Kaip pašalinti Facebook paskyrą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Facebook paskyrą?

Planuoju išsiregistruoti iš Facebook. Sakykite, koks geriausias būdas tai padaryti? Nenoriu prarasti savo duomenų…

Patvirtintas atsakymas

Socialiniai tinklai kiekvieną dieną pritraukia naujų vartotojų, tačiau lygiai taip pat juos ir praranda. Šiuo metu, aktyviai Facebook’u naudojasi apie 1,86 bilijonai žmonių, tačiau jau kurį laiką fiksuojamas šio socialinio tinklo populiarumo smukimas ir tai yra siejama su kitų socialinių platformų, tokių kaip Twitter ar Instagram, atsiradimu. Yra įvairiausių priežasčių, kodėl žmonės nusprendžia palikti Facebook, o ir būdų tam padaryti yra ne vienas. Oficialioje pagalbos svetainėje Facebook kūrėjai išskiria du metodus – paskyros deaktyvavimą ir jos pašalinimą. Abu būdai akivaizdžiai yra skirtingi.

Deaktyvavimas visam laikui nesunaikina Facebook paskyros. Galima sakyti, kad jis leidžia laikinai užšaldyti vartotojo profilį ir po kurio laiko vėl pradėti juo naudotis. Kai jūsų paskyra yra deaktyvuojama, ji nepasirodys Facebook paieškoje, kiti vartotojai negalės peržiūrėti jūsų laiko juostos, tačiau jūsų įrašai ir įkėlimai liks nepaliesti ir bus atkurti kai sekantį kartą prisijungsite prie savo paskyros. Facebook atkrepia dėmesį į tai, kad nuotraukų pažymėjimai ar nuotraukos, kurias išsiuntėte draugams, gali likti matomos net po paskyros deaktyvavimo. Toks sprendimo būdas labiausiai tinka tiems, kurie nebenori naudotis Facebook paslaugomis, tačiau nenori prarasti savo asmeninių duomenų.

Visiškai pašalinus savo paskyrą jūs taip pat dar turėsite galimybė ją atkurti. Vos tik profilis yra pašalinamas, turėsite keletą dienų iš naujo prisiregistruoti prie savo paskyros ir atšaukti pašalinimą. Jeigu to nepadarysite, tuomet visa jūsų paskyroje buvusi informacija bus pašalinama visam laikui, o po 90 dienų dings ir iš Facebook atsarginės sistemos. Vis dėlto, reikėtų paminėti, kad dalis neasmeninės informacijos, pavyzdžiui, prisijungimo įrašai, gali likti svetainės duomenų bazėje. Laimei, sprendimas yra ir tiems, kurie nori pašalinti paskyrą, bet išsaugoti asmeninę informaciją: sukurti atsarginę profilio informacijos kopiją. Tokiai kopijai gauti reikės pateikti užklausą dar prieš ištrinant paskyrą.

Sukurkite atsarginę duomenų kopiją dar prieš atsisveikinant su Facebook:

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 1. Prisijunkite prie savo paskyros
 2. Spustelėkite meniu piktogramą, kurią rasite įrankių juostoje viršuje
 3. Eikite į Settings
 4. General stulpelyje spustelėkite Download a copy of your Facebook data
 5. Spustelėkite Start My Archive mygtuką tam, kad sukurtumėte atsarginę duomenų kopiją

Kaip deaktyvuoti paskyrą?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 1. Prisijunkite prie paskyros, kurią norite deaktyvuoti
 2. Atsidarykite paskyros meniu, kurį valdymo juostoje viršuje dešinėje pusėje
 3. Kai pasirodys išskleidžiamasis meniu, pasirinkite Settings
 4. Atsidarykite General stulpelį
 5. Pasirinkite Manage Account
 6. Spustelėkiyte Deactivate your account, o tada Deactivate tam, kad patvirtintumėte pasirinkimą

Visam laikui pašalinkite Facebook profilį:

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 1. Prisijunkite prie paskyros, kurią norite pašalinti
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite https://www.facebook.com/help/delete_account nuorodą į URL adreso laukelį ir spustelėkite Enter.
 3. Ši nuoroda jus nukreips į paskyros šalimimo puslapį, kuriame jums reikės paspausti Delete my account mygtuką tam, kad aktyvuotumėte šalinimo procesą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Facebook paskyrą?"