimo langas yra dažna problema, susijusi su Windows operacinės sistemos 10 versija. Tačiau, šis sistemos trugdis dažniau sukelia bėdų tiems vartotojams, kurie naudojasi Lenovo kompiuteriais. Ekrane pasirodžiusi klaida: Error Code 1962 “No Operating System Found” verčia juos sunerimti.

Dažniausiai, ši klaida pasirodo Lenovo kompiuterių ekranuose po pakartotinio sistemos perkrovimo. Nėra aišku, ar ši problema kyla dėl konkrečios programos įrašymo, ar dėl kitų kokių nors veiksnių. Diaugygė žmonių, kurie skundėsi Error 1962 – No Operating System klaida, teigia, kad ji atsirado po operacinės sistemos atnaujinimo.

Tokie kaltinimai nėra pagrįsti, ir ryšys tarp Windows operacinės sistemos atnaujinimų bei šios problemos yra tik tai sutapimas. Jei esate tikri, kad klaidą Error 1962 – No Operating System iššaukė Windows sistemos atnaujinimas, galite pasinaudoti Windows diagnostikos įrankiu, perkraudami kompiuterį.

Error 1962 – No Operating System klaidos taisymas

Tokios klaidos gali būti susijusios su fiziniais arba loginiais kompiuterio gedimais. Norint nustatyti tikrąją gedimų priežastį, reikia atlikti diagnostiką. Greičiausiai ši klaida gali būti susijusi su standžiojo disko arba prijungimo laidų problemomis, kurie yra jungtis tarp motininės plokštės ir kietojo disko. Norint visiškai pašalinti Error 1962 – No Operating System klaidą reikia patikrinti, kas būtent sukelia šią problemą.

Pirmas žingsnis: sužinoti, kas sukelia Error 1962 – No Operating System klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Error 1962 – No Operating System klaidą įmanoma pašalinti perkrovus kompiuterį, bet tai – tik laikinas sprendimas. Dažniausiai klaida po kurio laiko vėl pasirodo. Norėdami pašalinti sistemos trugdį, pirmiausiai atlikite kietojo disko ir prijungimo laidų patikrą. Šiam veiksmui atlikti reikės kito, veikiančio kompiuterio. Tuomet išimkite standųjį diską ir prijunkite prie kito įrenginio. Jei sistema leidžia tinkamai prijungti ir paleisti diską, problema yra susijusi su prijungimo laidais, ir senus reikia pakeisti naujais.

Vis dėlto, jeigu tinkamai veikiantis kompiuteris negali atpažinti kietojo disko, jums teks jį pakeisti. Deja, tai reiškia, kad galite prarasti svarbią informaciją, kuri yra saugoma tame diske. Jei diske esantys failai jums yra reikalingi, susisiekite su profesionalais, kurie galės padėti jums šioje srityje, ir galbūt atkurs bent dalį svarbios informacijos.

Jei abu minėti metodai pasirodė neveiksnūs, išbandykite kitus būdus:

Antras žingsnis: įvesties ir išvesties sistemos nustatymai

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Kai operacinė sistema vėl iššauks klaidos Error 1962 – No Operating System langą, spauskite Ctr + Alt + Del mygtukus ir laikykite. Sistema turėtų persikrauti. Po to, paspauskite F12 keletą kartų, kad galėtumėte pakeisti įvesties ir išvesties nustatymus.
 2. Kai pasirodys Sąrankos parinktys, paspauskite Enter.
 3. Pasirinkite Paleisties kortelę lango viršuje ir paspauskite CSM.Pasirinkite paleidimo nustatymus
 4. Paspauskite Pasirinkti įgalinimo funkciją.
 5. Raskite Perkrovimo parinktį ir spauskite Enter.
 6. Legacy pakeiskite į UEFI.
 7. Po to spauskite F10 ir pasirinkite Yes/Gerai.
 8. Po šių žingsnių sistema turėtų perskirauti automatiškai ir neberodyti Error 1962 – No Operating System klaidos.

Trečias žingsnis: sistemos paleidimo funkcijų keitimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Kompiuteriui užsikrovus spauskite ir laikykite Shift mygtuką, ir tuo pačiu metu, pasirinkite Išjungimo funkciją paleidimo meniu lange.
 2. Paspauskite ir laikykite F2 mygtuką klaviatūroje. Pasirinkite Paleidimo funkciją.
 3. Kai atsidarys įvesties ir išvesties nustatymų langas, atleiskite mygtuką ir pasirinkite Paleisties meniu.
 4. Jei nepavyksta paleisti Windows, pakartokite pirmą, antrą ir trečią žingsnius, kurie buvo paminėti ankstesniame metode. Atidarykite Paleidimo meniu.Pakeiskite paleidimo nustatymų prioritetus
 5. Patikrinkite pasirinkimų sąrašą. Jei paleisties įrenginiai nėra išvardyti viršuje ( SSD/HDD), perkelkite juos į sąrašo viršų.
 6. Išsaugokite pakeitimus ir uždarykite langą.
 7. Baigę, perkraukite kompiuterį.

Jei šie metodai nepadėjo atsikratyti klaidos lango, pasinaudokite Windows diagnostikos įrankiu. Jei sistema užsikrovė sėkmingai, išbandykite Sistemos Atkūrimo įrankį.

Ištaisykite problemas automatiniu būdu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Mūsų komanda stengiasi padėti vartotojams ieškodami veiksmingiausių problemų šalinimo būdų. Jei nenorite vargti su rankiniu problemų šalinimu, išbandykite kitas, tam skirtas, programas. Visi įrankiai yra patikrinti ir rekomenduojami ekspertų. Tai profesionalios programos, galinčios išspręsti įvairius kompiuterio sistemos trugdžius. Šie įrankiai išvardinti žemiau:

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti klaidą 1962 “No Operating System Found”?"