Kaip pašalinti įkrovos konfigūravimo klaidą 0xc0000034 iš Windows?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti įkrovos konfigūravimo klaidą 0xc0000034 iš Windows?

Taigi, prieš du mėnesius įsigijau nešiojamąjį kompiuterį su jau įrašyta Windows 10 operacine sistema. Iki šiol viskas veikė puikiai, tačiau kai šiandien perkroviau kompiuterį, ekrane atsirado mėlynas langas, kuriame įvardintas kodas 0xc0000034. Keletą kartų bandžiau iš naujo perkrauti kompiuterį, tačiau kaskart pasirodo tas pats langas. Labai prašau jūsų pagalbos, nes niekada nesusidūriau su jokia panašia problema. Iš anksto ačiū.

Patvirtintas atsakymas

0xc0000034 BSOD klaida Windows sistemoje

0xc0000034 klaida – tai įkrovos konfigūravimo klaida, dar žinoma kaip “The Boot Configuration Data file is missing” BSOD. Dar prieš pasirodant šiai klaidai, kompiuterių savininkai gali pastebėti gerokai ilgesnę įkrovos paruošimo sesiją, sistemos sulėtėjimą, programinės įrangos gedimus, kartais prarastą interneto ryšį ir panašias problemas. Vis dėlto, dažniausiai 0xc0000034 klaida pasirodo visiškai netikėtai ir užrakina Windows ekraną, todėl sistemos negalima įjungti.

Nors dauguma žmonių, pranešusių apie 0xc0000034 klaida oficialioje Microsoft svetainėje ir kitose su IT susijusiose svetainėse, naudoja Windows 10, problema neapsiriboja ties naujausia Windows versija. Klaidos priežastis – Windows Boot Manager (Bootmgr) įrašas, arba tiksliau jo trūkumas Boot Configuration Data (BCD) saugykloje. Kartais 0xc0000034 BSOD klaida gali atsirasti ir dėl Boot\\BCD failo gedimo aktyvioje Windows dalyje (angl. Active partition).

Your PC/Device needs to be repaired.
The Boot Configuration Data for your PC is missing or contains error.
File: \\EFI\\Microsoft\\Boot\\BCD
Error code: 0xc0000034

Nepaisant to, kad šis mėlynas mirties langas neleidžia sėkmingai paleisti operacinės sistemos, jį pašalinti galima be profesionalių technikų pagalbos. Deja, bet yra tik vienas būdas – naudoti startinę Windows įdiegimo laikmeną (angl. bootable Windows Installation Media). Jeigu jums pavyko prisijungti prie savo paskyros, pirmiausia rekomenduojame nuskenuoti savo kompiuterį su profesionalia programa, skirta sistemos optimizavimui. Mes siūlome naudoti Reimage, nes ši programa pašalins jau esamus sistemos gedimus ir taip pašalins kliūtis Windows įrašymui. Iškart po sistemos skenavimo, atlikite apačioje nurodytus veiksmus:

Kaip pašalinti įkrovos konfigūravimo klaidą 0xc0000034 iš Windows?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Norint pašalinti 0xc0000034 klaidą, visų pirma jums reikės įsirašyti startinį Windows įrašymo paketą į DVD arba USB laikmeną. Kai pasiruošite išorinį diską, atsidarykite oficialią Microsoft svetainę ir atsisiųskite naujausią Windows 7, 8, 8.1, XP, Vista ar 10 sistemos versiją. Jeigu nežinote kaip susiurti Windows įrašymo laikmeną, visą reikiamą informaciją galite rasti čia. Kai baigsite, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Įjunkite kompiuterį naudojant Windows įrašymo laikmeną.
  2. Pasirinkite language, time, currency bei keyboard/input nustatymus.
  3. Kai nustatysite reikiamas parinktis, paspauskite Next.
  4. Pasirinkite Repair your computer (NE Install Windows) ir spustelėkite Troubleshoot.
  5. Spustelėkite Advanced ir pasirinkite Automatic Repair arba Startup Repair.
  6. Kai operacinė sistema aptinkama, pasirinkite tą versiją, kuri iki šiol veikė jūsų kompiuteryje.
  7. Po to, atjunkite USB arba išimkite DVD laikmeną su įkrovos paketu ir pabandykite įjungti kompiuterį.

Tikimės, kad po Windows OS perrašymo, 0xc0000034 BSOD klaida daugiau nepasirodė ir jums pavyko sėkmingai įjungti savo kompiuterį. Jeigu atliktus nurodytus veiksmus problema niekur nedingo, susisiekite su Microsoft technikais ir praneškite jiems apie šį gedimą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti įkrovos konfigūravimo klaidą 0xc0000034 iš Windows?"