Kaip pašalinti Final Cut Pro iš Mac OS X (Nemokamos instrukcijos)

Problema: Aš neseniai į savo Macą atsisiunčiau Final Cut Pro, bet dabar manau, kad man šitos programos nereikia. Dėl to noriu ją ištrinti, bet bėda yra tame, kad nežinau kaip tiksliai visa tai padaryti. Žinau, kad reikia įtempti programos ikonėlę į šiukšlinę, bet man kažko tai nepavyksta. Gal galite man padėti ištrinti Final Cut Pro su visais šios programos failais?

Patvirtintas atsakymas

Jei jūs niekada nebandėte pašalinti Final Cut Pro iš Mac kompiuterio, galite susidurti su eile problemų. Jūs galite nežinoti, kur jums reikia ieškoti šios programos ikonėlės, kokie failai jai priklauso ir kur jie yra išsaugoti. Beje, jūs taip pat galite nežinoti apie programas, kurios gali būti panaudotos norint visiškai išinstaliuoti Final Cut Pro iš sistemos. Vis dėlto, mes tikrai nenorime jūsų gąsdinti. Viskas, ką jums dabar reikia padaryti, yra perskaityti šį įrašą. Jis buvo parengtas specialiai tam, kad padėti žmonėms sužinoti apie kiekvieną metodą, kuris gali būti panaudotas Final Cut Pro pašalinimui iš Mac OS X.

Kaip jau turbūt žinote, Final Cut Pro yra legali programa. Ji leidžia žmonėms perkelti savo vaizdo įrašus į kietąjį diską. Beje, ji taip pat suteikia jiems galimybę juos redaguoti ir vėliau leidžia juos išsaugoti įvairiais formatais. Vis dėlto, jeigu jūs pastebėjote, kad ši programa tapo jums nereikalinga, jūs turėtumėte ją pašalinti, nes kiekviena tokia programėlė gali pradėti lėtinti jūsų Maco darbą.

Siekdami pašalinti Final Cut Pro iš Mac, tam jūs galite naudoti du skirtingus metodus. Jūs galite naudoti arba automatinį programos išinstaliavimo metodą (angliškai jis yra žinomas kaip „uninstalling”) arba rankinį programos pašalinimo būdą (šis būdas angliškai yra žinomas kaip „removal”). Mes tikime, kad tai patys veiksmingiausi metodai, kurie gali būti naudojami siekiant pašalinti Final Cut Pro ir kitas jums nereikalingas programas iš Mac operacinės sistemos. Net jei jūs negalite pavadinti savęs patyrusiu Mac vartotoju, jūs tikrai galite susidoroti su kiekvienu iš šių būdų.

Taigi, ką jums reikia padaryti norint pašalinti Final Cut Pro iš Mac? Pasirinkę šį metodą, jūs turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

  1. Eikite į Applications aplanką.
  2. Paspauskite ant Final Cut Pro ikonos ir laikykite ją.
  3. Nutempkitę ikoną į Trash aplanką.
  4. Paspauskite Ctrl ir Trash vienu metu ir pasirinkite funkciją „Empty Trash“.

Dėmesio! Šioje vietoje mes turėtumėte jus perspėti, kad atlikus šiuos veiksmus jūsų kompiuteryje vis dar gali likti su Final Cut Pro susijusių failų. Taip yra todėl, nes aukščiau pateiktos instrukcijos negali padėti pašalinti VISŲ su programa susijusių failų. Jei norite atsikratyti šios programos su visais jos failais, turėtumėte pasirinkti antrąjį šios programos pašalinimo variantą, kuris yra vadinamas uninstalling. Tam jums reikės atsisiųsti nemokamą programą, kuri yra vadinama MacKeeper.

Siekdami viską apibendrinti, pateiksime jums detalius paaiškinimus, kaip jūs galite ištrinti Final Cut Pro iš Mac OS X:

Kaip pašalinti Final Cut Pro iš Mac OS X

Final Cut Pro pašalinimas iš Mac OS X jums gali pasirodyti kaip visiškai paprasta užduotis. Vis dėlto, atlikę aukščiau paminėtus veiksmus vėliau jūs galite rasti su šia programa susijusių failų. Tai yra todėl, nes nutempiant programos ikonėlę į šiukšliadėžę neįmanoma pašalinti visų susijusių failų, kurie paprastai yra įrašomi į sistemą kartu su programa. Laimei, mums pavyko rasti du aplankus, kuriuose gali būti saugomi šie užsilikę failai.

Taigi, jei norite pašalinti šią programą rankiniu būdu, jums reikia patikrinti šiuos aplankus ir pašalinti visus su Final Cut Pro susijusius failus:

  • /Library/Preferences/
  • /Library/Application Support/

Vis dėlto, kartais tai gali būti gana keblu, nes jūs negali žinoti tikslių failų pavadinimų. Štai kodėl mes jums rekomenduojame pagalvoti apie MacKeeper, kurios naudojimas nereikalauja tiek daug žinių ar laiko. Ji buvo pripažinta geriausia Final Cut Pro pašalinimui siūloma programa.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Final Cut Pro šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Final Cut Pro.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Final Cut Pro iš Mac OS X (Nemokamos instrukcijos)"