Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?

Neseniai mano ekrane pasirodė pranešimas apie GLBA.tmp failo gedimą. Po to, prasidėjo įvairios problemos su tam tikrų programų atidarymu. Įdomu, ar šios problemos yra susijusios ir gal galite padėti man su jomis susidoroti?

Patvirtintas atsakymas

Mes visada raginame žmones spręsti problemas, susijusias su sistemos failais nedelsiant, nes tokios klaidos gali rodyti rimtas su kompiuteriu susijusias problemas. Šiuo konkrečiu atveju, jūs jau įvardinote vieną iš problemų, kurią failų klaidos gali sukelti – tai programų nereagavimas. Tiesą sakant, GLBA.tmp yra vienas iš šimtų Windows sistemos failų, kurie yra atsakingi už programų paleidimą ir vykdymą. Vis dėlto, tai gali gana greitai pasikeisti jeigu GLBA.tmp yra sugadinamas ir nebegali sklandžiai veikti. Windows sistemos ekspertai išskyrė pagrindines priežastis, kodėl gali atsirasti GLBA.tmp klaida:

  • Problemos su Windows registrais;
  • Viruso infekcija;
  • Netyčinis GLBA.tmp failo pašalinimas;
  • Sugadintas GLBA.tmp failas;
  • Tam tikrų programų susipriešinimas;
  • Programinės įrangos bei operacinės sistemos nesuderinamumas;
  • RAM trūkumas;
  • Vietos diske trūkumas;
  • Netinkamų failų buvimas sistemoje.

Taigi, jeigu nors viena iš minėtų problemų iškylą, bandant paleisti tam tikras prpgramas, jūs galite pradėti gauti tokius klaidos pranešimus:

“Windows cannot find C:\Windows\GLBA.tmp make sure you typed the name correctly and try again.”
“Application failed to initialize properly or specified module could not be found.”
“GLBA.tmp has generated errors and will be closed by Windows.”
“GLBA.tmp failed to initialize.””GLBA.tmp is missing.”
“explorer.exe class not registered.”
“Windows host process (winword) has stopped working.”

Jeigu gavote nors vieną iš minėtų klaidos pranešimų, turėtumėte imtis atitinkamų veiksmų ir nedelsiant pašalinti GLBA.tmp klaidą. Priešingu atveju, jūsų kompiuteris gali sulėtėti, nuolat užstrigti, mėlynas mirties ekranas (angl. Blue Screen of Death) gali nuolat pasirodyti jūsų kompiuterio ekrane, gali kilti įvairios problemos su Windows registrais, programine įranga ir t.t. Taigi, pristatysime jums sprendimo būdus, padėsiančius pašalinti GLBA.tmp klaidą.

Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Yra keletas žingsnių, kuriuos turėtumėte atlikti norint pašalinti GLBA.tmp klaidą kartą ir visiems laikams.

1. Patikrinkite kompiuterį su antivirusine programas

Kaip jau minėjome, viena iš dažniausiai pasitaikančių GLBA.tmp klaidos priežasčių yra kompiuterinio viruso (malware, Trojan, adware, browser hijacker, ransomware, t.t.) infekcija. Taigi, sistemos patikrinimas naudojant patikimą antivirusinę programą padės pašaklinti visas įtartinas ir pavojingas programas iš kompiuterio sistemos.

2. Panaudokite svarbių failų atsargines kopijas

Atsarginės failų kopijos padės jums atsikratyti potencialių ir labai rimtų kompiuterių virusų, tokiu būdu užtikrinant saugų kompiuterio veikimą.

3. Suraskite GLBA.tmp failą

Numatyta GLBA.tmp failo buvimo vieta yra: C:\Windows”\GLBA.tmp”, “C:\Program Files\GLBA.tmp” ir “C:\Program Files\Common Files\GLBA.tmp” aplankai. Jeigu šis failas vis dar yra ten, pašalinkite ar bent jau jį išjunkite. Po to, parsisiųskite naują failą iš patikimo šalitinio ir patalpinkite jį į pašalinto failo vietą.

4. Atnaujinkite operacinę sistemą bei techninę įrangą

Tai gali padėti tuo atveju jeigu jūsų operacinė sistema ir techninė įranga nesusiderina. Atnaujinimus galite rasti oficialioje Microsoft svetainėje.
Jeigu įtariate, kad tam tikros programos sukelia GLBA.tmp failo gedimus, nes tik bandant jas atidaryti pasirodo klaidos pranešimas, iš naujo įdiekite minėtas programas. Deje, bet operacinės sistemos ir techninės įrangos atnaujinimas reikalauja gilesnių žinių apie kompiuterius, todėl darydami tai patys rizikuojate sukelti dar didesnes problemas.

Paskutinis, tačiau ne prasčiausias sprendimo būdas GLBA.tmp klaidos pašalinimui – tai papildomos programinės įrangos naudojimas. Šiuo konkrečiu atveju rekomenduojame naudoti RegCure Pro programą, kuri yra nemokama. Be to, ji puikiai pasirodė atliekant Windows sistemos optimizavimą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti GLBA.tmp klaidą?"