Kaip pašalinti gedimą, kurio kodas C1900107?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti gedimą, kurio kodas C1900107?

Negaliu atnaujinti Windows 10. Kiekvieną kartą kai bandau tai padaryti, ekrane atsiranda pranešimas apie C1900107 klaidą. Kodėl? Gal galėtumėte man padėti pašalinti problemą, susijusią su C1900107 klaida?

Patvirtintas atsakymas

C1900107 klaida dar yra vadinama Windows atnaujinimo klaida, nes dažniausiai ji iškyla tada, kai žmonės bando atnaujinti Windows 7, 8 arba 8.1. Žinoma, Windows gerbėjams, kurie nori atnaujinti savo operacinę sistemą, tai gali būti labai opi problema. Tol kol jie nepataisys problemų, kurios sukelia C1900107 klaidą, tol Windows 10 atnaujinimo nebus galima įdiegti. Pasak Windows saugumo ekspertų, yra trys priežastys, lemiančios C1900107 atsiradimą, t.y:

 • Vietos trūkumas „Primary“ tvarkyklėje (angl. Primary driver). Dėl šios priežasties, Windows 10 bei senoji Windows versija abi negali būti įrašytos jūsų kompiuteryje;
 • Vietos trūkumas „System Reserved Partition’“
 • Pažeistas Windows 10 failas.

Dažniausiai C1900107 klaida pasirodo dėl Windows 10 failų pažeidimų. Jeigu iškyla ši problema, kompiuterio vartotojas yra informuojamas tokia žinute:

Windows 10 couldn’t be installed
Failed: 1 Update Try again
Error(s) found:

Code C1900107 Windows Update encountered an unknown error

Gavote tokį pranešimą? Nesijaudinkite, bet taip pat ir neignoruokite jo. Apačioje pateiksime paaiškinimą, kaip pašalinti C1900107 klaidą, todėl viską atidžiai perskaitykite ir atlikite nurodytus veiksmus.

Kaip pašalinti C1900107 klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Anksčiau jau įvardinome tris priežastis, kodėl sistema randa C1900107 klaidą ir neleidžia jums atnaujinti Windows 10. Kaip jau žinoma, dažniausiai taip atsitinka tada, kai kompiuterio vartotojas atsisiunčia jau pažeistą Windows 10 failą arba kai jau įrašytas failas yra pažeidžiamas dėl tam tikrų priežasčių.

Taigi, visų pirma jums reikėtų patikrinti $Windows.~BT aplanką, nes jame gali būti laikomi pažeisti failai, neleidžiantys įdiegti Windows 10 atnaujinimo. Deja, bet jis yra užslėptas, todėl jeigu norite jį patikrinti ir matyti visus jame esančius komponentus, jums reikės:

 1. Du kartus spustelėti ant „This PC“ arba „My Computer“ ikonėlės;
 2. Viršuje surasti ir spustelėti „View“ bei pažymėti varnelę ant „Hidden items“;
 3. Eiti į C:\$Windows.~BT aplanką ir pakeisti jo pavadinimą į pvz.: $Windows.~BT1;
 4. Galiausiai pabandykite iš naujo atsisiųsti ir įdiegti Windows 10 atnaujinimą.

Atlikus šiuos veiksmus, Windows 10 atnaujinimas turėtų pasisekti, tačiau gali ir nepasisekti. Jeigu, vis dėlto, vis dar gaunate pranešimus apie C1900107 klaidą, turėtumėte išbandyti kitą sprendimo būdą, kuris yra:

 1. Atsidarykite C:\Windows\Software Distribution\Download‘;
 2. Suraskite ir pašalinkite visus ten esančius failus (tik ne patį aplanką!);
 3. Pašalinkite $Windows.~BT aplanką;
 4. Jeigu tam bus paprašytas administratoriaus leidimas, spustelėkite „Yes“ mygtuką.

Jeigu atlikus visus šiuos veiksmus vis dar negalite įsirašyti Windows 10, tuomet vienintelis dalykas, kurį dar galime jums pasiūlyti – tai sutaisyti C1900107 gedimą naudojant RegCure Pro programą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti gedimą, kurio kodas C1900107?"