Problema: Planuoju išsiregistruoti iš Facebook. Sakykite, koks geriausias būdas tai padaryti? Nenoriu prarasti savo duomenų…
Patvirtintas atsakymas
Socialiniai tinklai kiekvieną dieną pritraukia naujų vartotojų, tačiau lygiai taip pat juos ir praranda. Šiuo metu, aktyviai Facebook’u naudojasi apie 1,86 bilijonai žmonių, tačiau jau kurį laiką fiksuojamas šio socialinio tinklo populiarumo smukimas ir tai yra siejama su kitų socialinių platformų, tokių kaip Twitter ar Instagram, atsiradimu. Yra įvairiausių priežasčių, kodėl žmonės nusprendžia palikti Facebook, o ir būdų tam padaryti yra ne vienas. Oficialioje pagalbos svetainėje Facebook kūrėjai išskiria du metodus – paskyros deaktyvavimą ir jos pašalinimą. Abu būdai akivaizdžiai yra skirtingi.
Deaktyvavimas visam laikui nesunaikina Facebook paskyros. Galima sakyti, kad jis leidžia laikinai užšaldyti vartotojo profilį ir po kurio laiko vėl pradėti juo naudotis. Kai jūsų paskyra yra deaktyvuojama, ji nepasirodys Facebook paieškoje, kiti vartotojai negalės peržiūrėti jūsų laiko juostos, tačiau jūsų įrašai ir įkėlimai liks nepaliesti ir bus atkurti kai sekantį kartą prisijungsite prie savo paskyros. Facebook atkrepia dėmesį į tai, kad nuotraukų pažymėjimai ar nuotraukos, kurias išsiuntėte draugams, gali likti matomos net po paskyros deaktyvavimo. Toks sprendimo būdas labiausiai tinka tiems, kurie nebenori naudotis Facebook paslaugomis, tačiau nenori prarasti savo asmeninių duomenų.
Visiškai pašalinus savo paskyrą jūs taip pat dar turėsite galimybė ją atkurti. Vos tik profilis yra pašalinamas, turėsite keletą dienų iš naujo prisiregistruoti prie savo paskyros ir atšaukti pašalinimą. Jeigu to nepadarysite, tuomet visa jūsų paskyroje buvusi informacija bus pašalinama visam laikui, o po 90 dienų dings ir iš Facebook atsarginės sistemos. Vis dėlto, reikėtų paminėti, kad dalis neasmeninės informacijos, pavyzdžiui, prisijungimo įrašai, gali likti svetainės duomenų bazėje. Laimei, sprendimas yra ir tiems, kurie nori pašalinti paskyrą, bet išsaugoti asmeninę informaciją: sukurti atsarginę profilio informacijos kopiją. Tokiai kopijai gauti reikės pateikti užklausą dar prieš ištrinant paskyrą.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Facebook paskyrą?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.