Kaip pašalinti “Failed to get player information from the server” klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti “Failed to get player information from the server” klaidą?

Įdomu kodėl negaliu prisijungti prie Pokemon GO paskyros??? Turbūt kokį tūkstantį kartų bandžiau įsijungti šį žaidimą, tačiau kiekvieną kartą gaunu pranešimą “Failed to get player information from the server“. Ką tai reiškia?

Patvirtintas atsakymas

Prieš pradedant žaisti, būtina įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje veikia 3G ryšys ir įjungtas GPS signalas. Tiesą sakant, GPS šiuo atveju yra pats svarbiausias, kadangi šis žaidimas seka žaidėjo buvimo vietą ir siunčia informaciją į žaidimo serverį. Deja, bet panašu, kad ne visi Pokemon GO žaidėjai yra patenkinti. Sulaukėme nemažai klausimų, susijusių su “Failed to get player information from the server” žinute, kuri pasirodo bandant prisijungti prie Pokemon GO žaidimo. Kompiuterio vartotojui yra leidžiama prisiregistruoti, atsisiųsti aplikaciją, tačiau kai jis/ji bando pradėti žaisti, pasirodo minėtas iššokantis langas.

Vargu ar ši problema gali būti išspręsta automatiškai, nes tiksli priežastis, kodėl žmonės gauna šį pranešimą, vis dar nėra aiški. Taigi, kadangi nėra profesionalios programinės įrangos, kuri galėtų padėti, jums reikės pašalinti “Failed to get player information from the server” klaidą rankiniu būdu.

Kaip pašalinti “Failed to get player information from the server” klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

1 Būdas. Iš naujo įsirašykite Pokemon GO programą

Paprasčiausias būdas pašalinti “Failed to get player information from the server”klaidą – tai pašalinti žaidimo aplikaciją ir ją įsirašyti iš naujo. Žemiau rasite instrukcijas, kurios nurodo, kaip tą padaryti:

  • Eikite į SettingsApp Management – suraskite Pokemon GOPašalinkite aplikaciją.
  • Eikite į oficialią Nintendo svetainę ir atsisiųskite programėlę iš naujo.
  • Įsijunkite programėlę ir prisijunkite prie savo paskyros.

Jeigu šis metodas nepadėjo ir jūs vis dar gaunate “Failed to get player information from the server” klaidą, pabandykite arba ištrinti ir įsirašyti aplikaciją dar kartą arba pabandykite kitą klaidos šalinimo būdą.

2 Būdas.Perjunkite savo įrenginį į lėktuvo režimą (angl. Airplane mode). Tam jums reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Uždarykite Pokemon GO programėlę.
  • Atsidarykite Notification panelę savo telefone (braukite pirštu iš virušaus į apačią). Suraskite Airplane mode piktogramą ir spustelėkite ją.
  • Atsidarykite Pokemon GO aplikaciją. Čia turėtumėte matyti Niantic logotipą, o tada turėtumėte matyti programos pakrovimo juostelę.
  • Kai pamatysite pranešimą, kuriame rašoma No Internet Connection, perjunkite telefoną į Įprastinį režimą (angl. Normal Mode).
  • Luktelėkite kelias minutes ir turėtumėte gauti leidimą prisijungti prie žaidimo.

Tikimės, kad jums pavyko pašalinti “Failed to get player information from the server” klaidą
ir kad dabar galite prisijungti prie Pokemon GO žaidimo. Pasilinksminkite, tačiau per daug neįsitraukite į šį nepaprastą žaidimą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “Failed to get player information from the server” klaidą?"