Kaip pašalinti iMazing iš Mac OS X?

Problema: Aš neįsivaizduoju, kaip reikia tinkamai pašalinti iMazing programą iš savo Mac kompiuterio. Ar galite pateikti man instrukcijas, kaip galėčiau tai padaryti? Nenoriu pakenkti kompiuterio sistemai ištrindamas ne tuos failus. Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

iMazing yra programa, kuri padeda lengvai valdyti failus jūsų iPhone, iPod ir iPad. Oficialioje iMazing svetainėje rašoma, jog „iMazing yra universali iOS valdymo programa: padidinkite galimybes visiškai kontroliuoti savo mobiliojo telefono duomenis be jokių jailbreak. Su iMazing jūs galite lengvai peržiūrėti ir valdyti atsargines jūsų prietaiso duomenų kopijas, išsisaugoti ir atsispausdinti savo gautus bei siųstus tekstinius pranešimus, arba labai paprastai įkelti .mp3 ar kitokius medijos failus į savo iPhone. Kalbant paprasčiau, iMazing leidžia žymiai daugiau, nei jums siūlo iTunes.” iMazing yra tikrai naudinga programa, nes ji leidžia perduoti failus iš Mac arba bet kokio kompiuterio į įvairius OS įrenginius ir leidžia tai padaryti su beveik visais failų formatais. Šia programa galite naudotis tiesiog prijungę savo iOS įrenginį prie Mac kompiuterio per USB arba Wi-Fi. Tam, jog ši programa veiktų, nėra reikalingos jokios papildomos duomenų bazės, sistemos nulaužimai (jailbreak) arba iTunes. Ji tiesiog gali veikti su visomis iOS operacinėmis sistemomis. Ši programa taip pat leidžia sukurti įrenginio atsargines kopijas, atkurti, saugoti bei varijuoti iPhone duomenimis ir nuotraukomis, o taip pat perkelti failus, duomenis, informaciją bei nustatymus į naują iPhone. Ši programa yra išties naudinga. Tačiau jei norite ją ištrinti, mes pateiksime iMazing pašalinimo instrukcijas.

Kaip pašalinti iMazing iš Mac OS X?

Pirma, norėdami panaikinti iMazing piktogramą, atlikite šiuos veiksmus. Tačiau atminkite, jog šie nurodymai pašalins tik vieną dalelę šios programos, tačiau ne visus jos komponentus.

  • Atidarykite aplanką Applications;
  • Spustelėkite piktogramą iMazing ir laikykite ją nuspaudę kairįjį pelės klavišą;
  • Nuvilkite programos piktogramą į Trash;
  • Ištuštinkite Trash aplanką (tiesiog laikykite ‘Ctrl’ ir spustelėkite ‘Empty Trash’).

Norėdami visiškai pašalinti šią programą, jums reikia išinstaliuoti iMazing. Todėl jūs turite patikrinti kiekvieną aplanką, kuriame iMazing galėjo palikti savo failų. Jums reikėtų patikrinti šiuos kompiuterio aplankus:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Ištrinkite visus failus, kurie yra susiję su iMazing. Tačiau jei nesate patyręs kompiuterio vartotojas, rasti ir ištrinti kiekvieną failą, kuris priklauso šiai programai gali būti gana sudėtinga. Todėl mes rekomenduojame įdiegti į MacKeeper programą, kuri padės aptikti ir pašalinti visus iMazing failus. Be to, ji gali pašalinti kitus nereikalingus failus iš jūsų kompiuterio ir optimizuoti jūsų Mac kompiuterio sistemą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti iMazing iš Mac OS X?"