Kaip pašalinti Media Creation Tool klaidą „There was a problem running this tool“ iš Windows?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Media Creation Tool klaidą „There was a problem running this tool“ iš Windows?

Negaliu įsirašyti Windows 10 V1703 versijos naudojant Windows Update. Atnaujinimo procesas vis užstringa, todėl susikūriau Windows 10 USB laikmeną. Deja, bet USB taip pat neįrašo atnaujinimo, nes užstringa ir rodo šį klaidos pranešimą: „There was a problem running this tool“. Gal turite minčių, kodėl taip nutinka ir ką aš galėčiau padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Jeigu norite atnaujinti Windows 10 arba pašalinti operacinės sistemos klaidas naudojant Windows Media Creation įrankį, nes kiti būdai jau nepadeda, galite būti neigiamai nustebinti pamatę There was a problem running this tool klaidos pranešimą. Pastarasis neleidžia atsidaryti diegimo vedlio, todėl galite jaustis tarsi spąstuose negalėdamas nei pašalinti problemų, nei atnaujinti operacinės sistemos.

Dažniausiai There was a problem running this toolklaidos pranešime pateikiamas kodas, pavyzdžiui, 0x8007005-0x9002, 800704DD – 0x90016 ar 0x80070015. Kiekvienu atveju klaidos kodas gali skirtis priklausomai nuo problemos priežasties, bet beveik visada jos pašalinimui galima taikyti tuos pačius metodus.

Labai daug žmonių pranešė susidūrę su There was a problem running this toolklaida, pažymėta klaidos kodu 0x80070015. Ji pasirodo ekrane kai kompiuterio savininkas nori sukurti Media Creation Tool Windows 10 (tiek Anniversary, tiek Creators atnaujinimams) įrašyti arba paleisti Media Creation Tool tam, kad atkurtų/atnaujintų sistemą.

“There was a problem running this tool” error

Yra labai daug priežasčių, dėl kurių ši klaida gali atsirasti, įskaitant neveikiančius procesus, neteisingus kalbos nustatymus, operacinės sistemos ir antivirusinės programos nesuderinamumus ar netinkamus registrų įrašus. Taigi, norint pašalinti There was a problem running this toolklaidą, reikėtų vieną po kito išbandyti žemiau pateiktus metodus.

Būdas #1. Paleiskite Media Creation Tool kaip administratorius

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu susiduriate su aprašyta problema kai bandote paleisti Media Creation Tool, pats paprasčiausias sprendimo būdas There was a problem running this toolklaidai šalinti – tai paleisti įrankį kaip administratorius.

 • Kai prijungsite USB laikmeną su Windows 10 įrašymo failu, dešiniu pelės klavišu paspauskite ant USB piktogramos.
 • Kontekstiniame meniu pasirinkite Run as administrator.
Instructions nr.1

Būdas #2. Įjunkite reikiamus procesus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu susidūrėte su There was a problem running this toolklaida, o joje minimas 0x80070015 kodas, tai gali reikšti, kad keletas reikiamų sistemos procesų neveikia. Prieš Media Creation Tool kūrimą ar paleidimą, patikrinkite ar žemiau išvardinti procesai veikia:

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite services.msc ir paspauskite Enter.
 • Procesų sąraše suraskite žemiau nurodytus procesus ir patikrinkite jų statusą. Visų jų Startup Type turėtų būti Automatic.

Windows Update
Background Intelligent Transfer Service
Server
Workstation
TCP/IP NetBIOS Helper
IKE and AuthIP IPsec Keying Modules

Instructions nr.2
 • Jeigu kurio nors iš išvardintų procesų paleistis yra nustatyta ties Manual, dešiniu pelės klavišu paspauskite ant jo ir pasirinkite Start.
 • Tada pakeiskite Startup Type į Automatic ir uždarykite Services langą.

Būdas #3. Patikrinkite kalbos nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Windows Media Creation Tool problemos, tokios kaip There was a problem running this toolklaida, gali atsirasti ir tuo atveju, jeigu jūsų operacinės sistemos vietos ir kalbos nustatymai nesutampa su atsisiųstu Windows 10 paleisties failu. Paprasčiausias būdas tai ištaisyti – tai nustatyti anglų kalbą kaip numatytąją kompiuterio kalbą.

 • Atsidarykite Control Panel ir pasirinkite Clock, Language, and Region.
 • Region skyriuje pasauskite Change date, time, or number format parinktį.
Instructions nr.3
 • Atsidarykite Administrative stulpelį ir pasirinkite Change system locale.
 • Nustatykite Locale ties English ir paspauskite OK.
 • Grįžkite atgal į Administrative laukelį ir atsidarykite Copy settings.
 • Pažymėkite Welcome screen and system accounts ir New user accounts (jeigu nebuvo pažymėta) laukelius.
Instructions nr.4
 • Kad išsaugotumėte pakeitimus, paspauskite Apply ir OK.
 • Po to, perkraukite kompiuterį.

Būdas #4. Atsidarykite Registry Editor

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu nei vienas iš aukščiau pateiktų būdų nepadėjo išspręsti problemos, jums prireiks pakeisti keletą registrų įrašų. Būkite labai atsargūs, nes pašalinus netinkamus registrų įrašus ar juos pakeitus, galite pažeisti operacinės sistemos integralumą. Norint išvengti problemų, rekomenduojame sukurti Windows Registry duomenų kopiją. Paaiškinsime kaip tą padaryti:

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite regedit ir paspauskite Enter.
 • Lango viršuje spustelėkite File ir pasirinkite Export.
 • Kairėje lango pusėje pasirinkite norimą kopijos išsaugojimo vietą.
 • File Name laukelyje įrašykite norimą kopijos pavadinimą ir paspauskite Export.
 • Kai registrų kopija paruošta, atsidarykite DDHKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\Current Version\\WindowsUpdate\\OSUpgrade raktą.
Instructions nr.5
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite tuščioje lango vietoje ir pasirinkite New -> DWORD.
 • Pavadinkite naują raktą AllowOSUpgrade ir nustatykite jo reikšmę ties 1.
 • Uždarykite Registry Editor langą ir perkraukite kompiuterį.

Būdas #5. Išjunkite antivirusinę programą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu programinė įranga nesusiderina su antivirusine programa, įvairios problemos, įskaitant There was a problem running this tool klaidą gali iškraipyti operacinės sistemos darbą. Taigi, paskutinis būdas, kurį galite išbandyti – tai laikinai išjungti antivirusinę programą. Norėdami tai padaryti, paspauskite Ctrl + Alt + Delete. Kai atsidarys Task Manager langas, suraskite antivirusinės programos procesą, paspauskite ant jo ir pasirinkite End Task. Po to, suraskite programos piktogramą užduočių juostoje, dešiniu pelės klavišu ant jos paspauskite ir pasirinkite Disable.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Media Creation Tool klaidą „There was a problem running this tool“ iš Windows?"