Kaip pašalinti Fresh iš Mac OS X

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Fresh iš Mac OS X

Sveiki, į savo kompiuterį įdiegiau programą. Jos pavadinimas – Fresh. Tačiau aš jau ilgą laiką jos nebenaudoju, todėl nusprendžiau, jog man jos savo kompiuteryje visai nereikia. Noriu ją pašalinti, bet nežinau kaip. Ar galite padėti man tai padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Fresh yra programa, kuri yra tikrai naudinga nepatyrusiems Mac kompiuterių vartotojams – ji padeda rasti failus žymiai greičiau ir paprasčiau. Pasak Fresh programos kūrėjų, jūs galite “ žymėti failus, bei tvarkyti juos patogiuose dokuose. Ji taip pat leidžia greitai rasti bet kokius ką tik atsiųstus ar atvertus failus, net jei jūs neprisimenate šių failų tikslaus pavadinimo.“ Šią programą sukūrė Ironic Software, Ltd kompanija. Fresh programa leidžia saugoti savo failus dviejuose pagrindiniuose skyriuose – vienas jų yra pavadintas fresh Files ir jis saugo neseniai naudotus ar parsisiųstus failus. Kitas skyrius vadinasi The Cooler, ir jis saugo failus, kurių jūs taip dažnai nenaudojate. Be to, jūs galėsite rūšiuoti failus pridėdami jiems žymes ir taip greičiau juos rasite. Trumpai tariant, Fresh yra naudinga programa, kuri gali padėti išmokti rasti failus Mac kompiuteryje daug greičiau ir patogiau juos rūšiuoti. Tačiau jei manote, kad Fresh nebėra reikalinga jūsų sistemoje, mes padėsime jums ją pašalinti.

Kaip pašalinti Fresh iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Išdiegti Fresh yra labai paprasta, jei naudosite specialią programą. Mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių patikimų išinstaliavimo programų: CleanMyMac arba MacKeeper. Tačiau jūs taip pat galite pašalinti Fresh rankiniu būdu. Mes jums paruošėme instrukcijas, kaip galite pašalinti Fresh patys.

  1. Atidarykite aplanką Applications;
  2. Spustelėkite piktogramą Fresh ir laikykite ją nuspaudę kairįjį pelės klavišą;
  3. Nuvilkite programos piktogramą į Trash;
  4. Ištuštinkite Trash aplanką.

Jūs ką tik sėkmingai pašalinote vieną iš Fresh programos komponentų, tačiau to nepakanka, jog Fresh programa būtų visiškai išdiegta. Norėdami pašalinti Fresh visiškai, jūs turite surasti visus failus, kurie gali būti išsidėstę skirtinguose kompiuterio aplankuose. Todėl suraskite Fresh programos failus, kuriuos galite rasti šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/Preferences/.

Pašalinę užsilikusius failus, galėsite būti tikri, jog Fresh buvo visiškai ištrinta iš jūsų kompiuterio. Tačiau vis tiek rekomenduojame patikrinti savo sistemą su MacKeeper arba MacCleanse programa, nes jos yra užprogramuotos taip, jog gali lengvai rasti užsilikusius nereikalingus failus iš jūsų kompiuterio, kurių jūs šalindami Fresh programą galėjote ir nepatebėti.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Fresh iš Mac OS X"