Kaip pašalinti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą iš Windows OS?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą iš Windows OS?

Kažkas nutiko mano kompiuteriui ir man labai reikia pagalbos, nes tiek mėlyni langai mane gązdina. Jau pradedu manyti, kad pasigavau rimtą kompiuterinį virusą. Šį kartą, Windows 10 rodo HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą mėlyname ekrane. Ką aš turėčiau daryti, kad tai sutvarkyčiau?

Patvirtintas atsakymas

Kaip suprantame iš jūsų trumpo laiško, turbūt kai bandote paleisti tam tikrą programinę įrangą, jūsų kompiuterio ekrane atsiranda „mėlynas mirties langas“ (angl. Blue Screen of Death), kuriame rašoma HAL_INITIALIZATION_FAILED. Jau anksčiau esame gavę pranešimų apie šią klaidą ir panašu, kad HAL_INITIALIZATION_FAILED langas dažniausiai atsiranda tada, kai sistema pažadinama iš miego režimo. Tiesą sakant, tai Windows 10 jubiliejinio atnaujinimo klaida, nors kai kada ji gali atsirasti ir Windows 7, Windows 8 ir Windows 8.1 sistemose.

Deja, bet kolkas ekspertai nenustatė, kokia yra tiksli HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidos priežastis, tačiau manoma, kad žemiau išvardinti veiksniai gali turėti tam įtakos:

 • neteisingai atnaujinta Windows sistema;
 • pažeistos/pasenusios sistemos tvarkyklės;
 • kompiuterinis virusas;
 • pažeisti/perkelti/trūkstami sistemos failai;
 • pažeistas kietasis diskas arba RAM, ir t.t.

Nors visos išvardintos priežastys ir atrodo labai rimtos, nėra ko jaudintis. Mes pateiksime instrukcijas, kurios beveik visiems, susidūrusiems su HAL_INITIALIZATION_FAILED klaida, padėjo ją panaikinti. Svarbu paminėti, kad pašalinti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą galima ne vien tik rankiniu būdu. Tą galima padaryti ir atsisiuntus RegCure Pro arba Reimage programas. Jos abi gali aptikti sistemos klaidas, įskaitant virusus, ir automatiškai jas pataisyti. Taigi, atsisiuntę vieną iš minėtų programų, galite sutvarkyti savo kompiuterį neįdedant daug pastangų ir lėšų (abi programos yra nemokamos).

PASTABA: HAL_INITIALIZATION_FAILED ERROR klaida yra susijusi su 0x0000005C, todėl pakaitomis su mėlynu mirties langu galite gauti ir šiuos klaidos pranešimus:

“HAL_INITIALIZATION_FAILED”
“STOP Error 0x5C: HAL_INITIALIZATION_FAILED”
“A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer. The problem seems to be caused by the following file:”
“The HAL_INITIALIZATION_FAILED bug check has a value of 0x0000005C.”

Kaip pašalinti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip jau minėjome, yra daugybė priežasčių, galinčių sukelti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą Windows sistemoje, todėl pateiksime pagrindinius metodus, galinčius padėti ją pašalinti ir atstatyti sistemą.

 • Visų pirma, patikrinkite, ar sistemos tvarkyklės nėra perpildytos. Jeigu matote, kad nėra pakankamai vietos, turėsite pašalinti nereikalingus failus ir optimizuoti sistemą. Laimei, šį darbą už jus gali atlikti RegCure Pro arba Reimage programos. Remiantis rekomendacijomis, patartina sistemoje turėti bent 15% laisvos vietos.
 • Jeigu neseniai įsirašėte programinę įrangą ar ją atnaujinote, pabandykite tai padaryti iš naujo, nes HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą galėjo iššaukti neteisingai įrašyta/atnaujinta programa.
 • Be to, turėtumėte pabandyti anuliuoti neseniai atliktus sistemos pakeitimus. Tai galite padaryti:
  – naudodami System Restore parinktį
  – naudodami Last Known Good Configuration

 • Patikrinkite kompiuterio sistemą su patikima antivirusine programa, nes virusai yra labai dažni mėlynų mirties langų sukėlėjai. Beje, prieš pradedant patikrinimą, nepamirškite atnaujinti antivirusinės programos.
 • Įsitikinkite, kad visas Windows sistemos paketas yra atnaujintas. Jeigu neseniai sistemą atnaujinote, gali būti, kad tai padarėte netinkamai, todėl siūlome pabandyti iš naujo.
 • Pabandykite atnaujinti sistemos tvarkykles.
 • Pabandykite įjungti sistemą, naudojant kuo mažiau aparatinės įrangos. Jeigu sistema neveikia tinkamai, gali būti, kad HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidos priežastis yra aparatinė įranga.
  – pakeisti aparatinę įrangą
  – įsitikinti, kad mikroschemos yra atnaujintos
 • Jeigu manote, kad HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą sukėlė programinė įranga, galite tai patikrinti atlikdami šiuos veiksmus:
  Atnaujinkite pasenusią programinę įrangą
  Iš naujo įsirašykite netinkamą programinę įrangą
  Paleiskite Diagnistics Tool tam, kad patikrintumėte Ram’us, t.y, atminties būklę. Tam jums reikia spustelėti Windows mygtuką + R tam, kad atsidarytumėte run command. Įveskite Mdsched ir spustelėkite Enter.
  – Galiausiai, kai atsidarys Diagnostics Tool langas, pasirinkite vieną iš dviejų parinkčių ir palaukite kol procesas baigsis.

Jeigu aukščiau pateiktos instrukcijos nepadėjo pašalinti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidos, rekomenduojame įsirašyti RegCure Pro arba Reimage programą ir leisti jai atlikti visą darbą. Vis dėlto, jeigu net šios programos nepajėgia sutaisyti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidos, gali būti, kad problema yra rimtesnė, nei manote, todėl vertėtų parodyti savo kompiuterį specialistams.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti HAL_INITIALIZATION_FAILED klaidą iš Windows OS?"