Kaip pašalinti ESRV.EXE - Application Error (0xc0000142) klaidą iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti ESRV.EXE - Application Error (0xc0000142) klaidą iš Windows 10?

Sveiki! Prieš porą savaičių įsirašiau Creators Update naudojant Windows Update Assistant. Viskas veikė gana sklandžiai, išskyrus keletą nedidelių gedimų, kuriuos man pačiam pavyko pašalinti. Deja, bet šiandien, vos tik įsijungus kompiuterį ir prisijungus prie savo paskyros, gavau klaidos pranešimą, kuriame rašoma ESRV.EXE – Application Error. Nežinau, ką tai reiškia, todėl paprasčiausiai uždariau klaidos langą, kuris neužilgo ir vėl pasirodė. Ką turėčiau daryti?

Patvirtintas atsakymas

ESRV.EXE – Application Error (0xc0000142) klaida sukėlė daugybę diskusijų įvairiuose internetiniuose forumuose ir tinklaraščiuose. Šimtai žmonių susidūrė su šia problema, o blogiausia yra tai, kad kolkas nėra jokių oficialių šalinimo instrukcijų. Nepaisant to, panašu, kad ESRV.EXE – Application Error nėra toks rimtas gedimas kaip iš pirmo žvilgnio gali pasirodyti. Originalus esrv.exe failas priklauso Sony Corporation ir yra VAIO Care programinės įrangos sudedamoji dalis. Deja, bet ESRV.EXE klaida nėra susijusi su Sony. Pažeisto esrv.exe failo buvimo vieta yra C:\Program Files\Intel Driver Update Utility\SUR\x64, tad, sprendžiant iš to, problemos priežastis yra Intel Driver’is, o ne jo atnaujinimas. Taigi, norint pašalinti ESRV.EXE – Application Error (0xc0000142) klaidą patartina ištrinti Intel Driver Update Utility arba Update Intel(R) Driver Update Utility 2.7.2.

ESRV.EXE – Application Error
The application was unable to start correctly (0xc0000142). Click OK to close the application

Jeigu išaiškėtų, kad 0xc0000142 klaida nėra susijusi su Intel tvarkykle ar jos atnaujinimu, tuomet rekomenduotume nuskenuoti kompiuterį su profesionalia antivirusine programa. Pasirodo, Esrv.exe failo pavojaus lygis siekia 30%, o tai reiškia, kad po šiuo vykdomuoju failu hakeriai gali bandyti slėpti pavojingus virusus. Bet kokiu atveju, norint pašalinti šią klaidą, pabandykite atlikti šiuos metodus:

Atnaujinkite Intel Driver Update Utility

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip jau paaiškinome, šios problemos priežastis gali būti Intel Driver Update Utility, kuri randasi C:\Program Files\Intel Driver Update Utility\SUR\x64 aplanke. Taigi, norint pašalinti Esrv.exe – Application Error (0xc0000142) klaidą, turėtumėte atnaujinti minėtą programą, o tada patikrinti, ar šis sprendimo būdas padėjo.

 • Paspauskite Windows mygtuką ir įveskite Intel Driver
 • Tarp paieškos rezultatų suraskite Intel Driver Update Utility programą ir ją paleiskite.
 • Jeigu ji dar nebuvo atnaujinta, tuomet turėtų automatiškai atisiųsti 2.7.2.4 versija.
 • Paspauskite Update mygtuką.
 • Perkraukite savo kompiuterį.

Pašalinkite Intel Driver Update Utility

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atsidarykite Task Manager ir išjunkite Intel Driver Update Utility procesą, įskaitant ir Esrv.exe failą.
 • Dešiniu pelės mygtuku paspauskite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Control Panel.
 • Atsidarykite Programs and Features programėlę ir suraskite Intel Driver Update Utility.
 • Spustelėkite ją ir pasirinkite Uninstall.
 • Iškart po to perkraukite savo kompiuterį.

PASTABA: kai kurie žmonės susirūpino, Intel Driver Update Utility pašalinimas nepažeis sistemos ir nepakenks jos veiklai. Atsakymas yra NE. Windows 10 turi automatinė atnaujinimų fukciją, kuri pasirūpins, kad Intel tvarkyklės būtų atnaujintos.

Patikrinkite Proxy nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Paspauskite Windows mygtuką, įveskite cmd ir paspauskite Enter.
 • Tada dešiniu pėles klavišu paspauskite ant paieškos rezultato ir pasirinkite Run as Administrator.
 • Kaip pasirodys Command Prompt langas, įveskite netsh winhttp show proxy ir paspauskite Enter.
 • Jeigu Command Prompt neparodė jokių sutrikimu, tai reiškia, kad Proxy serveris veikia puikiai.

Pašalinkite kenksmingas programas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu Esrv.exe – Application Error (0xc0000142) klaida atsirado lyg iš niekur, tuomet visų pirma jums reikėtų atsidaryti Task Manager ir patikrinti kiek Esrv.exe procesų ten veikia. Jeigu aptikote jų net keletą, tai gali reikšti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas pavojingu virusu, kuris prisidengia Esrv.exe failo vardu. Tokiu atveju, išjunkite Esrv.exe procesą ir pilnai nuskenuokite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti ESRV.EXE - Application Error (0xc0000142) klaidą iš Windows 10?"