Kaip pašalinti LogMeIn iš Mac OS?

Problema: Visai neseniai įsirašiau LogMeIn program į savo Mac’ą, nes maniau, kad ji pravers, kai norėsiu prisijungti prie darbinio kompiuterio iš namų. Vis dėlto, to man neprireikė, o programos kažkodėl pašalinti nepavyksta. Gal galėtumėte man padėti ir paaiškinti, kaip tai padaryti, nes nesinori apkrauti savo Mac’o nereikalingomis programomis. Ačiū.

Patvirtintas atsakymas

Visų pirma norėtume jus pagirti už tai, kad prižiūrite savo Mac sistemą. Žmonės kasdien atsisiunčia naujas programėles ir pamiršta, kad sistemos resursai yra riboti. Dažnai net nepagalvojama, kad nenaudojamos programėlės laikui bėgant gali sukelti sulėtėjimus, klaidas, ir panašias problemas. Taigi, nors ir LogMeIn yra labai naudinga, jūsų pasirinkimas ją pašalinti yra teisingas.

Tiems, kurie negirdėjo apie šią programą, norėtume trumpai ją pristatyti. LogMeIn – tai programinė įranga, skirta tiek personalinių kompiuterių, tiek Mac sistemoms. Ji skirta tiems, kurie nori iš vieno kompiuterio prisijungti į kitą nuotoliniu būdu. Kitaip tariant, naudodami LogMeIn programėlę, žmonės gali iš namų kompiuterio prisijungti prie darbinio ir atvirkščiai. Tokia funkcija kartais vadinama ‘debesimi’ (angl. Host). Prieš sukuriant nuotolinį prisijungimą prie jūsų kompiuterio, įsitikinkite, kad abiejuose įrenginiuose įdiegta LogMeIn programa. Paleiskite programėlę ir sekite nurodymus.

Jeigu LogMeIn programa nepateisino jūsų lūkesčių ir ji jums daugiau nereikalinga, pats laikas ją pašalinti. Priešingu atveju švaistysite savo Mac’o resursus. Taigi, norint pašalinti LogMeIn greitai ir paprastai, patartume įsirašyti MacCleanse arba MacKeeper program ir palikti LogMeIn pašalinimą iš Mac OS X jai. Jeigu norite šia programa atsikratyti rankiniu būdu, instrukcijas rasite apačioje:

Kaip ištrinti LogMeIn iš Mac OS?

Norint pašalinti LogMeIn iš Mac OS rankiniu būdu, reikėtų suvokti skirtumą tarp sąvokų “ištrinti” ir “išinstaliuoti”. “Ištrinti” reiškia, kad jūs paprasčiausiai nuvelkate programos piktogramą į šiukšlių dėžę. Deja, bet tai ne pabaiga. Tokiu būdu šalindami programas paliekate daugybę su nebereikalinga programa susijusių failų. Tai reiškia, kad nors programa ir nebegalite naudotis, ji vis dar veikia antrame plane ir naudoja sistemos resursus. Norint išinstaliuoti LogMeIn ir kitas programas iš Mac sistemos iki galo, reikia peržiūrėti daugybę aplankų ir pašalinti visus failus, susijusius su programa, kurios jums nebereikia. Taigi, jeigu norite pašalinti LogMeIn kartu su visais papildomais failais, atlikite šiuos veiksmus:

Pirmas žingsnis: LogMeIn šalinimas

  • Suraskite ‘Applications’ aplanką ir jį atsidarykite;
  • Suraskite LogMeIn ir spustelėkite ant jos;
  • Palaikykite programos ikonėlę ir nuvilkite ją į Trash aplanką;
  • Ištuštinkite Trash (Paspauskite Ctrl ir pasirinkite Empty Trash).

Antras Žingsnis. Išinstaliuokite LogMeIn

Dabar turėtumėte patikrinti aplankus ir surasti visus papildomus LogMeIn komponentus. Pradėkite tikrinti šiuos aplankus:

/Library/Application Support/
/Library/ Preferences/

Būkite labai atsargūs ieškodami ir šalindami su programa susijusius failus, nes jie slepiasi tarp šimtų kitų sistemos failų, kuriuos ištrynus gali iškilti problemų. Jeigu norite apeiti šį gana sudėtingą LogMeIn šalinimo procesą, įsirašykite vieną iš šių program: MacCleanse arba MacKeeper.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti LogMeIn iš Mac OS?"