Kaip pašalinti Found iš Mac OS X

Problema: Sveiki, aš norėjau užduoti jums klausimą: ar galėtumėte padėti man pašalinti Found iš Mac OS X? Ar yra kokia nors procedūra, kuri galėtų man padėti pašalinti šią programą visiems laikams? Iš anksto ačiū.

Patvirtintas atsakymas

Jeigu jūs ieškote būdo kaip galėtumėte išinstaliuoti Found iš Mac OS X, jūs atėjote į tinkamą svetainę. Šiame straipsnyje mes pateiksime du pagrindinius metodus, kurie gali būti naudojami šios programos pašalinimui iš sistemos. Beje, jūs taip pat sužinosite kuo skiriasi programos išinstaliavimas nuo programos ištrynimo ir kuris iš šių metodų yra efektyvesnis.

Kaip jau minėjome, pirmiausia yra ypač svarbu suvokti kuo skiriasi programos ištrynimas nuo išinstaliavimo. Nors šie žodžiai jums gali pasirodyti kaip sinonimai, jie nėra tokie. Jeigu nusprendėte ištrinti programą, jūs atsikratysite tik pagrindinio jos failo. Tai reiškia, kad jūsų kompiuteryje liks su Found susijusių failų, kurie gali pradėti lėtinti jūsų kompiuterio darbą ir pan. Dėl to mes rekomenduojame jums rinktis antrąjį programos pašalinimo būdą, kuris angliškai yra vadinamas uninstalling.

Vis dėlto, pradėkime nuo programos trynimo ir šiam procesui įvykdyti reikalingų instrukcijų. Štai jos:

  1. Nueikite į Applications;
  2. Spustelėkite ir palaikykite ant Found ikonėlės;
  3. Nuvilkite ją į Trash aplanką;
  4. Pažymėkite Empty Trash.

It tai yra viskas, ką jums reikia padaryti siekiant ištrinti Found iš Mac OS X. Vis dėlto, čia turime jus perspėti, jog tai padeda atsikratyti tik pagrindinio šios programos failo. Jeigu norite visiškai ištrinti Found, tam jums reikia surasti visus šios programos failus ir juos pašalinti. Lengviausia tai padaryti yra naudojant nemokamą programą, kuri yra vadinama MacKeeper.

Kaip matote, jeigu norite atsikratyti Found, jūs galite pasirinkti iš dviejų skirtingų būdų, kurie yra apibendrinti žemiau:

Kaip ištrinti Found iš Mac OS X

Kaip jau sakėme, Found visiškai galima pašalinti tik panaikinant visus su šia programa susijusius failus. Jie gali būti išsaugoti įvairiuose aplankuose ir pavadinti skirtingais vardais, tačiau mums pavyko surasti du dažniausiai Found failams laikyti naudojamus aplankus. Tai yra šie aplankai:

  • ~/Library/Preferences/
  • ~/Library/Application Support/.

Jei šiuose aplankuose jums pavyko surasti su Found susijusių failų, būtinai juos pašalinkite. Tokiu atveju, sveikiname jus, nes jūs visiškai ištrynėte Found programą. Vis dėlto, jeigu šiuose aplankuose jūs neradote nė vieno Found failo, tai gali sukelti jūsų Mac kompiuterio sulėtėjimus. Tokiu atveju, nieko nelaukite ir atsisiųskite MacKeeper.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Found šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Found.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Found iš Mac OS X"