Kaip pašalinti Error x2comsay.dll?

Problema: Gal galite padėti? Kompiuterio ekrane dažnai matau klaidą „Dll Registration: Failed for file C:\WINDOWS\System32\x2comsAY.dll“. Taip pat kyla problemų atidarant programas. Ar gali būti, kad šios dvi problemos susijusios? Kaip turėčiau jas pataisyti? 

Patvirtintas atsakymas

Esate teisus (teisi). Šios problemos tikrai susijusios. Įžvalgiai pastebėjote tarp jų esantį ryšį ir šią problemą reikėtų spręsti nieko nelaukiant. Pirmiausia tai susiję su faktu, kad x2comsAY.dll failas yra svarbus sistemai. Tai dinaminė jungtis, sukurta Xerox korporacijos, todėl šis failas dažnai dalyvauja spausdinimo procesuose ir kitoje svarbioje su sistemos darbu susijusioje veikloje. Tačiau kadangi šis failas toks svarbus, jis neretai pažeidžiamas ar ištrinamas, taip sukeliant rimtų problemų. Kai šis failas pažeistas, matomos tokios žinutės:

Dll Registration: Failed for file C:\WINDOWS\System32\x2comsAY.dll
This application failed to start because x2comsAY.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
Windows\System32\x2comsAY.dll missing or corrupt: Please re-install a copy of the above file. Cannot find x2comsAY.dll

Šiose instrukcijose pristatysime patarimus, kaip išspręsti šią problemą kartą ir visiems laikams, taigi nešvaistykime laiko ir pradėkime remontą.

Kaip pašalinti Error x2comsay.dll?

Veiksmingas sprendimas norint atsikratyti šios klaidos – perregistruoti x2comsay.dll failą. Visgi patariama tai atlikti, jei esate patyręs kompiuterio naudotojas ir suprantate, kaip veikia Windows registras, nes jame paliktos klaidos gali turėti neatitaisomų pasekmių. Jei vis dar norite išmėginti šį metodą, turėsite vadovautis šiomis instrukcijomis: Start meniu → Run bei įrašykite ‘cmd‘ ir paspauskite Enter. Tada įrašykite ‘regsvr32 -u x2comsay.dll’ ir pasirinkite ‘regsvr32 x2comsay.dll’. Taip išspręsite problemą. Jei nepavyksta pasinaudoti šiuo sprendimu, turėsite įrašyti naują šio failo versiją į registrą. Šiuo atveju turėsite vadovautis šiomis instrukcijomis:

1. Eikite į internetą ir atsisiųskite x2comsay.dll failą
2. Įrašykite šį failą į kietąjį diską
3. Atidarykite C:\Windows\System32
4. Suraskite x2comsay.dll failą, esantį Jūsų diske
5. Pervardykite jį į x2comsay.dll
6. Dabar nukopijuokite ir įklijuokite failą į C:\Windows\System32
7. Eikite į Start meniu → Run ir įveskite „cmd
8. Įrašykite „regsvr32 x2comsay.dll” ir paspauskite Enter.

Paskutinis žingsnis – patikrinkite Registrą patikima registro priežiūrai skirta programa, kaip pavyzdžiui, RegCure Pro, kuri nuskenuos sistemą ir patikrins, ar registre neliko jokių klaidų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo Jums išspręsti problemą. Kilus problemos kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime!

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Error x2comsay.dll?"