Problema: “Close Other Apps. It looks like another app is using a camera already.” Toks klaidos pranešimas atsiranda kiekvieną kartą, kai noriu ką nors nufotografuoti ar nufilmuoti naudojant kamerą, įmontuotą nešiojamajame kompiuteryje. Žinutėje įvardijamas klaidos kodas 0xA00F4243(0xC00D3704). Ar turite minčių, kaip galėčiau tai pataisyti?
Patvirtintas atsakymas
“Close Other Apps. It looks like another app is using a camera already. If you need it, here’s the error code: 0xA00F4243(0xC00D3704)” klaidą dažniausiai pamato žmonės, naudojantys nešiojamuosius kompiuterius su įmontuota kamera, kuriame veikia Windows 10 operacinė sistema.
Pats pranešimas yra gana informatyvus, nes jis įvardija problemos esmę – kita programa. Taigi, būtų praktiška atsidaryti Task Manager'į ir patikrinti, kokios programos tuo metu veikia sistemoje. Jeigu veikia nors viena programa, kuriai reikalinga kamera, uždarykite tokią programą ir pažiūrėkite, ar tai nepadėjo.
Kitas problemos sprendimas būtų sistemos paleidimas neaktyvuojant trečiųjų šalių programų (angl. „Clean boot”). Toks būdas galėtų padėti izoliuoti pažeistą programą ir pašalinti problemą. Reikėtų pabrėžti, kad „kita programa”, kurios veiklai naudojama kamera, nebūtinai yra Skype ar Messenger'is.
Gali būti, kad „kita programa”, įvardijama 0xA00F4243(0xC00D3704) klaidos pranešime, gali būti ir pavojinga kibernetinė infekcija, pavyzdžiui, Tojanas, kompiuterinis kirminas ar adware. Norint tai patikrinti, reikėtų nuskenuoti kompiuterį su Fortect ar kita galinga antivirusine programa.
Jeigu jums neatrodo, kad “another app is using a camera already” klaida iš tiesų nėra susijusi su kita programa, gali būti, kad problema kyla dėl kametos tvarkyklių gedimo ar netinkamų nustatymų. Nesijaudinkite jeigu esate Windows vartotojas, daug nenusimanantis informacinių technologijų srityje. Instrukcijos apačioje padės jums pašalinti “another app is using a camera” klaidą.
Siekiant patikrinti, ar sistemoje yra pažeistų Windows programų, aktyvuokite „Windows App Troubleshooter.” Spustelėkite šią nuorodą ir sekite instrukcijas.
Jeigu „Clean Boot” sistemos paleidimas padėjo pašalinti 0xA00F4243(0xC00D3704) klaidą, rekomenduojame įjungti programas po vieną. Po kiekvienos programos aktyvavimo, patikrinkite ar kamera veikia. Tokiu būdu sužinosite, kokia programa yra pažeista.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti kameros klaidą 0xA00F4243(0xC00D3704) iš Windows?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.