Kaip pašalinti File System Error (-1073741819) iš Windows 10?

Problema: Gal kas galite man padėti? Ką tik įsirašiau Windows 10 ir man iškilo problemų diegiant ir paleidžiant įvairias programas. Matau pranešimą, kad tai gali būti susiję su File System Error (-1073741819). Ar tai kažkas rimto? Ar turėčiau būti susirūpinęs? Ir svarbiausia, kaip man šią klaidą pašalinti?

Patvirtintas atsakymas

Visų pirma, sveikiname prisijungus prie Windows vartotojų, kurie jau atnaujino savo OS naujausia įmanoma ir ilgai laukta Windows 10 operacinės sistemos versija. Tačiau nepaisant jos daugybės privalumų ir naujovių, programoje dar yra keletas klaidų, kurias reikės spręsti. Su viena iš jų susidoroti padėsime Jums šiandien.

Kaip jūs pastebėjote pats, ši klaida atsiranda, kai bandote įdiegti arba paleisti programas. Nors Windows 10 – naujausia versija, ši klaida vargino Windows vartotojus jau ir senesnėse versijose. Labiausiai tikėtina, kad jūs pamatysite šią klaidą, pabandę paleisti programas kaip administratorius arba jei nuspręsite atlikti, ką nors, altikti reikės administratoriaus įgaliojimų.

Jūs galite būti nustebintas, kad nors Error 1073741819 gali būti rodoma bandant paleisti programas, tačiau labai tikėtina, kad tai susiję su Audio Drivers arba Sound Scheme parametrais. Net jei tuo ir netikite, galime greitai Jums įrodyti, kad pakeitus šiuos parametrus galima išspręsti Error 1073741819.

Kaip pašalinti klaidą

Kaip jau minėjome, pagrindinė šios klaidos atsiradimo priežastis yra susijusi su garso parametrais, todėl siekiant ją išspręsti, siūlome pakoreguoti Sound Settings. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

1. Atidarykite Start ir suveskite Sound į paieškos lauką. Raskite ir atidarykite Sound Control Panel.
2. Atsidarę Sound langą, paspauskite Sound skirtuką ir pakeiskite Sound Scheme į Windows Default. Dabar paspauskite OK.
3. Vienintelis dalykas, kurį dar turite padaryti – patikrinkite, ar klaida vis dar pasirodo.

Jei šis metodas nepasiteisino, pabandykite kitą variantą. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį ir spustelėkite ant Personalize pasirinkties.
2. Atsidarę šį langą pasirinkite Themes.
3. Pasirinkite Theme Settings.
4. Dabar Jums reikia pasirinkti Windows 10 Theme.

Šio veiksmo rezultatas bus toks pats – pakeisite Sound Scheme į numatytąją Windows 10 pasirinktį ir išspręsite Error -1073741819, kuri trukdė Jums džiaugtis naujaisiais Windows 10.

Tačiau, jei nesate linkęs keisti Windows 10 pasirinkčių rankiniu būdu, visada galite pasirinkti automatinį sprendimą kaip RegCure Pro, kuris padės išspręsti daugelį klaidų vienu metu.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti File System Error (-1073741819) Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti File System Error (-1073741819) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
FortectMac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa pataisyti File System Error (-1073741819).
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti File System Error (-1073741819) iš Windows 10?"